2019 Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumları

2019 akrep burcu ocak ayı yorumları, akrep burcu ocak 2019, 2019 ocak ayı akrep burcu yorumları, akrep burcu ocak 2019 yorum, akrep burcu ocak yorumları, 2019 akrep burcu, akrep burcunda bu ay, akrep burcu bu hafta, ocak aşk

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1116
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

2019 Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 12 Ara, 02:22

2019 Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumları
Resim

Akrep Burcu 2019 Yılı Tüm Aylara Ait Yorumlar, 2019 yılında bizi neler bekliyor? Hangi ay nelere dikkat etmeliyiz? Aşkta ve parada şanslı olduğumuz günler hangileridir? 2019 Evlilik Planlarınız ve Dikkate Almanız Gereken Zamanlar: aylik-ve-yillik-burc-yorumlari/2019-akr ... 21195.html

Akrep Burcu Ocak 2019 Yorumları

Akrep burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 6 Ocak 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler 1 Ocak saat 05:20-14 Şubat saat 13:51 tarihleri arasında Mars-Koç burcunda seyrini sürdürecek. İşlerimize ağırlık vereceğiz. Ancak sağlığımıza özen gösterelim. Enerjimiz oldukça yüksek. Planlı, programlı çalışırsak başarılı oluruz. Günlük hayatta sık sık karşılaştığımız insanlarla ilişkimize dikkat edelim. Agresif davrananlar olabilir. Biz de böyle yaklaşım gösterebiliriz. İşimizde araç ve gereçleri kullanırken tabii ki dikkat edelim.

Bakım, onarım ve tamirini yaptıralım. Mars-Koç burcu seyrinde, ister çalışalım ister evde olalım, hayattan memnun muyuz sorusunu kendime sormamıza neden olur. Düzenlenmesi gerekenler canınızı sıksa da, üstesinden gelirsiniz. Fakat çevrenizde bulunan kişilerle aranızda sorunlara neden olabilir. Gerginlik yükselebilir. Detaylı işlerden pek hoşlanmazsınız. Çabuk sonuç almak istersiniz. İşinizden memnun değilseniz, iş değiştirmeyi düşünürsünüz. Başka planlarınız varsa bunları yürürlüğe koymayı arzularsınız. Kendinizi çok yormayın. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Sert sporlar yapıyorsanız dikkat edin.

5 Ocak 2019 saat 06:40 - 24 Ocak saat 08:49 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Merkür, çevremizdeki insanlarla, iş, eğitim amaçlı konuşmaların veya yaşça büyük kişilerle sohbetlerin ciddiyetin ve disiplinli düşünmenin işaretçisidir. Yeni bir yıla adım atmamıza birkaç hafta kalmış durumda.

Şöyle ciddi biçimde hem hedefinizi hem mali konuları, hem de aşk hayatınızla ilgili meseleleri ele almanızda yarar var. Siz de istesiniz de istemeniz de, bu dönem iş konularını öne çıkarıcıdır. Ailevi meseleler üzerinde düşünmeyi sağlar. Sizin kişisel ihtiyaçlarınızı hangi yolla karşılayacağınız önemlidir. Bazen karamsar düşünmeye neden olabilir. Çünkü insan bastığı yeri bilmekten yanadır. Çevre ilişkilerinde belli bir mesafe duygusu ön plandadır. Yani öyle herkesle pek sıkı fıkı olmak istemezsiniz. Genelde güvendiğiniz insanlarla konuşmayı tercih edersiniz.

6 Ocak 2019 saat 04:41 Oğlak burcunda Kısmi Güneş Tutulması olumlu görünümleriyle birlikte sizleri kendinizi ispat edeceğiniz, sorumluluk alarak büyüyeceğiniz bir yola yöneltiyor. Çevrenizle olan her türlü ilişkiniz güçleniyor. Kendinizi, yaptığınız işi, yeteneğinizi, bilgi ve tecrübenizi göstereceğiniz alanda söz sahibi olacaksınız. Önümüzdeki bir yıllık süreç sıkı çalışma, sorumluluk, ciddiyet içeriyor. Ancak bunlar gözünüzü korkutmasın.

Çünkü siz gayet kolaylıkla her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Önünüzdeki taşları tek tek atlayarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Yol yolcusunu bekliyor ve siz bu yolun yolcusu olarak kendinize güvenli ilerleyeceksiniz. Bu Tutulmanın görünümleri size önemli ve güçlü insanlardan gelecek desteği işaret ediyor. Eğer işiniz sanatla ilgiliyse veya fiziksel ve ruhsal eğitmenlikle alakalıysa bu Tutulma yeni bir proje ve çalışmaların göstergesidir. Bu alanda kendinizi gösterirsiniz. Bu konulara ilgi duyarsınız. Aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda da etkili olan bu Tutulma, hayallerinizdeki kişiye rastlamanızı müjdeliyor. Devam eden ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşanacak. Başkalarına destek olacak, aynı desteği siz de ilahi bir ikram olarak göreceksiniz.

7-13 Ocak 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler 7 Ocak saat 14:18 - 4 Şubat saat 01:29 tarihleri arasındaki Venüs-Yay burcu dönemi, finansal anlamda bir hareketlilik getirecektir. Yabancı dil, yolculuk, yakın çevre ilişkileri, yeni insanlarla tanışma anlamında destekler göreceklerdir. Bu süreçte bir işe girebilir, maaşınızda yükselme görülebilir. Harcamalar da artabilir. İhtiyaçlar tabii ki belli ölçülerde yapılmalıdır.

Bu geçiş, kazanma arzusu verir. Bir de Jüpiter-Yay geçişini hesaba katarsak, bereketli, şanslı bir dönem sizi bekliyor. Endişeler yok olur, iyimserlik yükselir. İnancınız ve pozitif düşünmeniz size yeni kapılar açar. Her işten zevk alırsınız, arzu ettiğiniz alışverişleri yaparsınız. Ancak ufak bir tavsiyede bulunayım. Har vurup harman savurmayınız. Çünkü gereksiz birçok ürünü aldığınızı daha sonra fark edersiniz. Sevdiklerinize hediyeler almak onlara jest yapmak hoşunuza gider.

14-20 Ocak 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler, 20 Ocak saat:12:00 - 19 Şubat saat:02:04 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Güneş süresince, ailevi ilişkiler, çalışma hayatınızla ilgili konular, insanlarla bağlantınız, bireysel kararlılığınız ve sorumluluklarınız öne çıkıyor. Özgürce geleceğinizi şekillendirmek isteğiniz yoğun. Ancak bir yandan da tam olarak ne yapacağınıza karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hangi iş alanı sizin için daha uygun veya hangi alan kazandırıcı olur. Kimlerden destek görebilirsiniz veya kimlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

21-31 Ocak 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler, 21 Ocak saat 08:12 Aslan burcunda Tam Ay Tutulmasının ilk önemli etkisi, kendimizi güvende hissetmek ve hayatımızı sağlam temeller üzerine inşa etme arzumuzdur. Kendimizi geliştirmek ve açılımda bulunmak sürecidir. Bir devrin kapanışı ve yeni bir sayfanın açılması halidir. Burada kendi varoluşumuzun anlamını keşfedeceğiz. Kendimize yeni bir yol, hedef ve amaç belirleyerek ilerleyeceğiz.

Bu Tutulma anlamsız, stres yaratıcı, zihnimizi ve bedenimizi yoran, bizi rahatsız eden her şeyden uzaklaşmamızı sağlayacak. Öylesine, mecburen değil içimize sindirerek karalar vereceğiz. Dediğim gibi eski bitiyor, yeniye yer açıyoruz. Bakış açımız değişiyor. Bu Tutulma aileden uzaklaşmak, oturduğunuz yerde başka bir yere taşınmak anlamına gelirken, bunlar zoraki değil, yeni bir yaşam kurmak için olacak. Gurur, kibir, benim dediğim tarzda değil, benim için ihtiyaçlarım bunlar, şu yolda ilerlemeliyim diyerek kendiniz bu yeniliğe evet diyeceksiniz. Har vurup harman savurmayacak, paranızı hesabınızı bileceksiniz.

Girişimde bulunarak, kariyer hedefinizi belirleyerek ilerleyeceksiniz. Toplumda kendinizi ifade edeceksiniz ancak bu boş bir ifade olmayacak. Gerçekten bir hedefiniz olmalıdır. Sadece yapmış olmak, birilerine kendinizi ispatlamak veya üstünlük sağlamak için değil, ne istediğinizi bilerek hedef koyacaksınız. Bunlar olmadığı takdirde işten ayrılabilir, aileden kopabilir, egonuz yüzünden zarar görebilirsiniz. Bilinçli olmalısınız. Zihin ve beden uyumunuzu sağlayan işlere yönelmelisiniz. Gereksiz zaman kayıplarından uzak durmalısınız.

24 Ocak saat 08:49 - 10 Şubat saat 13:50 tarihleri arasında Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. Aile içi ilişkilerimizde ister eş ister büyüklerimizle yaşıyor olalım, arkadaşlık etmek, yoldaş olmak önemlidir. Çocuğunuzun, eşinizin, büyüklerinizin, dost bildiklerinizin sorunlarını birlikte aşabilmek, çözüm bulmak önemlidir. Birbirimizle konuşmalıyız. İçimizdekileri paylaşmalıyız ve bundan da pişman olmamalıyız. Bu geçiş, mali konuların ev içinde, aile ile görüşülmesi yönünde etkili olduğu gibi, taşınma, kira artışı, ev satın alımı, yatırım, ofis çalışmaları, eğitim giderleri gibi konularda da önem taşıyacak. Hesabı bilmek, harcamalara da dikkat etmek lazımdır, ailemize destek olabiliriz. Evimizin ihtiyaçlarını temin edebiliriz.

2019 Ocak Ayı Akrep Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-5-6-10-11-19-20-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler: 7-8-9-15-16-21-22
Aşkta En Şanslı Günler: 10-11
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 3-30-31

Yeniay Günleri: 1-2-27-28-29
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay Günleri: 14-15-16-17
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)Kaynak: 2019 Akrep Burcu Yorumları: https://www.mynet.com/kadin/burclar-ast ... orumu.html

Astroloji Danışmanı irem SU
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Çrş 12 Ara, 17:05)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: 2019 Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 12 Ara, 17:06

İrem hanımı tebrik etmek lazım bu konuda çok başarılı gerçekten.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cmt 15 Ara, 00:21)
Değerlendirme: 16.67%
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir