Oğlak Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

oğlak Burcu Günlük 24 Şubat 2021, oğlak günlük, oğlak burcu günlük yorum, günlük yorum oğlak, oğlak günlük yorumları

Günlük burç yorumları, günlük burç, koç burcu günlük, günlük koç burcu, boğa burcu günlük, günlük boğa, ikizler burcu günlük, ikizle günlük, yengeç burcu günlük, yengeç günlük, aslan burcu günlük, aslan günlük, başak burcu günlük, terazi burcu günlük, akrep burcu günlük, akrep günlük yorum, günlük akrep yorumlarıyay burcu günlük, oğlak burcu günlük, kova burcu günlük, balık burcu günlük
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1944
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Oğlak Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 24 Şub, 15:43

Resim

Oğlak Burcu Günlük Yorum 24 Şubat 2021

Bugün duyularınızı artıran ve ruhunuzu kuşatan coşkulu bir enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Bu enerjiye dikkat edin. Doğru kullanılmadığında kırıcı olabilirsiniz.

Bu enerjiyi fiziksel bir aktiviteye veya aşkınıza yönlendirebilirsiniz veya eski bir projeyi alıp beklediğinizden çok daha hızlı bitirebilirsiniz. Çılgın hızınız ve hiper enerjinizle başkalarını toz içinde bırakmayın - birlikte çalışabilmeniz için onların sizinle birlikte yürümesine izin verin.


Not:
Günlük burç yorumları kişisel doğum haritasındaki ev, gezegen konumları, açılar ve derecelerle değişkenlik gösterir. Yorumlar sadece güneş burcu baz alınarak genel etkiler üzerine yapılır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Günlük Burç Yorumları” sayfasına dön