Jüpiter Yengeç Burcunda Hayatımızı Nasıl Etkiler

jüpiter yengeçte, jüpiter yengeç burcunda, jüpiterim yengeçte, jüpiter yengeçte ise, jüpiter yengeçte etkileri

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1597
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Jüpiter Yengeç Burcunda Hayatımızı Nasıl Etkiler

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 12 Tem, 23:57

Jüpiter Yengeç Burcunda Hayatımızı Nasıl Etkiler
Resim

Jüpiter Yengeç Burcunda, Etkileri

Yardımsever, son derece yumuşak, sevgi doludur. Aileye önem verir, onlar için canını dişine takmaktan gocunmaz. İyi bir ev hanımıdır. Misafirlerini rahat ettirmeyi çok iyi becerir. Başkalarına karşı da koruyucu ve merhametlidir.

Rahatına, bedensel zevklerine düşkündür. Boğazına düşkündür. İnançları güçlüdür. Fazla derinlere inemese de Allah sevgisi ve inancı manevi güven verir. Eski anılara ve maddi değerlere önem verir. Bunları sonraki kuşakların da bilmesi gerektiğine inanır. Bu konumda hayatın ahlaki değerlerine karşı mükemmel bir anlayışınız olur. Bu size erken yaşlarda aileniz tarafından öğretilmiştir. Zaman geçtikçe bu öğretiler sizin temel ifadenizi oluşturmaya başlarlar. Duygularınızı olumlu bir şekilde yansıtabilir sevginizi özellikle aile içinde paylaşabilirsiniz.

Bu yerleşim aynı zamanda yetiştirme ve beslemeyle de ilgilidir. Olumsuz ya da aşırı kullanımda bu yerleşim kilo almanıza ve bundan kaynaklanan sağlık sorunlarına neden olabilir. Destekleyici ve ilgilisiniz. Aile ve evle ilgili konular, her zaman destek aldığınız ve verimli olduğunuz alanlar olacaktır. Güvenlik, sizin ve ailenizi kapsayan konularda öncelikli konudur. Paranızı çok iyi bir şekilde biriktirebilirsiniz çünkü harcadığınız paraya çok dikkat edersiniz. Bu yerleşim olumsuz açılara sahip olursa ya da kötü yerleşimdeyse kişinin aileden maddi/manevi destek alamamasına neden olabilir. Bu herhangi bir sebepten aileden ayrı kalmaktan ötürü olabilir.

Jüpiter Yengeç Burcunda, "Sevecen ve Arkadaş Canlısı"

Bu yerleşim insanı seven, barışçı, arkadaş canlısı, sempatik ve büyük olasılıkla da bir vatansever yapar. Çok canlı bir hayal gücüne sahiptir. Pek çok ütopik rüyası vardır. Mistik alanlara ve konulara karşı büyük ilgi duyar.

Bu konumda hayatın ahlaki değerlerine karşı mükemmel bir anlayışınız olur. Bu size erken yaşlarda aileniz tarafından öğretilmiştir. Zaman geçtikçe bu öğretiler sizin temel ifadenizi oluşturmaya başlarlar. Duygularınızı olumlu bir şekilde yansıtabilir sevginizi özellikle aile içinde paylaşabilirsiniz. Bu yerleşim aynı zamanda yetiştirme ve beslemeyle de ilgilidir.

Olumsuz ya da aşırı kullanımda bu yerleşim kilo almanıza ve bundan kaynaklanan sağlık sorunlarına neden olabilir. Destekleyici ve ilgilisiniz. Aile ve evle ilgili konular, her zaman destek aldığınız ve verimli olduğunuz alanlar olacaktır. Güvenlik, sizin ve ailenizi kapsayan konularda öncelikli konudur.

Jüpiter Yengeç Burcunda "Para Yönetimi"

Paranızı çok iyi bir şekilde biriktirebilirsiniz çünkü harcadığınız paraya çok dikkat edersiniz. Bu yerleşim olumsuz açılara sahip olursa ya da kötü yerleşimdeyse kişinin aileden maddi/manevi destek alamamasına neden olabilir. Bu herhangi bir sebepten aileden ayrı kalmaktan ötürü olabilir. Özellikle orta yaşından sonra giderek artan bir para kazanma becerisi göze çarpar. Bunu da büyük ölçüde mülk işlerindeki para kazanma becerisine borçludur.

Finans alanlarındaki yargı gücü mükemmeldir. Jüpiter Yengeç burcunda güçlüdür. İnsana yardımseverlik ve sevgi dolu ilgi gösterme idealini verir. Derin duygulara, hoşgörüye, sevgiye ve affediciliğe büyük değer verir. Kötülüğe her zaman iyilikle karşılık vermeye çalışır. Zayıfları ve çaresizleri korur. İnsanların duygusal ihtiyaçlarına karşı duyarlı bir kulağı ve büyük sempatisi vardır.

Evcimendir, ailesine ve vatanın köklerine düşkündür. Jüpiter'in zarar gördüğü durumlarda ortaya problemli alanlar çıkacaktır. Bunların özeti ahlaki kayıtsızlık olarak açıklanabilir. Hoşgörü, sempati ve affedicilikte o kadar aşırıya kaçar ki, sonunda hiç bir ayrım gözetmek sizin her şeye göz yumar. Bu konuda son derece mantıksız ve sorumsuz davranır. Özellikle affediciliği kendisine yönelttiği zamanlar durum daha ciddidir. Kadınlara büyük göğüs verir, erkeklerde de göğüs kısmı etli olabilir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Denizdmr1903
Mesajlar: 2
Yaş: 18
Kayıt: Sal 17 Ara, 00:11
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Jüpiter Yengeç Burcunda Hayatımızı Nasıl Etkiler

Okunmamış mesaj gönderen Denizdmr1903 » Pzr 29 Ara, 20:54

Bende Jüpiter yengeçte retro hareketinde ikinci evden geçiyor parayı idareli kullanmayı bilmeme nedenim şimdi anlaşıldı
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Denizdmr1903 mesajı için:
Chepi (Pzt 30 Ara, 10:17)
Değerlendirme: 16.67%

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön