Meksikalı gençler Orhan Gencebay’ın "Berhudar Ol" şarkısını İspanyolca seslendirdi

Meksikalı gençler Orhan Gencebay’ın "Berhudar Ol" şarkısını İspanyolca seslendirdi

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 09 Eyl, 21:42

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: Meksikalı gençler Orhan Gencebay’ın "Berhudar Ol" şarkısını İspanyolca seslendirdi

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 09 Eyl, 21:47

Amann n, offff, Olmamış :) :dus
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Re: Meksikalı gençler Orhan Gencebay’ın "Berhudar Ol" şarkısını İspanyolca seslendirdi

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 09 Eyl, 21:49

Olmuş olmuş. Güzel olmuş. 4 dörtlük olmasını bekliyoruz tabiki. Ama fazla bozmadan okuyabilmiş. Arkadaki müzik aletlerinin sesleri güzel geliyor.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 09 Eyl, 21:54

Ben yabancı kültürleri çok seven bir yay burçluyum. Ve son derece yüksek empati gücüm vardır ve saygı duygarım herkese ; ama negatif elektrik aldım malesef. Ve hiç yanılmam ben. Bu tarz eleltiriği aldığım yer neresi olursa olsun kalkıp gitmem lazım hatta
Huzur herşeydir. Özellikle bende..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 09 Eyl, 21:59

:) Allah iyiliğini versin. Ceryenda kalmışsındır.

O negatif elektrik kısmı biraz işin "reklam" kokan kısmıdır. Niye gerek duydular bilmiyorum ama farklı bir kültürden gençlerin sözleri çok manidar bir şarkıyı okumuş olmaları bence güzel. Yani o düşüncelerden dolayı güzel. Bir yay olarak bunu en iyi sen bilirsin.
-Ya Hep Ya Hiç-

Kıkırdak

Okunmamış mesaj gönderen Kıkırdak » Prş 09 Eyl, 22:05

yurtdışında böyle çalışmalar büyük ilgi görür. holaa bizimkilerin şarkısını seslendirmişler. bir de usta biriyse olay biter.

güzel çalışma yapmışlar. amacı ne olursa olsun güzel bir eser, hak yemeyelim

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 09 Eyl, 22:06

Bir de o konu var değil mi? Gurur duymak! Eskiden hep İngilizce hafif müzik dinlenirdi ne kadar çağdaş olduğumuz bilinsin diye :)
-Ya Hep Ya Hiç-

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 10 Eyl, 16:52

Akrep yazdı:
Prş 09 Eyl, 22:06
Bir de o konu var değil mi? Gurur duymak! Eskiden hep İngilizce hafif müzik dinlenirdi ne kadar çağdaş olduğumuz bilinsin diye :)
Eskiden İngilizce müziği sadece İngilizce bilen gençler dinlerdi aslında. Bu bir mantalitesi ve özel bir durumdu. Hatta havalı bir şeydi. Havalı olmasını acayip bulmazdık; tam tersine bravo derdik. Çünkü bir dil bir insan sloganı en yaygın görüştü ve hatta kabul görmesi çok normaldi. Türkiyede şuan bile hala Dil Kursları çok yaygındır. Hatta halk eğitim bazında ücretsiz dil öğretim kursları dahi var şuan. Malesef biz Türkler gerekmedikçe hiç bir şey öğrenmeyiz.Öyle olmasaydı şuan herkes en az 3 dil bilirdi. İngilizce-Almanca-Fransızca mesela. Yada İngilizce-Arapça-Rusça gibi :)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com