Akrep Erkeği Boğa Kadını

akrep erkeği boğa kadını, akrep erkeği boğa kadını uyumu, akrep erkeği boğa kadını anlaşabilir mi, akrep erkeği boğa kadını cinsel uyumu, akrep erkeği ile boğa kadını ne kadar uyumlu, akrep erkeği ve boğa kadını mutlu olabilir mi, akrep erkeği boğa kadını evlilik, akrep erkeği boğa kadını arkadaşlığı

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Boğa Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 25 Ara, 15:45

Resim

Akrep Erkeği Boğa Kadını

Akrep erkeği Boğa kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Boğa kadını ilişkisi, akrep aşkı boğa aşkı mutluluk getirir mi? aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Boğa kadını

Grubu: Toprak
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 2. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Para, Maddi ve Manevi Değerler

Akrep Erkeği Boğa Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği, Boğa kadını ile diğer toprak grubu burçlarında olduğu gibi kendisini tamamlanmış hissedecektir. Güzel yemekler, sıcak bir ilgi, tatmin eden cinsel yaşam, tensel uyum ve tüm bunlara eşlik eden insanın içini rahatlatan Venüs kıvamında bir güzellik. Akrep erkeğinin arayıp ta bulamadığı ne varsa Boğa kadınında var diyebiliriz. Gerektiğinde sert, hırslı, dayanıklı, maharetli, sevgi dolu, yakın ilgi, cesaret, bol ziyafet ve doyumsuz anlar…

Akrep erkeği ile boğa kadını arasında hiç sorun yaşanmaz mı? Evet tabiki yaşanacaktır. İkisi arasındaki en kritik nokta “inatçılıkları” olacaktır. İkisi de birbirlerinden inat olan bu insanlar bir konuda anlaşamazlarsa evin altı ile üstünün nerede olduğunu bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama bu sorunlar uzun sürmez. Enerjilerini attıklarında kaldıkları yerden devam ederler. (Astrolojik özellikler baz alındığında)

Resim

Akrep Erkeği Boğa Kadını, iletişim

Akrep erkeğinin kıskançlığı, Boğa kadınının inatçılığı ve Venüs etkisi zaman zaman iletişim sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Akrep erkeği doğal olarak Venüs etkisi altındaki Boğa kadınını kıskanacaktır. Sosyal ortamlarda yaşanabilecek kısıtlamalar Boğa kadınının kendisini baskı altında hissetmesine neden olur. Eğer her iki tarafta olgun ise bu gibi sorunları kolayca aşabilirler. Çünkü her ikisi de aradıklarını çoğu şeyi birbirlerinde bulurlar. Birbirlerine olan bağlılıkları sorunların uzamasına neden olmayacaktır. (Doğum haritasındaki etkilere ve ne kadar olgun olduklarına göre değişebilir)

Boğa kadını dokunsaldır. İletişim ve sevgi yaklaşımında sözlere fazla ihtiyaç duymaz. Kendisine dokunulması ve akrep erkeğinin O’nu kollarının arasında alması herşeyden daha değerli gelir. Venüs arada bir “kulağıma fısılda” diyebilir ama diğer burçlar gibi “hiç sevdiğini söylemiyor” demeyecektir. Çünkü aradıklarını Zodyak kuşağının karşı kutbunda bulunan akrep erkeğinde fazlasıyla bulacaktır.

Boğa burcu anaçtır. Sevdiği insana her zaman yakın ilgi gösterir. Sinirlendiğinde boğa gibi burnundan solumasına bakmayın siz, Cana yakın ve sevecendir. Kadife tonundaki sesi ve maharetli elleriyle yapacağı masajla akrep erkeğini iliklerine kadar çözmesini çok iyi bilir. Eve yorgun argın gelen bir akrep erkeği boğa kadının kollarında mır mırlayan kediler gibi derin uykulara dalabilir.

Akrep erkeği aradığı yakın ilgiye ve şefkate, boğa kadını ise ruhunun derinliklerine inebilecek ruhsal enerjilere, derin sadakate ve huzura kavuşur. Tüm bunların üstüne boğa kadının krallara layık ziyafet sofraları akrep erkeği için miskinlik ve biraz kilo anlamına gelebilir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını, Sosyal Faaliyetler

Su grubu ve Toprak grubu sosyal yaşamlarında birbirlerine sorun yaşatmayacak özelliklere sahiptirler. Boğa kadını venüs etkisinden dolayı Akrep erkeğine göre daha aktif olabilir, biraz kıskançlık, biraz inatlaşmalar ve tartışmalar her zaman olabilir ancak her iki burçta sabit özelliklere sahip oldukları için daha evlenmeden ne iseler sonrasında da o olacaklardır. Her ikisi de sadakatleri ile bilinirler ve farklılıkları güven sorunlarına neden olmaz.

Akrep erkeği sessiz sakin yerleri, Boğa kadını daha çok doğa ile iç içe olunan yerleri tercih edebilir. Akrep suyun sükunetine, Boğa ise toprağın dokusuna ihtiyaç duyar. Ortak noktaları doğa ile iç içe, sessiz sakin bir ortam olabilir. İdeal noktaları bahçeli müstakil evlerinde huzurlu bir yaşamdır.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Aşk ve Evlilik

Akrep erkeği ile Boğa kadını bir araya gelmiş ve birbirlerini beğenmişlerse kısa sürede evleneceklerdir. Çünkü sahip oldukları özellikler birbirlerini tamamlar niteliktedir. Aşk aralarındaki çekimi doyumsuz hale getirir. Her ikisi de sabırsızdır ve istediklerinin bir an önce olmasını isterler. Birbirlerinin gözlerinin içine bakıp evliliğe karar vermişlerse artık onları durdurmak zordur.

Boğa kadını 2. evde para ve madde ile ilgili olduğu için parasal konular onun ilgi alanına girer. Maddi yönden kendisini garanti altına almadan hiçbir konuda adı atmak istemez. Evlilik kararı alınmışsa parasal yönünü iyi düşünmeniz gerekir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, kendisine böreklerin açıldığı, yemeklerin tattırıldığı, çayların demlendiği ve tüm maharetlerin her fırsatta sergilendiği bir arkadaşlık olacaktır. Su ve toprak uyumu her alanda olduğu gibi arkadaşlıklarda da verimli geçer. Akrep erkeği Boğa kadınına ihtiyacı olan derinliği sunar, Boğa kadını ise maddenin lezzetlerini sunar.

Kısa ve uzun vadede birbirleri ile inatlaşmadıkları sürece Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, her iki tarafından mutlu olacağı bir arkadaşlık sunar. Arada bir yaşanabilecek kırgınlıklarsa inatları yüzünden herşeyi berbat etse de ayrılıkları uzun sürmeyecektir.

Akrep Erkeği Boğa kadını, Cinsel Uyum

Boğa kadını dokunsal, Akrep erkeği hisleri ön plana çıkarır. Sonuçta ortaya tutkulu ve doyurucu bir birliktelik çıkar. Akrep-Boğa birlikteliği, Akrep erkeğinin cinsel yönden eksiklik hissetmeyeceği ender birlikteliklerden biridir.

Boğa burcunun dokunsal oluşu zaman zaman tutkuyu sekteye uğratabilir ama bu akrep erkeği için sorun olmaz. Akrep için bir şeyin var olması hiç olmamasından daha iyidir. Bir şekilde istediği çizgiyi yakalayacaktır.


Akrep Burcu ve Boğa Burcu Ayrıntılı Uyum Analizi için akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-boga-burc ... 17924.html

Akrep Erkeği Boğa Kadını - 25 Aralık 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Sal 25 Ara, 23:12)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


kamikaze
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Boğa Kadını

Okunmamış mesaj gönderen kamikaze » Pzt 03 Haz, 19:44

yükseleni boğa olan bir akrepseniz boğa kadınından şaşmayın. nasıl dokunulmasını gerektiğini ikinizde bilirsiniz. tensel hassasiyet zirvedir. müthiş anaç bir kadın, ne zaman ne yapması gerektiğini çok çok iyi bilir. kendinizi gerçekten özel hissedersiniz.

akrep856
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Boğa Kadını

Okunmamış mesaj gönderen akrep856 » Cum 07 Haz, 02:45

hayatımda tanıyıp ta unutamadığım nadir kadınlardan biri boğa burcu idi. şefkatli, sıcak, yemek yapmasını bilen, tertipli düzenli. ziyaretime geldiğinde eve bir bayan eli değdiğini anlardım. yaş olarak benden büyük olduğu için bir türlü evliliği düşünemedim, boğa kadınları akrepler için idealdir, her açıdan ideal.

blue5
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Boğa Kadını

Okunmamış mesaj gönderen blue5 » Pzr 09 Haz, 00:50

boğa kadınının bendeki ilk çağrışımı hep yemek olur :b biraz kilo sorunu yaşarlar. Yükselenleri hava ve ateş grubu değilse ve kiloyu sorun yapıyorsanız size göre değil


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 10 misafir