Aralık Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları 2019

aralık ayı astroloji yorumu 2019, astroloji aralık ayı yorumları, aralık ayı önemli olayları, aralık ayı önemli enerji noktaları, aralık ayı astroloji, aralık astroloji yorumları 2019, aralık ayı astrolojik yorumlar

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1597
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Aralık Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları 2019

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 02 Ara, 10:21

Resim

Aralık Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları 2019

2019 Aralık Ayı önemli astrolojik enerji noktaları:

* Jüpiter 2 Aralık 2019’da Oğlak burcuna girecek ve 19 Aralık 2020 tarihine kadar da Oğlak burcunda kalacak.
* 12 Aralık 2019’da Yay burcundaki Güneş ve İkizler burcundaki Ay’la Dolunay meydana gelecek.
* 15 Aralık 2019’da Oğlak burcundaki Jüpiter Boğa burcunda geri giden Uranüs’le üçgen açı yapacak. Bu açı sadece bir kez meydana gelecek.
* 21 Aralık 2019’da Güneş Oğlak burcuna girecek.
* 26 Aralık 2019’da Güneş ve Ay Oğlak burcundayken Halkalı Güneş Tutulması meydana gelecek.

Misty Kuseris ©2019 & Astroloji Dergisi

Aralık ayı başlarken Jüpiter’in Oğlak burcuna girmesiyle birlikte altı enerji noktası aynı anda Oğlak burcunda olacak. Bu enerji noktaları Jüpiter, Ceres, Venüs, Güney Ay Düğümü, Satürn ve Plüto ’dur. Oğlak burcundaki bu toplaşmanın enerjisi en az 10 Ocak 2020'de meydana gelecek olan Gölgeli Ay Tutulması ile vurgulanıncaya kadar devam edecek. Oğlak burcundaki bu gezegen toplaşması en son 1995-1998 yılları arasında gerçekleşmişti. Bu yıllarda meydana gelen büyük olaylar ise şunlardır:

Ukrayna Başbakanı Vitaly Massol’un istifa etmesi ve yeni bir anayasa hazırlanması;
Oklahoma’daki bombalı eylem ve üniversite ve havaalanı bombalayıcısı Ted Kaczynski tarafından yaratılan korkunç trajediler;
Başkan Bill Clinton’ın görevden alınması;
Hong Kong’un Çin'e devredilmesi;
IBM’in Deep Blue bilgisayarının Satranç Ustası Gary Kasporov’u yenmesi.

Oğlak burcu enerjisi bu kadar yoğun olarak vurgulandığında toplumun temellerine ve çeşitli ülkelerin yönetimine odaklanan birçok konunun ortaya çıktığı görülür. Gerçekleşen trajediler kişisel değildir. Bunlar tüm ulus tarafından ve bazı durumlarda tüm dünya tarafından hissedilir. Ulusal mücadelelerde, olaylar toplumun bir parçası olmak ve herkesle aynı toplumsal imkânları elde etmek isteyen, ancak herhangi bir sebepten dolayı dışarıda bırakıldığını düşünen bireylerin etrafında döner. Yeni kavramlar ortaya çıktıkça eski düzende bozulmalar meydana gelir.

Kişisel düzeyde hayatınızda toplumun bir parçası olmanızı sağlayan sistemler oluşturmak istersiniz. Hem şu anda hem de gelecekte güvende olmak istersiniz. Manevi düzeyde ise Oğlak burcu enerjisi ruhumuzun maddi dünyada dengeyi bulmasını temsil eder. Çoğu zaman da tanrı ya da tanrıça enerjisinin hayatımıza girdiği ve ruhumuzla aynı frekansı yakaladığımız başlangıç noktası sayılır.

Oğlak burcu enerjisi Jüpiter Oğlak burcuna girdiğinde ve 2 Aralık’ta Venüs Oğlak burcundayken Güney Ay Düğümü ile kavuştuğunda daha derinlemesine hissedilecek.

Jüpiter’in döngüsü 12 yıllık bir dönemdir ve her yıl yaklaşık olarak 13 ay boyunca bir burçta kalır. Jüpiter 19 Aralık 2020 tarihine kadar Oğlak burcunda kalacaktır. Jüpiter en son 18 Aralık 2007 ile 5 Ocak 2009 tarihleri arasında Oğlak burcundaydı.

Jüpiter'in Oğlak burcunda olduğu son dönemde en çok hatırlanan önemli konular arasında konut piyasasının çökmesi ve ekonomik kriz olmasına rağmen Cumhurbaşkanlığının Cumhuriyetçi George W. Bush’tan Demokratik Barak Obama’ya geçmesi bulunmaktadır. Uzun vadede önemli olduğu düşünülen bazı diğer etkinlikler ise müzik, internet yayınları ve video akışını kapsayan teknolojik alanda meydana gelmişti. Ayrıca Elon Musk'un sahibi olduğu ve işlettiği bir şirket olan Space X ilk özel uzay aracı olan Falcon 1'in tanıtımını yapmıştı.

Oğlak burcundaki Jüpiter bir ülkenin gelecekteki büyümesi adına yeni yapılar ve liderlikler kurulması üzerine odaklanmaktadır. Veya ülkelerin büyümelerini zorlaştırabilecek problemleri nasıl düzeltmeleri gerektiğini gösterebilir. Ayrıca Jüpiter Oğlak burcuna girmeden birkaç yıl önce meydana gelen aşırılıklar dizginlenmelidir. Bazen bu dengenin sağlanabilmesi için önce diğer ucun zorlanması gerekir.

Ticareti temsil eden Jüpiter ve şirketleri temsil eden Oğlak burcu ile hükümetler ve özel girişimler arasında daha yakın bir ilişki olduğunu göreceksiniz. Amerika Birleşik Devletleri'nde daha fazla federal kuruluş bazı faaliyetleri konusunda özel girişimlerle dış kaynak bulmaya çalışacaktır. En açık örnek NASA'da uzay programının özelleştirilmesidir. Veya bazı insanların adlandırdığı gibi uzay programının ticarileştirilmesidir.

Jüpiter Oğlak burcundayken işgücü ve daha iyi bir yaşam sağlamak için özellikle iş ve aile konularını dengeleme yollarının bulmasıyla ilgilidir. Daha fazla insanın sadece gebelik izni değil bir çocuğun doğumu için bile aile onayını almaya çalıştıklarını göreceksiniz. Veya dört günlük bir çalışma haftası seçeneğini değerlendiren daha fazla şirketin olduğunu da görebileceksiniz. Yine de şirketlerin nerede çalıştıkları değil insanların nasıl çalıştıkları üzerinde daha fazla kontrol sağlamayı düşünmeleri nedeniyle uzaktan çalışma hizmetlerini onaylamaya daha az eğilimli olduklarını anlayacaksınız.

Son olarak Oğlak burcundaki Jüpiter bankacılık konusunda sadece konutlarla değil finansal işlemlerle de ilgilidir. Elektronik bankacılığın kullanımının arttığını göreceksiniz. Ve daha çok şirket özellikle teknoloji şirketleri bankacılık sektörüne katılmaya çalışacaklar.

Kişisel düzeyde ise toplumdaki yerinizi bulmak isteyebilirsiniz. Hayata yaklaşımınızda daha tutucu olduğunuzu bile görebilirsiniz. Güvenliği sadece kendiniz için değil aileniz için de isteyebilirsiniz. Ayrıca hayatınıza daha fazla başarı getirebilecek sağlam temelleri kurmaya çalışabilirsiniz.

Venüs Güney Ay Düğümü ile kavuştuğunda geçmişten öğrendiklerinizi değerlendirmenin ve bu dersleri günlük hayata uyarlamanın ne kadar önemli olduğunu anlarsınız. Hedeflerinizi hala destekleyip desteklemediklerinden emin olmak için değer sistemlerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.

3 Aralık'ta Merkür Plüto'yla 60’lık açı oluşturduğunda Merkür'ün geri hareketinin enerjisi sonunda bitecek. Merkür 31 Ekim 2019'dan 20 Kasım 2019'a kadar geri gidiyor olsa da geri hareket enerjisini 14 Ekim 2019 gibi erken bir zamanda yani Merkür ilk üçlü açı dizilerini oluşturduğu anda hissedilmeye başlanmıştı. Şimdi Merkür Plüto'yla 60’lık açı yaptığında Merkür’ün üçlü açı serilerinin sonuncusu gerçekleşmiş olacak. Merkür bu 60’lık açıyı ilk olarak Merkür’ün ileri harekette olduğu 19 Ekim 2019’da yapmıştı. Merkür’ün geri gitmeye başladığı 9 Kasım 2019’da ikinci 60’lık açı oluştu.

Merkür'ün Plüto İle 60'lık Açısı

Merkür Plüto’yla 60’lık açı yaptığında hayatınızda neyin önemli olduğuna odaklanırsınız. Özellikle Merkür Akrep’te olduğundan başarılı olmak için yönlendirilirsiniz. Ama başkalarından talimat almak da istemezsiniz. Bugün nihayet başarılı olmak için uygulamanız gereken planı bilirsiniz. Artık kendinizi ikinci kez keşfetmek zorunda değilsiniz. Çünkü kendi vizyonunuza güveneceksiniz.

8 Aralık’ta Oğlak’taki Ceres Güney Ay Düğümü ile kavuştuğunda Venüs Neptün’le 60’lık açı oluşturacak ve Jüpiter geri giden Kayron’la kare açı yapacak.

Ceres Güney Ay Düğümü ile kavuştuğunda geçmiş olayları ve onların yaşamınızdaki etkilerini anlamanın önemini bir kez daha kavrarsınız. Oğlak burcundaki Ceres ile ilişkileriniz ve çevreniz için daha büyük bir sorumluluk duygusu hissedersiniz. Her şeyin yolunda gitmesini istersiniz. Aynı zamanda diğer insanların bazı şeyleri kendi hatalarından öğrenmelerine izin vermeniz gerektiğinin farkına varmanız da önemlidir. Herkesi gözetemezsiniz.

Günün ilerleyen saatlerinde Venüs Neptün’le 60’lık açı yaptığında manevi arzularınızın hakikatini bulmaya çalışırsınız. Her şeyin yoluna girmesini istersiniz. Herhangi bir tartışmaya girmek istemezsiniz. Mükemmel bir çözüm ararsınız. Ancak tüm gerçek bilgilere sahip olmadığınız için bu her zaman kolay olmayabilir. Mesela ruh eşinizle tanışmışsınız gibi hissetseniz de yine de dikkatli olmalısınız. Ne istediğinizi ve gerçekte orada ne olduğunu göremiyor olabilirsiniz.

Jüpiter geri giden Kayron’la kare açı yaptığında ayrıca strese yol açabilecek planları uygulamamanız da önemlidir. Hayatınıza daha güçlü bir temel kurmaya ve güvenli bir ortam yaratmaya çalıştığınızda size duygusal olarak destek verebilecek insanlarla olan bağınızı kesmek istemezsiniz. Zaten her şeyi kendi başınıza yapmanız gerekmez. Yardım isteyebilirsiniz.

9 Aralık’ta Merkür Yay burcuna girdiğinde dikkatli olmalısınız. Merkür asaleten zararlı olduğu burçta olduğu için çok hızlı hareket etme veya eylemlerinizi haklı çıkarmaya çalışma eğilimi olabilir. Mümkünse geleceğinizi ve yapmak istediklerinize nasıl ulaşmayı arzuladığınızı düşünmek için zaman ayırın. Planlar yaptıkça bunların değişebileceklerini ve bu planlar konusunda esnek olmanız gerektiğini bilmelisiniz.

10 Aralık’ta Merkür geri giden Kayron’la üçgen açı yaptığında hayatınıza şifa getirmenin yollarını ele almak istediğinizi anlarsınız. Eğer doğum haritanızdaki Merkür’ünüz Yay burcundaysa sorunlarınızdan biri bazen çok fazla konuşmanız ve kendi sözlerinizin başınızı belaya sokmasıdır. Ama bugün bunu idrak edebilirsiniz. Yaptığınız eylemlerinizi açıklama veya özür dilemeniz gerekmediğini anlayabilirsiniz.

11 Aralık’ta Venüs Satürn’le kavuştuktan birkaç saat sonra Merkür geri giden Uranüs’le 150’lik açı yapacak.

Venüs Satürn’le kavuştuğunda işleri daha fazla ciddiye alabilirsiniz. Kendinizi hayatınızdaki ilişkilerden sorumlu hissedebilirsiniz. Yaptığınız her plana diğer insanları da dahil ettiğinizden emin olmak isteyebilirsiniz. Bazen bu açı meydana geldiğinde kendinizi biraz yalnız da hissedebilirsiniz. İlişkileri ciddiye alan tek kişinin siz olduğunu düşünebilirsiniz. Ama bu doğru değil. Çünkü diğer insanlar da aynı şekilde hissediyor olabilirler.

Merkür geri giden Uranüs’le 150’lik açı yaptığında seçtiğiniz sözcükler konusunda çok dikkatli olmanız gerekir. Çok fazla şey söylememelisiniz yoksa başınız derde girebilir. Konulara odaklanmakta zorlanabilirsiniz ve bu sorunlara neden olabilir. Buradaki anahtar yavaş hareket etmek ve çevrenize dikkat etmektir.

12 Aralık’ta Dolunay meydana geldiğinde meseleleri herkesle konuşmak istersiniz. Bunun nedeni Güneş'in Yay ve Ay’ın İkizler burcunda olmasıdır. Tüm soruların cevaplarını bulmaya çalışırsınız. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü bu Dolunay Neptün'le kare açı oluşturacağından sizden bilgi saklanabilir. Veya gerçekten söyleneni değil de yalnızca duymak istediğinizi duyabilirsiniz. Mümkünse dinlemek için zaman ayırın ancak bugün herhangi bir karar vermeyin.

Dolunay’dan sonra Kayron ileri gitmek için durağanlaşacak. Kayron 19 Temmuz’dan beri geri gitmekteydi. Bazı insanlar için geri hareketten ileri harekete geçişin etkisi o kadar açık olmayabilir. Kendi ihtiyaçlarınıza dikkat etmek isterken hayatınızda herhangi bir sıkıntıya neden olmak istemezsiniz. İlerlemeyi ve hayatınıza daha fazla şifa getirmeyi amaçlarsınız.

13 Aralık’ta Mars Neptün’le üçgen açı yapacak. Normalde Mars Neptün’le üçgen açı yaptığında kendinizi uyuşuk ve kafası karışmış hissedebilirsiniz. Fakat bu durum bugün gerçekleşmeyecek çünkü Mars Neptün üçgeni oluştuktan az bir zaman sonra Venüs Plüto ile kavuşacak.

Gün başladığında konulara aceleyle atlamaya çalışmayın. Acele etmeyin. Olaylara yaratıcı bakış açısıyla bakmaya çalışın. İşleri farklı bir şekilde yapıp yapamayacağınızı değerlendirin. Başkalarının dediklerini anlamaya çalışın ve hatta onların bazı fikirlerini de işlerinize dahil edin.

Venüs Plüto ile kavuştuğunda odaklanma yeteneğiniz artar. Yaratıcı fikirlerin değerini görürsünüz. Başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınızdır. Beklediğinizden çok daha fazla enerjiye sahip olursunuz. Bu yaşamınıza neşe getiren eski ilişkileri yenilemek için de iyi bir zamandır. Arkadaşlıkların ve gizliliğin değerini anlarsınız. Bunun anlamı konuları diğer insanlarla tartışmanız gerekirse herhangi bir sınırı zorlamayacağınızı ve bilgilerini güvende tutacağınızı bilmelerini sağlamak ve böylece onlara kendilerinin güvende olduklarını hissettirmektir.

12 Aralık’ta Jüpiter geri giden Uranüs’le üçgen açı yapacak. Genellikle Jüpiter dışsal bir gezegenle üçgen açı yaptığında bu açı bir açı serisini oluşturacak şekilde üç kez tekrarlanır. Fakat bu kez Jüpiter geri giden Uranüs’le sadece bir defa üçgen açı yapacak.

Normalde Jüpiter yaşamınızla birlikte ileriye doğru hareket etme arzusunu temsil ederken geri giden Uranüs yaptığınız değişikliklerin sonuçlarını her zaman göz önünde bulundurmayacağınızı gösterir. Ancak her iki gezegen de toprak elementinin burçlarındalar. Bu da normalden daha temkinli olma eğilimi anlamına gelir. Bu durumda yaşamda güvende olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Öyleyse Jüpiter’le geri giden Uranüs arasında bu üçgen açı meydana geldiğinde zihninizi başarılı olmanıza yardımcı olacak yeni fikirlere açabilirsiniz. Bugün bu yeni fikirler doğrultusunda hareket etmeyebilirsiniz ama en azından onları not edin ve onları düşünün ve kıymetini araştırın.

Mars'ın Satürn'le 60'lık Açısı

19 Aralık’ta Mars Satürn’le 60’lık açı yaptığında herhangi bir girişimde başarılı olabilirsiniz. Ne gerekiyorsa yapabilirsiniz. Bir hareket planı geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

Ancak bu durum günün ilerleyen saatlerinde Merkür’ün Neptün’le kare açı yapmasıyla değişebilir. Aniden kafanız karışabilir. Her şeyi bildiğinizi düşünürken şimdi bazı bilgilerin eksik olduğunu fark edebilirsiniz. Aslında bu iyi bir şeydir. Yavaşlayarak durumunuzu yeniden değerlendirebilirsiniz. Bunu yaparken daha iyi bir hareket planı oluşturabilirsiniz. Bugün herhangi bir yasal işlem yapmayın çünkü devam etmeden önce daha fazla bilgiye ihtiyacınız vardır.

20 Aralık’ta Venüs Kova burcuna girdiğinde çok duygusal olan herhangi bir durumdan kurtulabilir ve hayatınıza devam edebilirsiniz. Arkadaşlar önemlidir ancak onlarla ilgilenmenizin gerektiğini düşünmeyebilirsiniz. Büyümelerini kolaylaştırmaya istekli olursunuz ancak kendi başlarına bir şeyler yapmaları gerektiğini de bilirsiniz.

21 Aralık’ta Kış Gündönümü meydana gelmeden önce Venüs Kayron’la 60’lık açı yapacak. Aşkla çalıştığınızdan emin olmak istersiniz. Başkalarına verilenleri almak istemezken mümkün olduğunca açık olmak istersiniz.

Güneş Oğlak burcuna girdiğinde kuzey yarım kürede Kış Gündönümü başlayacak. Bu astrolojik yılın son çeyreğidir.

Güneş’le birlikte altı enerji noktası Oğlak burcunda olacak. Bunlar Güneş, Jüpiter, Güney Ay Düğümü, Ceres, Satürn ve Plüto ’dur. Şimdi dünya için derin bir sorumluluk duygusu hissedebilirsiniz. Ailenizin güvenli ve emniyetli olduğundan emin olmak istersiniz. Risk almaya yanaşmazsınız ve bugün dünyadaki yerinizi ve varlığınızı nasıl geliştirdiğinizi kutlarsınız. Bugün evde, ailenizle birlikte olmak ve hayatınızdaki refahın tadını çıkarmak için iyi bir gündür.

22 Aralık’ta Venüs geri giden Uranüs’le kare açı yaptığında genellikle dikkatli olmak gerekir. Her şey çok hızlı oluyormuş gibi hissedebilirsiniz, özellikle de finansal konularla ilgili olarak. Bu plansız alışveriş yapmak için iyi bir gün değil çünkü alacağınız şeyin maliyeti düşündüğünüzden çok daha fazla olabilir. Ancak uzun süredir görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve neşeli hatıralarınızı anabilirsiniz.

Mars'ın Pluto ile 60'lık Açısı

Mars’ın Plüto’yla 60’lık açı yapmasından bir saat kadar sonra durumlara odaklanabilir ve düşündüğünüz kadar dağınık olmadığınızı fark edebilirsiniz. Normalde başınızı belaya sokabilecek olan dürtülerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

26 Aralık’ta yılın son tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma Oğlak burcundaki Güneş ve Ay ile birlikte meydana gelen halkalı bir güneş tutulmasıdır ve Asya, Avustralya, Suudi Arabistan, Hindistan, Sumatra ve Borneo gibi coğrafi bölgelerden görülebilecektir. Ayrıca Saros 132 döngüsünün bir parçasıdır.

Bu tutulma Oğlak'ta bulunan enerji noktalarını vurgulamaya devam ettiği için önemlidir. Nitekim Oğlak burcunda yedi enerji noktası vardır; Ay, Güneş, Jüpiter, Güney Ay Düğümü, Ceres, Satürn ve Plüto. Bu hükümetler ve düzenlemeler konusunda ayaklanmalara yol açabilecek birçok değişiklik olacağına işaret eder. Bu aynı zamanda daha fazla insanın topluma katılma ve ihtiyaçlarını karşılama yollarını bulmak istediğini gösterir.

Kişisel yaşamınızda ise sağlam bir temeliniz olduğundan emin olmak ve ayrıca ailenizi, hayatınızda önemli olan diğer insanları korumak istersiniz. Hayatınızda keyfinizi kaçırabilecek riskleri almak istemezsiniz. Sorunlarınız varsa bunları düzeltmek için sorumluluklar alabilirsiniz. Ancak yaklaşımınız kişisel olmaktan çok iş bağlamında olabilir. Ayrıca başkalarına karşı empati duymakta zorluk çekebilirsiniz.

Tutulma derecesinin geri giden Uranüs’le üçgen ve Kayron ile kare açı yapması bazı yeni fikirlerin veya kavramların ortaya çıkabileceğini gösterir. Ama harekete geçmeye hazır olmayabilirsiniz. Ya da bazı fikirlerin sizin istediğiniz kadar işe yaramadığını görebilirsiniz. Hayatınızda sağlam bir temele sahip olmak istediğiniz kadar kendi problemlerinizi çözmenize de yardımcı olabilecekleri için meydana çıkacak yeni konseptlere açık olmalısınız.

27 Aralık ayrıntılı görevler planlamak için uygun bir gün değil. Ceres Neptün'le 60’lık açı oluştururken akışla devam etmek çok daha iyidir. Başka bir kişi yardımınızı isterse bu talebi şüpheci bir yaklaşımla göz önünde bulundurun. Çünkü yapmak istemediğiniz bir şeyi size yaptırmaya çalışıyor olabilir. Ya da kendi eylemlerinin sorumluluğunu size yüklemeye uğraşabilir.

İyi haber şu ki özellikle evinizde değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, yaratıcı yaklaşımlar için bugün harika bir gün. Bazı harika tasarım fikirleri bulabilirsiniz. Bu yaşamınızdaki diğer durumlara yaklaşımınızı yeniden değerlendirmek için de harika bir gün. Hayatı sizin için kolaylaştıran şeyleri farklı bir tarzda yapmanın yolunu bulabilirsiniz.

28 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna girdiğinde Oğlak burcunda yedi enerji noktası olacak; Merkür, Jüpiter, Güneş, Güney Ay Düğümü, Ceres, Satürn ve Plüto. Bu ay boyunca sorumlu olma ve güçlü bir temel oluşturma gereğini hissedersiniz. Şimdi Oğlak burcundaki Merkür ile sorumluluğunu alacağınız planlar geliştirmek ve risk almak istememekle birlikte takip edecek bir yolunuzun olmasını istersiniz. Ayrıca gerçekleştirdiğiniz eylemlerin yalnızca sizin ihtiyaçlarınızı değil ailenizinkileri de desteklediğinden emin olmak istersiniz. Ailenizin güvenliğini sağlamaya çok fazla odaklanmayın çünkü bu durumda işte çok fazla zaman harcayacaksınız ve sevdiğiniz insanlara zaman ayırmaya vaktiniz kalmayacak. Zor olsa da işinizle kişisel yaşamınız arasındaki dengeyi korumaya çalışın.

29 Aralık’ta Merkür Kayron’la kare açı yaptığında sözleriniz konusunda çok dikkatli olmalısınız. Başkalarının sizi dışlamalarına sebep olabilecek bir şey söylememeye çalışın. Merkür Oğlak burcunda olduğu zaman işleri çok ciddiye alma eğilimi vardır. Bu yüzden başkalarına çok sert gelecek bir şekilde konuşabilirsiniz. Bunun yerine başkalarının söyleyeceklerini dinlemeye çalışın ve kendi kararlarını kendilerinin vermesine müsaade edin.

2019 yılı sona ererken Merkür 30 Aralık'ta geri giden Uranüs'le üçgen açı yapacak. Şimdi yeni fikirler bulabilirsiniz. Geleneklerin önemli olmasına rağmen, yaşamınız ve koşullarınız değiştikçe onların da değişebileceklerini anlayın. Yaratıcı fikirler ve konseptler ortaya çıkabilir. Statükoyu bozmadan yeni fikirleri uygulamanın yollarını da bulabilirsiniz.
Misty Kuseris ©2019

mistykuceris.com

Çeviren: Belgin Avunduk
astrolojidergisi.com/Aylik-Yorum.htm
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön