İlluminati'yi Anlatan Film - Yönetmen Filmden Sonra Öldürüldü

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: İlluminati'yi Anlatan Film - Yönetmen Filmden Sonra Öldürüldü

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cum 23 Ağu, 23:48

Filmin ismi Eyes Wide Shut, erotik bir drama olarak tanıtılmış. Ilimunati meraklısı olarak bu videodan sonra içim almaya almaya izlemeye karar verdim. Teaserları aşırı iticiydi ama izledim.

Ilimunatiyi anlatmaktan ziyade, gövde gösterisi gibi geldi bana. Güçlerini aşırı erotik ve oldukça garip bir senaryo ile göstermişler. Ilimunatiyi az çok bilen herkes için bir aydınlanma yok film de. Bolca mesaj vermişler.

Benim anladiklarim: güzellik yarışmaları onların kurduğu, kullanılmak uzere kurulan güzel kadin pazarı, kadınlar kraliçe değil, fahişe oluyor. Islami bir fahişe kadına benzetip, bitirdiklerini anlatmak istemişler gibi anladim. Kadinin Ismi ve ayet onu gösteriyor. Cinselliğin herseyin üstünde şeytani bir güç olarak kullandıklarını, aslında en kolay beyin kontrolü şekli olduğunu anlatmışlar. Falan filan. Ilimunatiyi bilen bunları zaten biliyor. Yönetmen birşeyleri ifşa ettiği için değil, görevini tamamladığı için öldürülmüş olabilir diye düşünüyorum.

Eminim bir kaç defa izlenince daha fazla detay yakalanir ama izilemeye değmez.

Izledikten sonra aklıma bir dönem filmlerde ki gizli türk bayrakları geldi. Emin değilim ama sanırım erovizyonu kazandığımiz yıllara denk geliyor, belki birkac yil öncesinden, araştırmadım ama tahminim bu yönde. Simpsona kadar bir sürü filmde turk bayragi, turkce kelimeler, tukce simgeler kullanildi. Izlerken detaya bakmazsaniz göremeyeceğiniz. Oldukça ilginç.

Bir mesaj verildi dünyaya, herneyse artık o mesaj..

Izlemeye değmez,.. Boşa geçen bir kaç saat oldu benim için bu film..
Sevgiyle yeşerttiği bahçede kendini kuruttuğunu
çok zaman sonra anlıyor insan...

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 24 Ağu, 09:59

Filmi ve bu videoyu izlemiştim. Filmi keyifle izledim. Dikkatli izleyenler filmi erotizm için izlemezler. Renk - ışık tonlarından, müziklerine, seçilen oyunculara ve mesajlara kadar çok profesyonelce hazırlanmış bir film. Tom Cruise, benzer bir tarikata üye diye hatırlıyorum.

Bence asıl verilmek istenen mesaj "beni araştıran ve ifşa etmek isteyenlerin sonu. Beni araştırdığınızı biliyorum, insanlara bunu ne kadar anlatırsanız anlatın asla inandıramazsınız çünkü onların beyinlerini biz kontrol ediyoruz" İllümaniti gibi her oluşumdan haberdar olan bir yapının bu filmin yapımından haberdar olmaması imkansızdır. Herkse bir görev veriyorlar onlarda görevlerini yerine getiriyor. İşleri bitenleri de gerektiğinde mesaj vermek için kullanıyorlar.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 24 Ağu, 11:09

İlluminati negatif kötü bir yapılanma sanırım.vecinsenlik,kadın,güzellik,moda,para,zenginlik gibi kvramları negatif anlamlarda kulanıyorlar sanırım.çok çok fena.yani bilinçsiz olan insanlar için.kullanıldıklarını anlamıyor bile böyle insanlar.yaşamlarını normal sanıyorlar.
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 24 Ağu, 11:11

Izledigim en itici ilimunati filmiydi. Bolca erotizim ve çıplak kadın vücudu. Eş geçmek mümkün olmayacak kadar..

Kullanıcı avatarı
İkizler_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen İkizler_Akrep » Cmt 24 Ağu, 11:22

Lal filmi yerden yere vurmuş : ) bu film erotizm ve bir kaç illuminati mesajları barındıracak olsa tam 4 yıl gibi aşırı uzun sürmezdi bir kaç ayda çeker şirkete teslim ederdi ki bu filmi yapan yönetmen kubrik gibi tüm zamanların en iyi yönetmelerinden kabul edilir böyle basite indirgenmiş filme 4 yılın vermesi kendi kariyerine ihanet olurdu.. Önce filmi yapan yönetmeni bilmemiz filmini nasıl izleyiciye sunduğunu bilmemiz sonra Yahudilerin inanışlarını bilmemiz ( onlar kendi ırklarından başka herkese goyim derler sadece onlara hizmet etmek için yaratılmış aşağılığız )gerekir masonluk da yeni dünya düzenini kurarken dünyada önde gelen isimleri menfaatlendirerek kullanmalarıdır İlluminati şeytan ile iş birliği yaparak (ki onlar bizler gibi şeytan demez nuruziya derler onu babaları olarak görür Havva annemiz ile ilişkisi sonucu dünyaya geldiklerine inanırlar) deccalin gelişini hızlandırmak için türlü türlü iğrenç ayinler kabala büyülerini kaoslar ve savaşlar çıkarmak için kurulmuştur.. bunlar ilginizi çekiyorsa derinlemisine analiz yapıp filme sonra bakarsak yönetmen her sahnede ayrıntılarla onları anlattığını görebiliriz .. bu arada yönetmenin öldürülmesindeki sebep görevine ihanetten de olabilir olmayada bilir zaten onlar için öldürmek çocuk oyuncağı canı sıkılıp en güçlü ismi kolayca öldürebilirler..

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 24 Ağu, 12:01

Lal yazdı:
Cmt 24 Ağu, 11:11
Izledigim en itici ilimunati filmiydi. Bolca erotizim ve çıplak kadın vücudu. Eş geçmek mümkün olmayacak kadar..
Şeytanın Avukatı adlı filmi izleyin. O da hukuku nasıl yönettiklerini anlatır. Onda da erotizmi ve kadını nasıl kullandıklarını çok net gösterirler. Alpaçino'nun bence en iyi oyunculuğu. Daha iyisini bulamazlardı. Hangi yöntemleri nasıl kullandıklarını açıkça anlatıyorlar.

Kod Adı: Olympus ABD'yi yönetenlee "ayağınızı denk alın, biz belirleriz, istediğimiz zaman alır başkasını getiririz, hakim biziz" mesajını verdikleri erotizmin olmadığı bir filmdir. Film daha çok "artık parayı ve gücü Çin'e taşıyoruz, buna engel olamazsınız" gibi bir içeriğe sahip.

Adamlar filmlerle bilinçaltına mesaj veriyorlar. Bazıları çok açık ama bütünü göremeyenler yanılıyor.

Bi video vardı o videoda da youtube'de o filmde de diğer taraf "yaptığınız herşeyi biliyoruz, ama sonunuzu engelleyemeceksiniz" mesajı veriyorlar. 7 dakikalık bir video ama herşeyi sığdırmışlar. çok yoğun bir anlatımı vardı
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 24 Ağu, 13:08

Söz konusu ilimunati olunca, ne kadarı doğru, ne kadarı yalan bilemeyiz. Onları 4 yıl sürdü diye lanse eder, 4 ayda çeker bitirir. Adamın yönetmenliğide onlar onayladığı, cilalayip yagladigi için, müthiş bir başarı, ölümüde sadece ve sadece güç gösterisi olabilir. Mason olmasaydı bukadar "başarılı bir yonetmen" olur muydu?? Hiçç sanmıyorum.

Filmde hiç bir fantastik olay yok. Ilimunatiyi bilmeyen erotik saçma bir dram izler, bilen saçmalık içindeki mesajı anlar. Adamın görevi onların gövde gösterisiymiş bence. Ölümünün nedeni nedir hiç öğrenemeyiz.

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 24 Ağu, 13:10

Akrep yazdı:
Cmt 24 Ağu, 12:01
Lal yazdı:
Şeytanın Avukatı adlı filmi izleyin. O da hukuku nasıl yönettiklerini anlatır. Onda da erotizmi ve kadını nasıl kullandıklarını çok net gösterirler. Alpaçino'nun bence en iyi oyunculuğu. Daha iyisini bulamazlardı. Hangi yöntemleri nasıl kullandıklarını açıkça anlatıyorlar.

Kod Adı: Olympus ABD'yi yönetenlee "ayağınızı denk alın, biz belirleriz, istediğimiz zaman alır başkasını getiririz, hakim biziz" mesajını verdikleri erotizmin olmadığı bir filmdir. Film daha çok "artık parayı ve gücü Çin'e taşıyoruz, buna engel olamazsınız" gibi bir içeriğe sahip.

Adamlar filmlerle bilinçaltına mesaj veriyorlar. Bazıları çok açık ama bütünü göremeyenler yanılıyor.

Bi video vardı o videoda da youtube'de o filmde de diğer taraf "yaptığınız herşeyi biliyoruz, ama sonunuzu engelleyemeceksiniz" mesajı veriyorlar. 7 dakikalık bir video ama herşeyi sığdırmışlar. çok yoğun bir anlatımı vardı
Izledim Şeytanın Avukatını uzun zaman önce. Tekrar izleyim.

Kullanıcı avatarı
İkizler_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen İkizler_Akrep » Cmt 24 Ağu, 13:15

Lal yazdı:
Cmt 24 Ağu, 13:08
Söz konusu ilimunati olunca, ne kadarı doğru, ne kadarı yalan bilemeyiz. Onları 4 yıl sürdü diye lanse eder, 4 ayda çeker bitirir. Adamın yönetmenliğide onlar onayladığı, cilalayip yagladigi için, müthiş bir başarı, ölümüde sadece ve sadece güç gösterisi olabilir. Mason olmasaydı bukadar "başarılı bir yonetmen" olur muydu?? Hiçç sanmıyorum.

Filmde hiç bir fantastik olay yok. Ilimunatiyi bilmeyen erotik saçma bir dram izler, bilen saçmalık içindeki mesajı anlar. Adamın görevi onların gövde gösterisiymiş bence. Ölümünün nedeni nedir hiç öğrenemeyiz.
Bir şey sizin anladığınızdan daha ederi yoksa anlatmak ne fayda teşekürler..

Lal
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Lal » Cmt 24 Ağu, 13:24

İkizler_Akrep yazdı:
Cmt 24 Ağu, 13:15
Lal yazdı:
Cmt 24 Ağu, 13:08

Bir şey sizin anladığınızdan daha ederi yoksa anlatmak ne fayda teşekürler..

Aynı şey sizin içinde geçerli degil mi? Ben tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 25 Ağu, 18:11

Akrep yazdı:
Lal yazdı:

Bence sonuç değiştiçoktan..yani en azından 13 yıldır değişti;)Ama şuan hala ciddiye alınmıyor sanki;)ne demek mi istiyorum?:)Boşverin...

ama şundan eminim; en azından ben eskisi gibi endişeli değilim illuminati ve amaçları üzerine;)Bir ara bu konuyu yoğun bir şekilde araştırmış; ve ciddi şekilde endişe etmiştim;çünkü çok güçlülerdi her açıdan...
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 26 Ağu, 11:39

güzin yazdı:
Pzr 25 Ağu, 18:11
Akrep yazdı:
Lal yazdı:

Bence sonuç değiştiçoktan..yani en azından 13 yıldır değişti;)Ama şuan hala ciddiye alınmıyor sanki;)ne demek mi istiyorum?:)Boşverin...

ama şundan eminim; en azından ben eskisi gibi endişeli değilim illuminati ve amaçları üzerine;)Bir ara bu konuyu yoğun bir şekilde araştırmış; ve ciddi şekilde endişe etmiştim;çünkü çok güçlülerdi her açıdan...
Evet düşmanını küçümsemeyeceksin; hatta alınacak sonuçtan %99.9 emin olsan bile_ _ _.Ben demiştim bir ara; Allah da bizim gibi ters köşe yapabilir ibreti alem olsun diye...Allah neden ters köşe yapmasın ki..haşa bu onun büyüklüğüne halel mi gertirir!...En basitinden ters köşeyi de yaratan o değil mi ey mantıksız hadsiz vicdansız diyeceğim şimdi ya!... neyse ne diyordum; evet sonuç ortadaydı , ama kilit insan F değil adaletin dibiydi!...Hadi bunu kitap diliyle syleyelim; ma değildi o; adaleti yüzde yüz temsil eden yüryüzüne gelmiş gelecek en muhteşem insandı; hiç mi acaba demedi bunlar ya!...hadi illuları geç bizim hikmet sahipleri bunları taklit ederken(çıkar meselesi evet)hiç mi aklı etmediler!...akıl diyorum; evet vicdan demiyorum; çünkü 21. asırda sanırım vicdan İPTAL!...
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com