Çakralar Nasıl Dengelenir? Çakra Dengeleme Tekniği

çakralar nasıl dengelenir, çakra dengeleme tekniği, çakra dengeleme nasıl yapılır, çakra nasıl dengelenir

Parapsikoloji Hakkında Makale, Yazı, Görüş, Araştırma ve İncelemeler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1064
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Çakralar Nasıl Dengelenir? Çakra Dengeleme Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 02 Ara, 03:19

Resim

Çakralar Nasıl Dengelenir? Çakra Dengeleme Tekniği

Çok mu konuşmaya başladınız, Söylemek istediklerinizi tam olarak ifade edemiyor musunuz? Halsizlik mi hissettiniz, Uyku sorununuz mu var? Kendinizi sinirli ve öfkeli mi hissediyorsunuz?

Nedeni ne olursa olsun çakra adı verilen enerji merkezlerinizde de bunun bir karşılığı olur. Enerji merkezlerimizdeki denge bozulduğunda yaşantımızda da bir yansıması olur. Enerji akışınızı düzenlemek için çakralarınızı dengeleyebilrisiniz.

Çakraların dengede kalması için sadece bir çakra üzerine yoğunlaşmayın. Çalışmalarınızı tüm çakralarınızla bir bütün halinde yapın. Bu çakraların dengede kalması için önemlidir. Eğer enerji akışının zayıf olduğuna inandığınız bir çakranız varsa tüm çakralarınız üzerinde çalıştıktan sonra o çakranız üzerine yoğunlaşın.

Çakraların dengelenmesi için tüm çakraların aynı oranda hissedilebilmesi gerekir. Zayıf olan çakralar veya aktivitesi yüksek olan, fazla enerji yayan çakralar son aşamada tekrar gözden geçirilmelidir.

Zayıf olan çakralar imajinasyon yöntemi ile güçlendirilmeli, enerjisi fazla olan çakralar da deşarj edilmelidir. Bu işlemi basitçe şu şekilde yapabilirsiniz.

Resim

Çakranızdaki Enerji Azalmışsa Şarj Edin

Enerji transferi ile çakra dengeleme nasıl yapılır?

Aldığınız nefesle birlikte çakranın yoğun bir enerji ile dolduğunu ve diğer çakralarla aynı enerji seviyesine geldiğini hayal edin.

Ayrıca imajinasyon çalışmaları ile birlikte ilerleme kaydettiğinizde büyük su kütlelerine, toprağa, ormanlık alanlara bakarak ve dokunarak, gökyüzüne de bakarak çakralarınızı şarj edebilirsiniz.

﴿﴿ Güneşli bir havada denize veya enerji alabileceğiniz sizde olumlu düşünceler uyandıran, içinizi rahatlatan, kalbinizi genişleyen yerlere bakarak derin derin bir nefes alın ve gözlerinizi kapatın. Nefesinizi verin ve tekrar derin bir nefes alın. Nefes alırken zihninizde içinize sizi canlandıran enerjilerin dolduğunu canlandırın edin. Özellikle şarj etmek istediğiniz bir çakranız varsa enerjinin o çakraya aktığını ve çakranın etrafa ışıklar saçarak döndüğünü hayal edin.

Çakranızdaki Fazla Enerjiyi Boşaltın

Enerjinin boşaltılması ve dağıtılması ile çakra dengeleme nasıl yapılır?

Diğer enerjilere göre dikkatinizi üzerine yoğunlaştırdığınızda daha fazla titreşen çakralardaki enerji sizi rahatsız edecek boyutlara ulaşmışsa; nefesinizi verirken o çakra üzerindeki fazla enerjinin dışarı atıldığını hayal edin. Bu enerjiyi olumlu yönde kullanarak aurayı güçlendirmek için aura ile de birleştirebilirsiniz.

Buna ek olarak belli bir aşama kaydettiğinizde büyük su kütlelerine, toprağa ve ormanlık alanlara bakarak ve dokunarak ta deşarj yapabilirsiniz.

﴿﴿ Derin bir nefes alın ve gözlerinizi kapatın. Nefesinizi verin ve tekrar nefes alırken içinize tüm çakralarınızı dengeleyen bir enerjinin girdiğini, nefesinizi verirken fazla enerji olduğunu düşündüğünüz çakradaki enerjinin dışarı atıldığını veya diğer çakralara dağıtılarak enerjinin dengelendiğini hayal edin.

Tüm çakralarınızın aynı enerji seviyesinde olduğunu hayal ederek çalışmanızı bitirin.

Çok basit gibi görünebilir ama düzenli yaptığınızda faydasını göreceksiniz.

https://www.parapsikoloji.net/cakra-ned ... faydalari/
Bukra Tarık Dora
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
güzin (Pzt 03 Ara, 13:38)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Parapsikoloji” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir