2019 Balık Burcu Ocak Ayı Yorumları

2019 balık burcu ocak ayı yorumları, balık burcu ocak 2019, 2019 ocak ayı balık burcu yorumları, balık burcu ocak 2019 yorum, balık burcu ocak yorumları, 2019 balık burcu, balık burcunda bu ay, balık burcu bu hafta, ocak aşk

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

2019 Balık Burcu Ocak Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 12 Ara, 02:44

2019 Balık Burcu Ocak Ayı Yorumları
Resim

Balık Burcu Ocak Ayı Yorumları

Balık burcunda bu ay bizi neler bekliyor?

1-6 Ocak Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 1 Ocak 2019 saat 05:20-14 Şubat 2019 saat 13:51 tarihleri arasında Mars-Koç burcunda seyrini sürdürecek. Kazanç sağlayan işler için enerjiniz gayet yüksek. Ancak harcamalarınıza dikkat ediniz. Kimseye borç vermeyiniz. Dost yok unutmayınız. Kiminle iş yapıyorsanız güvenilir mi değil mi diye bakınız. Borçlarınızı gününde ödeyiniz. Kimseden de borç almayınız. Bilmediğiniz kişilerle iş yapmayınız. Akıllı bir şekilde kazancınızı değerlendirin.

Dalgalanmalar bu alanda sıkça yaşanır. Para gelir, bir yandan gider. Bilip bilmediğiniz işlere, kısa süreli hiçbir gelecek vaat etmeyen köklü olmayan risk taşıyan alanlara yönelmek yerine, akademik kariyerinize, yeteneklerinize, becerilerinize uygun alanlarda faaliyet gösterin. Bu geçiş size çabuk düşünme, çabucak harekete geçme, özgürce hareket etme arzusu verecek. Köklü olanı, uzun vadeli olanı tercih etmelisiniz. Ne fazla iyi niyetli, hayatı kendi haline bırakır gibi ne de öfkeyle oturup zararla kalmak gibi hallerden uzak durmalısınız.

5 Ocak 2019 saat 06:40 - 24 Ocak 2019 saat 08:49 tarihleri arasında Merkür-Oğlak burcunda seyrini sürdürecek. Bizim de ciddiyetle ilişkilerimizi, dostluklarımızı, projelerimizi, planlarımızı gözden geçirmemiz mümkün olacak. Etrafımızdaki insanlarla öyle pek eğlenceli sohbetlerimiz olmayabilir. Hatta çoğu zaman konuşmalarımız yaşımızdan büyük bir kişi izlenimi yaratabilir. Yaşından olgun veya hayat deneyimi olan kişilerle konuşmak bize güven verir. Gerçekçiyizdir ve derinlemesine düşünürüz. Bu geçiş, duyarlı Balıklar için kararlılık anlamına gelir ki, gayet olumludur.

6 Ocak 2019 saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması tüm görünümleriyle olumludur. Hedef belirleme, amacınıza ulaşma, toplumsal ilişkilerde güçlenme, projelerde yer alma, dostlarınızdan destek görme gibi olanaklar kazandırıcıdır. Bütün bunlar maddi açıdan da sizi mutlu edicidir. Yeni bir işe adım atmanız ve bu işi başarıyla bitirmeniz mümkündür. Önümüzdeki bir yıllık süreçte göreceksiniz ki, sanatsal konulardan önemli projelere kadar sizi ön planda görebileceğiz.

Güvence elde edebilecek olanaklar, fırsatlar, teklifler karşınıza çıkabilecek. Bunlar gayet olumlu gelişmelerdir. Özellikle sanatla alakalı meslek sahipleri veya sanatla ilgilenen kişiler bu Tutulmadan fayda göreceklerdir. Sergi, organizasyon, teşvik edici gelişmeler, ayrıca insanlara manevi yönde destek olan çalışmalar etkili olacak. Sözgelimi bir teklifle karşılaşabilir, bir grubun içinde yer alabiliriz. Diyeceğim o ki, balıklar için bu Tutulma hakikaten önemli başarıların göstergesidir. İşler kolaylaşır, emrinize amade olur hayat.

