Akrep Erkeği Kova Kadını

akrep erkeği kova kadını, akrep erkeği kova kadını uyumu, akrep erkeği kova kadını anlaşabilir mi, akrep erkeği kova kadını cinsel uyumu, akrep erkeği ile kova kadını ne kadar uyumlu, akrep erkeği ve kova kadını mutlu olabilir mi, akrep erkeği kova kadını evlilik, akrep erkeği kova kadını arkadaşlığı

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 30
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Kova Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 27 Ara, 15:30

Resim

Akrep Erkeği Kova Kadını

Akrep erkeği Kova kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği ile Kova kadını mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Kova kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Kova kadını ilişkisi, akrep ve kova aşkı mutluluk getirir mi? aşk ve evlilik...

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Kova kadını

Grubu: Hava
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Uranüs
Ev Konumu: 11. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Teknoloji, Yenilikler, Akıl ve Arkadaşlık

Akrep Erkeği ve Kova Kadını Sorunlu Olduğu Konular: İletişim, Sosyal Aktiviteler ve Kıskançlık

Akrep Erkeği Kova Kadını Genel Uyum Analizi

Ruhsal zeka ile Sayısal zekanın buluşması yeterince tatmin edici olabilir mi? Ortak noktaları sadece her ikisinin de “Sabit” nitelikte oluşlarıdır. Bir araya geldiklerinde “herşeyin en iyisini ben bilirim” mesajları veren Kova kadını ile, “Bilmediğin çok şeyler var” diyen Akrep erkeği gerçek bir uyum sağlayamazlar. Doğum haritalarında 3. evleri iletişim sorunlarını aşmalarını sağlayacak bir konumda bulunmuyorsa uyum sağlamaları kolay olmayacaktır.

Kova kadını parıldayan zekası ve sıradışı kişiliği ile Akrep erkeğinin hemen dikkatini çeker. Kova kadını da Akrep erkeğinin karizmatik duruşu, gizemli yapısı ve kararlılığını beğenir. Birliktelikleri uzadığında ve birbirlerini yeterince tanıma fırsatı bulduklarında iki önemli sorunla başbaşa kalırlar. İletişim ve Sosyal aktiviteler de çatışmalar..

Sorunları aşabilirlerse her ikisi de sıradışı bir çizgide buluşur. Sınırları zorlamayı ve herkes gibi olmayı doğal olarak reddederler. Kova kadınının zekası Akrep erkeğinin ruhsal zekası ile birleştiğinde ortaya iki boyutlu bir deha kaynağı çıkar. Kova kadını aklı ve zekası ile çözemediği konularda Akrep erkeğinin sahip olduğu gizemli güçlerinden, Akrep erkeği de kova kadınının sayısal zekasından yararlanır.

Akrep Erkeği ve Kova Kadını birlikteliği, derin ve tutkulu olmayabilir ama kesinlikle farklı ve sıradışı bir birliktelik olacaktır.

Akrep Erkeği Kova Kadını, iletişim Uyumu ve iletişim sorunları

Kova kadını hava grubunda yer aldığı için her konuda derinlere dalmadan ilerler. İhtiyacını alır ve yoluna devam eder. Derinleşmesi sadece çözmesi gereken önemli problemler ve projelerde olabilir. Duygusal ve ruhsal derinlikler yaşamayacaktır.

Akrep erkeği ise derinlere inmediği, tutku ve yoğunluğun olmadığı hiçbir konudan tat alamaz. Bir konuya dikkatini yoğunlaştırdığında o konunun sonuna kadar gitmeden farklı bir konuya eğilmez. Yüzeyse değildir. Dikkatini çeken bir konuyu tüm yönleri ile ele almak ister.

Uyum sağlandığında iki farklı özellik, birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak ortaya başarılı bir birliktelik çıkarabilir. Ancak her ikisinin de sahip olduğu özellikler bir şekilde uzak kalmalarına neden olabilecek niteliklerdedir. Her ikisi de “benim dediğim doğru” dediklerinde ısrarcı davranabilirler.

Kova kadını konuşmaya başladığında diğer hava grubu burçlarında olduğu gibi uzun süre susmayabilir. Konuşması sorun değildir, Akrep erkeği için sorunun kaynağı Kova kadınının tek bir konuda ayrıntılara inmeden yüzeysel olarak farklı farklı konularda konuşmasıdır. Akrep erkeği tam bir konuya odaklanmışken Kova kadını farklı bir konuya geçer.

Akrep erkeği sorunlarını, sıkıntılarını, heyecan ve mutluluklarını konuşarak değil duruşu, bakışları ve yüzüne yansıyan hisleri ile anlatmayı tercih eder. Neler düşündüğünü ve hissetiğini, mutlu mu yoksa mutsuz mu olduğunu yüzüne bakarak anlamalısınız. Size derdini ve sıkıntısını anlatmayacaktır. Kova kadını ise herşeyi konuşarak anlatmaya programlıdır.

İletişim kanalları farklı olan iki insan ne kadar uyumlu olabilir?

Resim

Akrep Erkeği Kova Kadını, Sosyal Faaliyetler

Kova kadını ile Akrep erkeği arasındaki ikinci sorun sosyal aktivitelerle ilgilidir. Akrep erkeği gün içerisinde sorumlu olduğu işleri bitirdikten sonra evinde uzanıp zihninde gün sonu değerlendirmelerini yapmayı sever. Kova kadını ise rahatlamak için kendisini dışarı atar. Gezmek, eğlenmek daha önce tanıma fırsatı bulamadığı yeni insanlar tanımak O’nun için yenilenme fırsatıdır.

Akrep erkeği yalnız kaldığında, Kova kadını ise yeni insanlar tanıyıp, sosyal ortamlarda bulunduğunda kendilerini yenileyebilirler. Evlenmişlerse, evliliklerinin ilk dönemleri birbirlerine uyum sağlamak için sarfettikleri çaba ile geçer.

Sonuç: Ne Kova kadını uzun süre evde kalabilir, Ne de Akrep erkeği sürekli oradan oraya koşuşturabilir.

~ Kova kadını uzun süre evde kalamaz, Akrep erkeği ise kova kadınının girdiği ortamlarda rahat edemez.
~ Kova kadını başına buyruk özgürce hareket etmeyi sever, Akrep erkeği ise sahiplenmeye çalışarak Kova kadınını kısıtlar.

Sonuç: Kova kadınının sürekli sosyal ortamlarda yer alması Akrep erkeğinin kıskançlığı ile son bulur.

Bu alanda her ikisinin ortak noktası, toplum normlarına ve kurallarına ısrarla uymak istemeyişleridir. Kendi sıradışı kuralları ile yaşamayı tercih ederler. Akrep erkeği başkaları gibi yaşamaktansa kendi dünyasında yaşamayı, Kova kadını ise beğenmediği herşeye başkaldırarak hayatını yaşar. Sabit unsur oldukları için çizgilerini korurlar ancak bunu farklı şekillerde yaparlar.

Akrep Erkeği Kova Kadını Aşk ve Evlilik

Aşk ilk görüşte birbirlerine duyacakları hayranlıkla başlayıp, zamanla sevgi ve saygıya dönüşecektir. Uyumlu oldukları noktaları birbirlerinin eksiklerini tamamlamak için kullanmadıkları sürece sınırları zorlayan bir birliktelik olabilir.

Düğünlerini bir dağın tepesinde, gölün üzerinde, hava balonunda veya paraşütle atlayarak yapabilirler ancak bu sıradışı çizgilerini korumakta zorlanırlarsa devamlılık için çok fazla çaba sarfetmeleri gerekebilir.

3. 8. ve 11. evleri uyumlu ise kozmik fırtınalar yaşayıp karaip adalarında mistik yolculuklara yelken açabilirsiniz.

Eğer uyumlu oldukları alanlarda mutlu olmayı, sorunlu alanları da es geçmeyi öğrenebilirlerse uzaya gitmek için biri roket yapmayı, diğeri de astral seyahat tekniklerini birbirlerine öğreteceklerdir.

Sonuç: “Sende olmayan bende, Bende olmayan da sende var. Olumsuzluklarımızı mutluluklara çevirelim”

Sabır her güzelliği ortaya çıkarabilecek sihirli bir anahtar gibidir.

Akrep Erkeği Kova Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği Kova kadını arkadaşlığı uzun süreli olmamak kaydıyla güzel bir birlikteliktir. “Merhaba, nasılsın. Bugün farklı bir şeyler var mı?” varsa devam edin, yoksa birbirinizi sıkmaya gerek yok. Kova kadını anlatmaya başlarsa detaylar Akrep erkeğini bunalıma sokabilir. Akrep erkeği de Kova kadınına sıkıcı gelir.

8. ve 11. ev uyumları yani 8. evin akrep burcunda olması veya 11. evin her ikisinde de kova burcunda olması gibi durumlarda akrep erkeği kova kadını arkadaşlığı 3. evlerinin de uyumlu olması ile kesinlikle sıradışı bir birliktelik sunar. İş ortamında, sokakta, okulda ve sosyal ortamlarda birlikte zorlayabilecekleri sınırları test ederek eğlenebilirler.

- Gün sonunda “haydi telepati yeteneğimizi test edelim, astral seyahate birlikte çıkalım
- Hey yeni bir işlemci çıkmış duydun mu?
- Gel sana yeni aldığım bilgisayarımı göstereyim.
- Nano bilgisayarlar çıksa da alsak artık.
- Kim sıkıştırdı bu bilgisayarı telefona herşeyi kısıtlayarak yapmak zorunda kalıyorum.
- O telefonun işlemcisinde kaç çekirdek var?
- Yeni bir telepati tekniği buldum deneyelim mi?

Yıllarca kayıp iki arkadaşın birbirlerini keşfettikçe açıldıkları derin bir okyanusa benzerler.

Akrep Erkeği Kova kadını, Cinsel Uyum

Astrolojik verilere göre ikilinin en uyumlu olduğu alandır. Bu uyumun kaynağıda diğer tüm burçlarda olduğu gibi gene Akrep erkeğinin Mars-Pluto ve 8. ev üçgenidir. Doğal olarak akrep erkeği cinsel uyum konusunda gelecek göremediği hiçbir birlikteliği test dahi etmeyecektir. Sonuçta birisi ile birlikte ise cinsel uyum her zaman iyidir.

Akrep erkeği ve Kova kadını cinsel yaşamı kesinlikle sıradan olmaz. Ancak Kova kadını zaman zaman evin farklı bölgelerinde uyumayı tercih edecek, sosyal ortamlarda fazla yorulduğu için gelir gelmez uyuyacak, zekasını meşgul eden bir konuya takılıp kalacaktır. Bu gibi durumlarda fitili ateşleme görevi her zaman Akrep erkeğine düşecektir. Bundan sıkılmazsa sorun yaşanmaz.


Akrep Kova Uyumu Ayrıntılı Analizi İçin akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-kova-burc ... 17985.html Konusuna Bakabilirsiniz.
Akrep Erkeği Kova Kadını - 27 Aralık 2018
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Siyah gri
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Kova Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Siyah gri » Prş 11 Nis, 22:25

Akrep erkeği kovanın ne kadar çok arkadaşı olduğunu görünce şaşırıp kıskanacak, kova umursamayacak akrep öfkelenecek ve puuff olacaklar.
Kova çok geveze. Makineli gibi

skorsuzpio
Mesajlar: 4
Yaş: 37
Kayıt: Sal 09 Nis, 20:00
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Kova Kadını

Okunmamış mesaj gönderen skorsuzpio » Sal 07 May, 23:12

iyi arkadaş olur, o kadar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti skorsuzpio mesajı için:
Chepi (Cum 24 May, 21:55)
Değerlendirme: 16.67%

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 30
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Kova Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 24 May, 21:55

Evet, kovalar akrepler için ideal arkadaşlardır. Ötesi sıkıntılı olabilir.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

kamikaze
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Kova Kadını

Okunmamış mesaj gönderen kamikaze » Pzt 03 Haz, 19:47

sosyal ortamda takılmak ve zaman geçirmek için güzel, iş ortamında harika, bir projede süper ama uzun vadeli düşünüyorsanız çok defa hayal kırıklığı yaşarsınız. filmin devamını bilirsiniz.


Arkadaşça
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Kova Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Arkadaşça » Prş 05 Mar, 12:32

Birlikte olmaktan keyif aldığım arkadaşlarımdan bir kısmı kova burcu. Seviyorum onları. Haylaz çocuk gibiler ama bir akrep olarak evliliği düşünemiyorum

MsA
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Kova Kadını

Okunmamış mesaj gönderen MsA » Prş 13 Ağu, 14:38

Kova kadını olarak bir akrep erkeği ile evlendim evet zor ama uyum sağlayabildiğinizde herşey mükemmel dışarıdan mükemmel bir çift olduğunuz da o kadar belli oluyor ki mantık ile duygular eğer ortak bir noktada buluşursa ama size tavsiyem asla bir akrep ile zıtlaşmayın siz sadece anlayın kavga anında zıtlaşınca istediğinizi kabul etmesi çok zor ama sohbet Havaş’ında başka bir zaman akrep erkeğine sizi çok sevildiği için istediğinizi yaptırabilirsiniz mantıklı olduğunuzu anlayacaktır.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön