Akrep Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

akrep burcu kadını zayıf yönleri, akrep kadını zayıf yönleri, akrep burcu kadınının zayıf yönleri nelerdir, akrep burcu kadınının en zayıf yönleri, akrep burcu kadınının en zayıf yönü

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 11 Kas, 12:03

Resim

Akrep Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Akrep burcu kadını zayıf yönleri nelerdir? Her insanın zayıflığı doğuştan aldığı etkilerle ilgilidir. Ancak insanları sadece güneş burcuna göre değerlendirirseniz büyük hata yapmış olursunuz. Ben genel anlamda akrep burcu etkisi altında olan kadınların zayıf yönlerini ele alayım. Ancak hemen belirteyim akrep burcu insanları siyahı beyaz, beyazı siyah gösterebilen insanlar olduğu için yanılma ihtimaliniz her zaman vardır. Kendisini çok kötü hissederken gururu ve kibri nedeniyle “ben güçlüyüm” imajı verebilmek amacıyla kendisini iyi göstermeye çalışır veya bunun tam tersi çok iyidir ama o an kendisini çok kötü göstererek “benden size hayır gelmez” dedirtebilir.

Akrep burcu kadını zayıf yönleri

Duygusalım Ama Bunu Belli Etmem!

Akrep burcu erkeği de akrep burcu kadını da derin duygulara sahiptirler ve aslında en hassas noktaları da derinlerde sakladıkları bu duygusallıklarıdır. Her zaman güçlü bir imaj çizme kaygıları, gurur ve kibirleri nedeniyle “duygusalsan zayıfsındır” imajını yıkmak için duygusuz görünmeye çalışırlar. Akrep burcunu zayıf kılan derinlerde saklı duygusallığı değildir aslında; zayıflığı bu duygusallığını gizleme çabasıdır. Varolanı saklama çabası her zaman hata yaptırır.

Ne kadar duygusal olduğunun anlaşılmasını hiçbir zaman istemez. Derin duygularını görebilir misiniz? Hiç sanmıyorum. Ancak kalbinin kapılarını size açarsa O’nun o duygusal yanını görebilirsiniz.

Sevdiğim İnsan Güvendiğim İnsandır.

Akrep burcu kadını sadece güvendiği insanları sevebilir. Sevdiği insana ise tüm iç dünyasını açar. İşte en zayıf olduğu anlarından biri de bu andır. Kendisini teslim ettiği an! Derin duygularla bağlanabileceği, sevebileceği erkeği buluncaya kadar iç dünyası ile dış dünyası arasında sürekli kalın duvarlarla yaşar.

İç dünyasını açabileceği bir insana ihtiyaç duyar. Ancak güvenebileceği bir insanı bulması gerçekten çok zordur. İnsanların içleri okuyabilen derin sezgileri Akrep kadınına sürekli “güvenemezsin” der. Yapısı gereği herkesi her an kontrol edip analiz eder. En küçük bir tutarsızlıkta “güvensiz” etiketini yapıştırır. Kendisi de dahil hatasız insan olmadığını bilir ama bunu yaşamına aktarabilmesi çok uzun zaman alır.

Zayıf yönü sevdiği andır çünkü sevdiği insanla o zamana kadar kimseyle paylaşmadıklarını paylaşır. Paylaştığı herşeyi iç dünyası ile bağlantılı kendinden bir parça olarak görür. İlerleyen zamanlar da sevdiği erkeğin birlikte konuştuklarını başkalarına anlattığını duyacak olursa… Yaklaşan fırtınaya hazırlıklı olun.

Saygı Duyarsam Kıramam

Saygı insanı yüceltir ancak iç dünyasını ve isteklerini karşı tarafa aktaramayacak kadar derin saygı insanın kendisi ile çelişmesine ve çatışmasına neden olur. Sevmediği bir şeyi seviyormuş gibi görünmek akrep burcu gibi iç değerlere önem veren insanların tüm değer yapılarını zedeleyebilir.

Kıramayacağı kadar derin saygı duyduğu insanlar aynı zamanda kendisini kısıtlayan zayıf yanlarını da ortaya çıkarırlar. Saygı duymuşsa kırmak istemez. Başına buyruk yaşayan akrep burcu insanları annesine babasına veya başka birine derin bir saygı ile bağlıysa sırf onları kırmamak adına istediği şeyleri yapmak zorunda kalabilir. Bu durum kendisine olan saygısını yitirmesine neden olabilir.

"Saygı" istediklerini yaptırma ve baskı aracı olarak kullanılmamalıdır. Çünkü bir süre sonra çok sert bir şekilde geri tepmeye başlayacaktır. Saygıyı kendisine karşı kullanan insanlardan uzak durmaya çalışacaktır.

Resim

Sözler, Ağızdan Çıktığı Anda İnsanı Esir Eder

Akrep burcu insanları doğru veya yanlış olduğuna dikkat etmeden ağızlarından çıkan sözleri çok önemserler. Verdikleri sözleri sadakatlerinin bir göstergesi, güvenilirliklerinin emaresi olarak kabul ederler. Akrep burcu kadını için güven duygusu çok önemlidir. Güven beklediği kadar güvende vermek ister. Verdiği sözleri de “güvenilir insan” olarak kalmak için mutlaka yerine getirmek ister. Çünkü muhatap olduğu insanlar sözlerinde durmadıklarında bunu yüzlerine vurmak için sağlam dayanaklara ihtiyacı vardır.

Akrep burcu kadını size söz vermişse, unutturmayın. O sözünün esiridir artık.

Bağımlılıklarım, Kurtulmak İstediklerim!

Üç burç vardır ki kendileri için zararlı olduklarını bildikleri halde bağımlılıklarından kolay kolay kopamazlar. Akrep burcu ve O’nun zıt kutbunda yer alan Boğa burcu ile Balık burcu. Akrep burcu kadını da bağımlılık olarak niteleyeceğiniz herşeyden çok zor kopar. Çünkü sınırları zorlayan inatları onlara herşeyin tersini yaptırır. “Bırak” dersiniz, O ısrarla daha fazlasını yapar. “Bırakma” dersiniz “Öyle bir niyetim yok” der. Verirsiniz almaz, istersiniz vermez. Kapat dersiniz açar, aç dersiniz kapatır. Kendisi ile ilgili her isteği ve talebi, buyruk olarak kabul eder.

Dışarıdan bakıldığında sıradan bir inatçılık olarak görülen bu konu aslında akrep burcu kadınının zayıf yönleri arasında en dramatik olanlarındandır. Çünkü yaptırmak istediğiniz bir şey varsa O’nu tersinden yönlendirerek yaptırabilirsiniz. Akrep burcu kadını, "istediğim oldu" diye düşünür ama aslında siz istediğinizi elde etmiş olursunuz.

Başkalarının Yapamadıklarını Yapmayı Severim

Hırsı akrep burcu kadını için en zayıf noktalarından biridir. O’na bir şey yaptırmak istiyorsanız “bunu bir türlü beceremiyorum” demeniz yeterlidir. Hemen ortaya atlayıp ne kadar maharetli olduğunu göstermeye çalışır.

Cesaret edemediğiniz ama yapmanız gereken bir şeyler mi var? Hiç sorun değil tanıdığınız bir akrep burcu kadını varsa, O’na “şu işi bir türlü yapamıyorum, çok korkuyorum, endişeleniyorum” demeniz yeterlidir. O ne kadar cesur olduğunu hemen size göstermek ister. Kendini ispatlama çabası, başkalarından daha güçlü ve cesur olduğunu gösterme merakı akrep burcu kadınının en zayıf yönleri arasında yer alır.

Dikkat etmeniz gereken nokta bunu çok doğal bir şekilde yapmanız ve gerçekten cesaret edemiyor olmanız gerekir. Eğer blöf yaptığınızı sezerse bu O’nunla son görüşmeniz olabilir.

İnsanların en zayıf yönleri aslında en güçlü olduğunu düşündükleri yönleridir. "Ne kadar iddialı isen o kadar zayıfsın" diyelim kısaca. Akrep burcu kadını zayıf yönleri için de bunu düşünebilirsiniz. En güçlü olduğunu iddia ettiği yönleri aslında en kırılgan ve zayıf olduğu yönleridir. Akrep burcu kadınının en zayıf yönü de en iddialı olduğu yönüdür.

Akrep Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir? - 11 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Sal 13 Kas, 19:35)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 13 Kas, 19:52

Eğer akrep etkisini zayıflatacak konumları varsa enerjisi düşük, vesveseci, kendisinden çok başkalarını düşünen (ruhsal alıcı olduğu için), gerçeklik algısı zayıf ve herkesi kendisi gibi bilen bir insan olabilir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Çrş 14 Kas, 15:53)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir