Üzerlik Tohumu Ne Kadar Süre Kullanılır?

üzerlik tohumu ne kadar süre kullanılır? üzerlik ne kadar süre kullanılmalıdır? üzerlik tohumu ne kadar zaman kullanılır?

Üzerlik tohumu hangi hastalıklara iyi gelir, üzerlik tohumu nasıl kullanılır, üzerlik tohumunun faydaları, üzerlik tohumunun yan etkileri, üzerlik tohumunun zararları, üzerlik tohumunun yapı nasıl çıkarılır nasıl yapılır? Hepsi ve daha fazlası Üzerlik tohumu forum sayfamızda
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2087
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Üzerlik Tohumu Ne Kadar Süre Kullanılır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 04 Haz, 13:44

Resim

Üzerlik Tohumu Ne Kadar Süre Kullanılır?

Üzerlik tohumu ne kadar süre kullanılır? Üzerlik ne kadar süre kullanılırsa faydalı olur?

Üzerlik tohumu aralıksız kullanılmamalıdır. Üzerlik tohumu MAOİ olduğu için sürekli kullanıldığında tıpkı antidepresanlarda olduğu gibi bir süre sonra faydadan çok zarar vermeye başlar. Üzerlik belirli bir süre kullanıldıktan sonra ara verilir, ara verilen süre kullanılan süre kadar olmalıdır.

Üzerlik Tohumu Ne Kadar Süre Kullanılmalıdır?

[+] 1 hafta kullanacaksanız 1 hafta ara verin
[+] 10 gün kullanacaksanız 10 gün ara verin
[+] 21 gün kullanacaksanız 21 gün ara verin

Kullanım süreleri genel değildir. Kişinin ruh haline, uyguladığı diyete ve metabolizmasına göre belirlenmelidir. Birisi 10 gün kullandığında fayda sağlıyorsa bir başkası için bu süre 21 gün olabilir. Metabolizmaları hızlı olan, aldığı gıdalarını hızlı sindirenler için süre daha kısa olmalıdır.

Üzerlik Tohumunun Kullanım Süresi Arttıkça Zarar Verir mi?

Üzerlik tohumunu ve diğer bütün bitkiler ne kadar uzun süre kullanılırsa bünyede birikimleri de o oranda artar. Vitamin hapları kullananlar bilirler, fazla olan vitaminler vücuttan atılır idrar rengi değişir. Bazı maddelerse kullanılmak üzere depo edilir. Günlük ihtiyaç 1 mg ise ve siz 4 mg alıyorsanız 3 mg atılır veya bünyede tutulur. Atılma ve tutulma da gene bünyeye göre farklı olacaktır. Bazı insanların bünyeleri yavaş çalışır ve atılma süreleri daha uzundur.

Hava gurubu burcu iseniz metabolizmanız hızlı çalışır, hareketli olduğunuz için aldığınız tüm gıdalar çok hızlı bir şekilde sindirilerek enerjiye dönüştürülür. Ateş grubu burçları da aynı şekildedir. Yüksek enerjiye sahiptirler ve sindirim sistemleri özellikle enerji gereksinimlerinden dolayı iyi çalışır. Ancak Su ve Toprak grubu burçlarında metabolizmaları daha yavaş olduğu için atılım süreleri daha uzun olabilir.

Vücudunuzda tutulan miktar arttıkça metabolizma bir şekilde buna tepki gösterecektir. Çoğu zaman iyi bir diyet uygulamıyorsanız yüksek tansiyon olarak karşınıza çıkar. Zaman ilerledikçe günlük 1 mg ihtiyaç stok 20 mg olabilir. Biriken miktarın ne kadar atılacağı veya atıldığı metabolizma ile ilgili olduğu için sürelerin kişiye göre ayarlanması önemlidir.

Üzerlik Tohumu Ne Kadar Süre Kullanılır? Süre Nasıl Etkiler?

Bünyemizin kendini koruma sistemi vardır. Dengeyi korumak için etki eşiği sürekli artar. Amaç gündelik yaşamın sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi olduğu için ruhsal değişim olmadan bedenimiz alınan her ek maddeye karşı kendisini gerçeklik olgusunda tutmak için çaba sarfeder. Belirli bir süre sonra alınan miktar yetersiz hale gelir.

Madde bağımlılarının bir süre sonra mevcutla yetinmeyip sürekli oran artırmasının nedeni de budur. Üzerlik tohumu içinde aynı durum söz konusudur. Bir süre sonra mevcut oranlar yetersizleştirilir. Bu durumda yapılması gereken iki ihtimal vardır. Ya oranı artırırsınız veya ara verir dengelenme için etki eşiğinin aşağılara çekilmesini beklersiniz.

Kullandığınız üzerlik tohumu miktarını artırmak riskleri de beraberinde getirir. Yapılması en mantıklı olan ara vermektir.

Üzerlik tohumu kullanmak istiyorsanız öncelikle ne kullandığınızı öğrenmeniz gerekir, çalışmalarına benimde katıldığım ve bir rapor halinde yayınlanan Üzerlik Tohumu konusunu mutlaka okuyun. İnternette yalan yanlış çok fazla bilgi var sağlığınızı riske atmayın.

Üzerlik Tohumu Ne Kadar Süre Kullanılır?
4 Haziran 2020
akrepburcu.com


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Üzerlik Tohumu” sayfasına dön