Akrep Erkeği Yengeç Kadını

akrep erkeği yengeç kadını, akrep erkeği yengeç kadını uyumu, akrep erkeği yengeç kadını anlaşabilir mi, akrep erkeği yengeç kadını cinsel uyumu, akrep erkeği ile yengeç kadını ne kadar uyumlu, akrep erkeği ve yengeç kadını mutlu olabilir mi, akrep erkeği yengeç kadını evlilik, akrep erkeği yengeç kadını arkadaşlığı, aşk ve evlilik

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 30
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 31 Ara, 16:47

Resim

Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Akrep erkeği Yengeç kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği ile Yengeç kadını mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Yengeç kadını ilişkisi, akrep ve yengeç aşkı mutluluk getirir mi? aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Yengeç Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Ay
Ev Konumu: 4. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Aile ve Toplum Hayatı

Akrep Erkeği ve Yengeç Kadını Belirgin Sorunları: Duygusal kırılmalar, kıskançlık, unutkanlık

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği ile Yengeç kadını arasında doğal bir uyum bulunur. Her ikisinin de su grubu içerisinde bulunması, derin ve tutkulu yapıları her ikisinin kolayca birbirlerine bağlanmalarını sağlar. Akrep, Mars ve Pluto’nun Yengeçse duyguları temsil eden Ay’ın etkisi altındadırlar. Duygusallık her ikisi için de ilişkilerinin temelini oluşturacaktır.

Akrep erkeği her konuda olduğu gibi aşk konusunda da duyguların derinlerde olmasını ister Yengeç kadını Ay etkisi ile bu duruma dünden hazırdır. Ancak yaşanması muhtemel sorunlardan biri de bu noktada ortaya çıkar. Akrep erkeği duygusal derinlikte sürekli kalmak istemez. Ulaşmak istediği noktaya ulaştıktan sonra o bölgeden hızla ayrılmak ve yüzeylere çıkmak isteyebilir. Yengeç kadını ise oradan ayrılmak istemez, kendisini ruhsal yönden besleyen duygularıdır ve aşırı hassas olabilir. Kırılganlıklar, küsmeler ve yanlış anlaşılmalar zaman zaman ilişkiye eşlik edebilir.

Duygusal kırılmalar taraflardan birinin diğerine anlayış göstermesi ile kısa sürede çözümlenebilir. Her ikisinin de sezgileri güçlüdür ve birbirlerini çok iyi anlarlar. Yengeç kadını aile ile ilgili konumda yer aldığı için O’nun uzmanlık alanı aile hayatıdır. Akrep erkeği, evinde Yengeç kadını ile birlikte huzurun nasıl bir şey olduğunu tam anlamıyla deneyimleyebilir. Birlikteliklerine leziz yemekler, düzenli, tertipli, temiz ve sıcak bir yuva eşlik edecektir.

Akrep Erkeği Yengeç Kadını, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep erkeği ve Yengeç kadını arasında yaşanabilecek sorunlar Yengeç kadınının aşırı duygusallığı ve Akrep erkeğinin kıskançlığı olacaktır. Ancak birbirlerini anladıkları ve anlayış gösterdikleri sürece büyük sorunlar yaşanmaz.

Yengeç kadını da Akrep erkeği de evcildirler. Yengeç kadınının öncü niteliği zaman zaman O’nu sosyal ortamlara itse de çoğu zaman evi O’nun yaşam alanını oluşturur. Yengeç kadını sosyal ilişkilerini artırdığında veya klasik “ben ailemsiz yapamam” nöbetleri tuttuğunda, Akrep erkeği Yengeç kadınını O’nu ailesinden de kıskanabilir.

Akrep yengecin duygusallığını anlar fakat kuralcı yapısına göre iki insan evlenmişse aileler arka planda kalmalıdır. Sürekli gündeme getirilen aileler ve akrabalar Akrep erkeğinin canını sıkabilir.

Sonuç: "Ailen olmadan yapamayacaktın, sürekli onlarla birlikte olacaktın neden benimle evlendin. Ben ailenle değil seninle evliyim."

Orta yol bulunabilir. İki taraf bu süreci aşabilirlerse iletişim konusunda anlaşmaları için her ikisinin de güçlü sezgileri yeterli olacaktır. Yengeç kadını dolunay evrelerinde sert ve kırıcı etkiler aldığında Akrep erkeğinin durumu anlayıp sabırla hareket etmesi olası tartışmaları yaşanmadan önleyecektir.

Resim

Akrep Erkeği Yengeç Kadını, Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği için sosyal yaşam gereklilikler ve sınırları zorlama arzusu dışında zorunluluk değildir. Yaşam gıdasını yalnızlıktan ve ruhsal derinliklerinden alır. Yengeç kadını da evcildir çok gerekmeçedikçe aşırı bir sosyal olma beklentisi taşımaz.

Yengeç kadınının öncü niteliği O’nu bazı etkinliklere sürüklese de gözü her zaman evinde olacaktır. Ay etkisi yengeç kadınını her zaman tedirgin eder. Bu tedirginliğini akrep erkeğinin güvenli limanına sığındığında giderecektir.

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Aşk ve Evlilik

Aşk güneşte ışıldayan bir kumsalsa, akrep yengeç evliliği de kıyıya vuran dalgalar gibidir. Dalgalar kıyıya her vurduğunda kumsal ışıl ışıl parıldar. Her dalga derinliklerden yeni kumlar taşıyarak kumsalı besler.

Yengeç kadını bulunduğu evin etkisi ile aşkı her zaman evlilikle bağdaştırır. O’nun için iyi bir aşk mutlaka evlilikle taçlandırılıp bir ömür boyu devam etmelidir. Akrep erkeği yengeç kadını gibi her zaman aşkı evlilikle bağdaştıramasa da uyumlu bir eş bulduğunda O’nun için arayış, bir ömür boyu sürecek sadakatle sonlanır.

Akrep erkeği evlendiğinde kendi kurduğu düzenin bir başkası tarafından değiştirilmesini ilk zamanlar yadırgayacaktır. Yengeç kadınının unutkanlığı, zaman zaman neyin nereye konulduğunun hatırlanmaması gergin anların yaşanmasına neden olsa da zamanla her gün etrafa yayılan birbirinden güzel yemek kokuları, düzenli bir ev, sıcak bir yuva ve kendisi ile ilgilenen bir eş Akrep erkeğini mest edecektir.

Akrep erkeğinin kalbine dokunan ay parıltısı O’nun daha önce yaşamadığı deneyimler yaşamasını sağlar. Yanına kedi gibi sokulan bir kadının varlığı O’na garip gelse de çok hoşuna gider. Sevme ve sevilme hissinin ruhunda eksik kalan bir parça olduğunu ve zamanla bu eksikliğin giderildiğini farkederek eşine ihtiyacı olan sevgiyi ve korumayı sağlayacaktır.

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Arkadaşlığı

Yengeç kızı Akrep erkeğini gördüğünde onda diğerlerinde olmayan ve eksikliğini hissettiği bir şeyler olduğunu farkeder. Aralarındaki doğal çekim etkisi her ikisini birbirlerine çeker. Bir süre sonra farkına varmadan yakınlaşmaya başlarlar.

Akrep erkeği yengeç kızını gördüğünde ve “ben sana başkaldırmam, sadece güvenilir birine sığınmam gerek” mesajını aldığında hemen O’nun etrafında bir duvar örmeye başlar. Yengeç kızı bu andan itibaren kendisini ruhsal yönden güvende hissetmeye başlar. Birbirlerini çok iyi anladıkları için zaman zaman yengeç kızının sulu göz portleri ve akrep erkeğinin “gene ne oldu” serzenişleri dışında sorun yaşamazlar.

Dikkat edilmesi gereken nokta bazı yengeç kızları sahip oldukları duygusal derinliği Akrep erkeğini içten yönetmek için kullanabilirler. Gözyaşları, ağlamalar oyunun bir parçası olarak kurgulanabilir. Bu durumu Akrep erkeği er veya geç anlayacaktır. Anladığında ise frtınaların kopma saati beklenmeli ve hazırlık yapılmalıdır. İç dünyasına giren bir insanın doğuştan sahip olduğu yeteneklerini kullanarak kendisini bilinçli bir şekilde belli bir yöne çekmek için kullandığını farketmesi, Akrep erkeğini hiç olmadığı kadar öfkelendirecektir.