7-13 Ocak Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 7 Ocak saat 14:18 - 4 Şubat saat 01:29 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Venüs, egomuzu öne alacağımız bir zaman dilimidir. Yeteneklerimizi gösterme fırsatı bulabiliriz. Bir de Jüpiter-Yay burcu geçişini hesaba katarsak, bu süreçte sosyal ağınız güçlenir. İnsanlar sizi tanır, yaptığınız işi beğenir ve sizinle çalışmak ister. Eskiye değil yeniye yer açılır. Bazen işvereniniz veya siz kendi işinizde değişiklik yaparsınız.

Göreviniz veya durumunuz gereği, bilgilenme, araştırma, yolculuklar gündeme gelebilir. Ev-iş arasındaki düzenlemelerin mutlaka iyi yapılması lazımdır. Bazıları özgür hareket edebilecekleri işleri tercih edebilirler. Bu dönemde önyargılarımızı geride bırakacağız. Bu hareketliliğe ayak uyduracağız. Yazacağız, konuşacağız, kendimizi gösterme fırsatı bulacağız.

14-20 Ocak Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 20 Ocak saat: 12:00 - 19 Şubat saat: 02:04 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Kova burcu geçişinde çalışma hayatında, günlük yaşamda enerjiniz biraz düşebilir. Genelde geriye çekilmek, iç gözlemde bulunmak isteyebilirsiniz. Zaman zaman sizi kimsenin anlamadığını düşünebilirsiniz. Oysaki fiziksel ve ruhsal anlamda kendinize özen gösterme vaktinizdir. Yeni biriyle tanışırsak temkinli olalım. Kimdir neyin nesidir bir anlayalım.

21-31 Ocak Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 21 Ocak saat 08:12 Aslan burcunda Tam Ay Tutulmasının ilk önemli etkisi, aşk hayatımızdan çocuklarımız ve finansal açıdan kendimizi güvende hissetmek arzumuzdur. Önümüzdeki süreçte bu meseleler son derece önemli olacak. Balıklar garantili işleri, geleceğe dönük projeleri ve hayatı sağlam temeller üzerine inşa edecekler.

Çocuk sahibi olmak, yeni bir çevrede yaşamak, eğitim-iş-yakınlarıyla ilgili konularda kendilerini geliştirecekler. Gelelim Tutulmanın asıl önemli etkisine, bireysellik, iradeyi güçlendirmek, özgüveni sağlamak için birilerine ihtiyacınız yok. Siz kendinizi psikolojik ve fiziksel anlamda canlandırmalı, toparlamalı ve arındırmalısınız. Aynı şekilde aşırı gurur, kibir ve sürekli kendinizi merkezde görmek gibi olumsuz duygulardan kurtulmalısınız. Bu Tutulma bir iş değişikliği, bir tedavi ve teşhis süresi, sizi rahatsız eden bir problemden kurtulmak ihtiyacıdır.

Kendinizi ait hissetmediğiniz, verimsiz olduğunuz, psikolojik açıdan doyumsuz ve sıkıntılı gördüğünüz ortam ve kişilerden uzaklaşabilirsiniz. Belki bir iyileşme süreci diyebiliriz. Toparlanma zamanı olarak görebiliriz. Beden ve zihin arasındaki uyumu sağlama dönemi olarak görebiliriz. Çalışan bir kişiyseniz, mutlaka sigorta v.b hukuki haklarınızı gözetiniz. İyi niyetinizi kullanmalarına izin vermeyiniz. Çocuklarınız veya işiniz nedeniyle bir çevre değişikliği özellikle mart ayı sonrası yaşanabilir. Maddi açıdan sizi zor duruma sokacak işlere kalkışmayınız. Uzun vadeli olmayan işlerden, ilişkilerden uzak durunuz.

24 Ocak saat 08:49 - 10 Şubat saat 13:50 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Kova burcu ilerleyişi, ilişkinizle ilgili konularda pürüz yaratan noktaları tekrar gözden geçirme gereği duyabilirsiniz. Kafanızın içindeki soru işaretlerini cevaplamak için kendinize zaman tanıyınız. Bir yanıyla size bağlı ancak diğer taraftan sanki bambaşka bir dünyada yaşıyormuş gibi davranan partneriniz ve ilişkiniz hakkında mutlaka gerçekçi olunuz.

2019 Ocak Ayı Balık Burcu Enerji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-5-6-10-11-15-16-19-20-27-28
Zayıf Enerjili Günler: 3-17-18-23-24-30-31
Aşkta En Şanslı Günler: 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 13-14

Yeniay: 9-10-11-12
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 23-24-25
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)Astroloji Danışmanı irem SU
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Çrş 12 Ara, 17:05)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir