Akrep Kadınının Gönlü Nasıl Alınır?

akrep burcu kadınının gönlü nasıl alınır, akrep kadınının gönlünü almak için ne yapmak gerekir, akrep kadınının gönlünü nasıl alırım, akrep kadınına kendimi nasıl affettirebilirim?

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Akrep Kadınının Gönlü Nasıl Alınır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 26 Mar, 16:22

Resim

Akrep Kadınının Gönlü Nasıl Alınır ?

Akrep kadınının gönlü nasıl alınır ? Bir akrep kadını bu soruya şu şekilde karşılık verecektir “Bunu yapmadan önce düşünecektin” Verilecek karşılık bu olunca yapılması gerekenlerin zorluğunu da tahmin edebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadınının Gönlü Nasıl Alınır ?

Yaptığınız Hatayı Gözden Geçirin

Bu soruyu sormanıza neden olacak şey ne ise gözden geçirin. Sorunun kaynağını tam olarak bilmiyorsanız nedeni bulmaya çalışın. Kalbini kırmanıza neden olan olayları çözmeden gönlünü almanız zor olacaktır.

Yalan mı söylediniz,
sözünüzde mi durmadınız,
gururunu mu kırdınız,
başka birisi mi vardı?

Her ne yapmışsanız öncelikle bunu netleştirmeye çalışın.

Nedenler bilinmeden karşısına geçip “ben ne yaptım” derseniz “sen ne yaptığını iyi bilirsin” gibi geniş anlam ifade eden bir karşılık verirse işin içinden çıkmanız daha da zorlaşacaktır. Kalbinin kırılmasına neden olan şeyi bilmiyorsanız O söylemeden önce siz bulun, aksi taktirde “benimle dalga mı geçiyorsun” şeklinde bir tavır sergileyebilir.

Gönlünü Almak İstiyorsanız Hatanızı Kabullenin

Akrep kadınının gönlünü almak istiyorsanız hatanızı kabullenmek zorundasınız. Niyetiniz gerçekten gönlünü almaksa üste çıkmaya çalışmayın, inatlaşmayın. Önce hatanızı kabullenmenizi bekleyecektir. İnatlaşır “senin de suçun var” derseniz, konuyu öyle bir ayrıntıya sokar ve karmaşık hale getirir ki, bir anda kendinizi affettirmek için çok daha farklı konularla da uğraşmak zorunda kalırsınız.

Hiç kimse kusursuz değildir. Hepimizin hataları vardır. Yapılan hatalar üzerinden gurur yapmak ve farklı konularla üste çıkmaya çalışmak belki bazı burç kadınlarında işe yarayabilir ama Akrep kadını çok gururlu olduğu için onda işe yaramayacaktır. Siz hatanızı kabul edip özür dileyin, O sizi seviyorsa kendi üzerine düşeni öfkesi yatıştığında yapacaktır.

Özrünüz İçten ve Samimi Olsun

Akrep kadınının gönlü nasıl alınır ? Püf noktası içten ve samimi olmaktır. Ancak samimi bir özürle gönlünü alabilirsiniz. Gözlerinizin içine baktığında samimiyetinizi görmesi gerekir. Yaptığınız hata veya kalbinin kırılmasına neden olan olay çok büyük ve ağır değilse samimiyetiniz karşısında sizi affedecektir.

Eğer büyük bir hata yapmışsanız gönlünü almanız için yapmanız gereken, gözlerinizin içine baktığında duygulanmasına neden olacak kadar büyük bir içtenlik taşımalıdır. Düz, duygu yoğunluğundan ve samimiyetten uzak bir “özür dilerim” ifadesi akrep burcu kadını için sadece basit bir cümle seslendirmesinden ibarettir.

Muhatap olduğunuz kadının iç dünyasının yoğun bir duygu, sezgi ve mantıkla örülü olduğunu unutmayın. Ben nasılsa onu kandırırım gibi basit bir düşünce ile hareket ediyorsanız sizi bağışlamasını da beklemeyin.

Özrünüze Kalbine Hitap Edecek Bir Hediye Ekleyin

Gördüğünde, “beni gerçekten seviyor ve değer veriyor” diyebileceği bir hediye seçin. Samimiyetiniz asla maddi değerlerle ölçülemez ama insanlar mutlu olmak ve düşünüldüklerini görmek için bir delil ararlar. Akrep kadını samimi özrünüzle yatışmışsa üzerine ekleyeceğiniz bir hediye O’nu mutlu edecektir.

Almak isteyip te alamadığı, gördüğünde şaşıracağı, sahip olmaktan mutlu olacağı bir hediye olabilir.

Gözlerinin için Bakın ve Kalbinizle O’nu Sevdiğinizi Söyleyin

Akrep kadınının gönlü nasıl alınır ? Sevginizi kalbinizle göstererek bunu yapabilirsiniz. Akrep burcu kadını sözlerinizden çok iç dünyanızdaki hislerinize ve samimiyetinize odaklanır. Seviyorsanız bunu sözcüklerle ne kadar tekrar ettiğinizin O’nun için hiçbir önemi yoktur. O’nu ne kadar çok sevdiğinizi gözlerinin içine bakıp kalbinizle söylemeniz gerekir.

Seni çok seviyorum” dediğinizde kalbiniz titremeyecek ve gözleriniz yaşarmayacaksa henüz gönlünü alabilecek kıvama gelmemişsiniz demektir. Bunun için biraz daha acı çekip hislerinizin ön plana çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Öfkeli ise Öfkesinin Yatışmasını Bekleyin

Ne yaparsanız yapın size öfkeli ise yanına yaklaşmayın. Öfkesinin yatışmasını bekleyin. Sinirli iken yukarıda saydıklarımın hiçbiri işe yaramayabilir. Biraz sabırlı olun ve sakinleşmesini bekleyin.

Seviyorsanız ve gönlünü almak istiyorsanız bunları yapmayın

Bana mecbursun” izlenimi vermeyin
Sen bilirsin” tarzı bir yaklaşım sergilemeyin
Başkaları ile kıskandırmaya kalkışmayın
Hatalı olan sizseniz, onu hatalı gibi göstermeye çalışmayın
Hiçbirşey olmamış gibi davranmayın
Öfkeli iken yanına yaklaşmayın
İnatlaşıp üzerine gitmeyin

Akrep Kadınının Gönlü Nasıl Alınır? - 26 Mart 2019
Resim

~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Kaktüs

Re: Akrep Kadınının Gönlü Nasıl Alınır?

Okunmamış mesaj gönderen Kaktüs » Çrş 27 Mar, 18:59

Güzel tavsiyeler de uygulayabilecek ve bekleyebilecek sabrı gösterenleri tebrik ediyorum. İnat maksimum seviyede.

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 27 Mar, 23:17

Sorun o. "Gerçekten seviyor mu" Hiç kimse sebep yokken kırgınlık göstermez. Sözümüz sevene.. Seven katlanır.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Akrep mi

Okunmamış mesaj gönderen Akrep mi » Cum 29 Mar, 02:16

Püf noktasını söylüyorum: sabırlı olun, zamana bırakın, haddinizi bilin, abartmayın.