Birkaç deneme, tartışmalar ve gözyaşları sonunda, birbirlerini gerçekten seviyorlarsa her iki tarafta birbirlerine teslim olurlar.

Akrep Erkeği Yengeç kadını, Cinsel Uyum

Akep erkeği yengeç kadını ile cinsel yönden ne kadar uyumludur? İkisini soğuk bir kış günü bir evde bırakın, ısınmak için başka bir şeye ihtiyaç duymasınlar. Dalgalar durulup, geltitle birlikte kabaran sular çekildiğinde ve etrafı kaplayan sis tabakası dağıldığında havanın ne kadar soğuk olduğunu anlayacaklardır.

Akrep erkeği cinsel uyumla birlikte Yengeç kadınında aradığı tutkuyu duygusal kıvamda bulacaktır.


Akrep Yengeç Uyumu Ayrıntılı Analizi İçin: akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-yengec-bu ... 17934.html konusuna bakabilirsiniz

Akrep Erkeği Yengeç Kadını - 31 Aralık 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Çrş 10 Nis, 04:56)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Harika
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Harika » Cum 05 Nis, 21:06

Daha önceki birlikteliklerinizde uyum sorunu yaşamışsanız bir yengeçle tanıştığınızda kendinizi çok rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceksiniz. Akrep burcu için balık burcunun da öyle olduğu söylenir. Ben tanışmadığım için bilemem ama yengeç kadınları gerçekten akrep erkekleri için idealmiş.
Neden mi? Mücadele etmiyorsunuz, tek derdiniz sevip sevilmek, gözlerine baktığınızda içini görebildiğiniz için gene neler karıştırıyor bu demiyorsunuz. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi?

Acaba yanılıyormuyum diye araştırdığımda burayı buldum. Görüyorumki astrolojik olarakta uyumumuz iyiymiş. Yazan arkadaşa teşekkürler güzel yorumlamış. Ama bir not düşeyim tüm yengeçler mi öyle bilmiyorum, bana göre fazla konuşuyor. Ama hep böyle konuşsun sorun değil. Çünkü konuşmaları insanı rahatsız etmiyor.

skorsuzpio
Mesajlar: 4
Yaş: 37
Kayıt: Sal 09 Nis, 20:00
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen skorsuzpio » Sal 09 Nis, 20:15

çok sevdim, çok güzeldi.

bulutumsu
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen bulutumsu » Cmt 11 Oca, 23:41

aşkların en güzeline. ya duygusal çalkantıya katlanamaz istifa edersin ya da aşkında boğulur gidersin

Dolun Ay
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Dolun Ay » Sal 07 Nis, 21:39

dolunay zamanları daha bir çekici olur yengeç kadını :b


MarsPluto
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen MarsPluto » Prş 18 Haz, 23:43

Sadece kendisi ile değil hiç ilginiz olmayan akrabalarıylada haşir neşir olursunuz. Bir an durup, benim burada ne işim var, bu insanlar kim diyebilirsiniz. işin garibi oraya kadar nasıl gittiğinizin de farkına varmazsınız. yazıyı yazan arkadaşı tebrik ederim güzel noktaları yakalamış yazıda geçen ben ailenle değil seninle evlendim sözünü eninde sonunda söylemek zorunda kalabilirsiniz.

Başbaşa olduğunuzda sorun yaşamazsınız herşey güllük gülistanlıktır, hep öyle devam eder sanırsınız ama sonra farkedersiniz ki güzel olan bazı şeyler aslında sizin istemediğiniz bazı şeyleri kabullenmeniz için ön hazırlıktır. Saçma sapan duygusal tripler de cabası.

Hele o dolunay zamanları yok mu💥

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Mesajlar: 5313
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 19 Haz, 14:44

Eşim akrep etkisinde değil. Ben akrep tesirindeYim.Ama bizde durum ters.pardon konu burada yengeçti öyle değil mi?yine aynı mantık var ama.eşim yengeç etkisinde sayılmaz (Saturn yengeç konumunu saymazsak tabi.gerçi yengeç 7.ev sanırım).ama benim ay burcum yengeç. Ama dedigim gibi yukarıda Mars Pluto adlı kişinin de dediği gibi durum yaşadık.
diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön