PLuTO 1. EVDE

pluto 1. evde, plüto 1. evde, pluton 1. evde

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
güzin
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Teşekkür etti: 0

Re: PLuTO 1. EVDE

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 01 Ara, 13:09

güzin yazdı:
Prş 25 Eki, 10:02
Ryhnrnah yazdı:
Çrş 24 Eki, 17:32
Lotus yasadigin deneyimleri merak ediyorum anlatir misin
lotus dünya çapında isim yapmış biri;)..ama tanımayan olabilir tabi..yani internetle ilgilenmeyen.. .1. ev pluto dünya çapında ün verebilir ve dünya çapında ün yapmış liderler çıkarabilir..örneğin en bilinen örneklerden sayın Erdoğan bunlardan biridir.. .deneyimlerimi yazılarımı okyan herkes biliyor..sayfalarca yazdım nete..hatta az bile yazdım..hepsini yazmaya vaktim olmadı..bundan sonra çok fazla yazmam..çünkü sanırım wc dahil her yerde izleniyorum;(

not:sistem bu izlenme olayının hesabını soracak komutan lotus tahmin edersiniz!.. .
Mani hastayım.Ve bu hastalık esnasında tuhaf şeyler düşünüyorum.Mesela kendimi dünya çapınca tanınmış biri sanıyorum:(ve bir komutan sanıyorum.vb. birçok şey..

diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net

Kullanıcı avatarı
Hayalkırıntısı

Okunmamış mesaj gönderen Hayalkırıntısı » Pzr 06 Oca, 08:51

Benim haritamda ise asc ile kavuşum yapıyor bu durumda 12. evde mi yoksa 1. evde mi yorumlamak daha doğru sizce ?

Fatima

Okunmamış mesaj gönderen Fatima » Prş 06 Haz, 01:19

Merhaba,
Evet gençler benim burcum(9.ev) Aslan ve ay burcum(10.ev) Aslan mc Aslan (10derece) , yükselen ve plütom akrep. Takdir edersiniz ki iki uçta gidip geliyorum, kendi içimde sürekli bir çatışma, yani bunalımlı akreple yaşam enerjisiyle dolup taşan Aslan arasında kaldım. Azıcık astrolojiden anlayan arkadaşlar şunu bir yorumlayın Allah rızası için lütfen.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 07 Haz, 15:26

Merhaba fatima. Yorum istediğin kısım nedir? Sen özetlemişsin durumu.
Doğuştan gelen her etki sadece adı üzerinde etkidir. Değiştirilmesi zordur, uzun ve sabırlı bir süreç gerektirir. Değişimin anahtarı hangi yönde değişim istiyorsan tüm yaşamını ona göre düzenlemen gerekir. Doğum haritası üzerinde oynama yapılabilen sihirli bir formül yok

astroloji/midheaven-mc-ve-toplumsal-kim ... ml#p147678
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"