Güneşin Doğum Haritamızdaki Etkileri

güneşin doğum haritamızdaki etkileri, güneş hangi özelliklerimizi etkiler

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1652
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Güneşin Doğum Haritamızdaki Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 31 Ağu, 18:54

Resim

Güneşin Doğum Haritamızdaki Etkileri

Güneş doğum haritamızda hangi özelliklerimizi nasıl etkiler?

Güneş'in temel fonksiyonu kendini ifade etmek ve bütünlemektir. Bütünlüğe ve eşsizliğe ulaşabilmek için ruhumuzun çeşitli yönlerini bir merkez etrafında toplamamız gerekir. Bir bakıma güneş sisteminde olduğu gibi kendimizi kendi güneşimizin etrafında döndürmemiz gerekir. Ancak eğer güneşin çekim gücü çok fazla olursa diğer psikolojik özelliklerimizi kendine çekerek yutar, eğer çok zayıf olursa bu özellikler bir başka güneşe doğru giderler.

Dolayısıyla güneşin çekimini tam kıvamında tutarak, diğer fonksiyonlarımızın da tüm potansiyelleriyle çalışmalarını sağlamamız gerekir.

Yapıcı özellikleri: Cömertlik, saygınlık, gurur, kendinden eminlik, bağımsızlık, liderlik, yaratıcılık, yapıcılık, kendine güvenen, organize etmek ve yönetmek, bireylik, erkeklik.

Yıkıcı özellikleri: Ben-merkezcilik, egoistlik, işinin ehli olmama, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenmek, yıkıcılık, saldırganlık veya ürkeklik, baskınlık.

Güneşin Etki Alanları

MESLEKLER: Kuyumcu, banker, kurye, yaldızcı, devlet görevlileri, yöneticiler, organizatörler, jüri başkanı, ustabaşı, lider veya otorite sahibi.

BİTKİLER: Badem, anason, dişbudak ağacı, defne ağacı, sedir ağacı, kırlangıç otu, tarçın, nergis, tütsü, üzüm, lavanta, limon, mısır, kadife çiçeği, ökse otu, misk otu, hardal, zeytin, portakal, hurma ağacı, şakayık, nane, gelincik, haşhaş, pirinç, sedef otu, safran, adaçayı, ayçiçeği, asma, ceviz ağacı, tüm aromatik baharatlar.

RENKLER: Turuncu, altın, sarı-kahverengi: ayrıca kahverenginin tüm gölgeleri, sarı-pembe, sarının derin tonları, kehribar,safran.

METALLER, MİNERALLER: Altın, özünde ışık varmış gibi parlayan cisimler.

DEĞERLİ TAŞLAR: Lal taşı, elmas, yakut, aynülhir (kuvars benzeri değerli bir taş).

HAYVANLAR: Kartal, at, horoz, aslan, ateş böceği, tavus, deniz yıldızı, ayı, tarla kuşu, kuğu, bülbül, doğan, şahin, kedi ve tüm kedigiller.

TATLAR: Tatlı ve keskin.

BİÇİMLER: Düzenli daireler, eğriler.

HAFTANIN GÜNÜ: PazarBarış İlhan - Astroloji Dergisi

Kaynak:
Jeff Mayo, The Planets and Human Behavior
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astroloji” sayfasına dön