Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi?

akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi? akrep erkeği ayrılırsa geri döner mi, akrep burcu erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi? akrep burcu erkeği hangi durumlarda geri döner, eski sevgilisine geri döner mi?

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 06 Kas, 15:36

Resim

Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi?

Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi? Geri dönüp dönmemesi ayrılık nedeni ve ne kadar sevip sevmediği ile ilgili bir durum. Ancak akrep burcu erkeği ve genel olarak akrep insanlarının özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda bir akrep erkeği kalbini kapatmışsa tekrar açtığı pek görülen bir durum değildir. İmkansız değil ama gerçekten seviyorsanız büyük bir çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Ayrılık gerçekleştikten sonra akrep burcu erkeğinin geri dönüp dönmeyeceğini anlamak için öncelikle hangi durumlarda akrep erkeği ayrılır ve bunların sonuçları neler olur onlara bakalım. Bu nedenler aynı zamanda tüm burçlar için de geçerlidir. Ama güvensizliğe neden olabilecek nedenlerle kontrolü sağlamasını zorlaştıracak durumlar akrep erkeği için daha önemlidir.

Hangi durumlarda akrep burcu erkeği ayrılır?

Aldatılma, sadakatsizlik
Güven ortamının oluşmaması
Sürekli şüphe duyulan bir birliktelik
Yalan söylenmesi, verilen sözlerde durulmaması
Yaşadığı ortamda kontrolü sağlayamaması ve buna engel olunması
Cinsel tatminsizlik
İstemediği şeylere zorlanması
Arkasından bir şeyler çevrildiğini düşünmesine neden olabilecek olaylar
Sevgi ve saygının yitirilmesi
Otoritesinin sarsılmasına neden olacak gelişmeler

Eğer bu nedenler varsa ve bazıları sürekli tekrarlanıyorsa ayrılmayı tercih edecektir. Güven, otorite ve kontrolünü sağlayamaması gibi durumlarda ayrılık süresi fazla uzamayacaktır.

Akrep burcu erkeği ayrıldığı sevgilisine geri döner mi?

Geri Dönmesi Neden Zordur?

Bir insanın kendisini yaşama bağlayan her bir nedeni bir ip olarak düşünelim. Bu iplerin her biri bizim yukarıda saydığımız nedenlerle bağlantılı olsun. Eğer ilişkide bu ipler birer birer kesilmeye başlanmışsa akrep burcu erkeği yaşamla olan bağlarının kesilmesine bir noktaya kadar izin verir. Sonrasında tüm bağlarını koparır. Bu gelişmeleri kendisine yapılan bir saldırı olarak nitelendirebilir. Bakış açısı “yaşamla olan bağlarımı kesen bir ilişkiyi neden isteyeyim” haline gelir. Akrep erkeğinin kalbini kapattıktan sonra bir daha tekrar aynı kişiye açmasının çok zor olmasının nedeni de bu bakış açısıdır.

İlişkiyi sadece “sorunlu, sürtüşmeler var, bazı sorunlar yaşıyoruz, yürütmekte zorlanıyor” şeklinde değerlendirmez. Akrep burcu insanları için herşey “ya iyidir, ya da kötüdür. İkisinin ortası yoktur” O’nu asıl ilgilendiren gelişmelerin iyiye mi, kötüye mi daha çok yaklaştığıdır. Birlikte yaşadığı insanın davranışlarının ve tutumlarının, kendi dünyasına ne kadar saygılı olduğu ile daha çok ilgilenir. Seviyorsa gerektiğinde hakaretlere ve saldırılara da tahammül edip sabreder ama bir noktadan sonra iç dünyasına zarar verildiğini ve bunun sürekli tekrarlandığını görürse yıllarca birlikte yaşadığı insana hayatında hiç görmemiş gibi davranabilir.

Bitmesi Gerektiğine İnanmışsa Önemsemez

Bitmesi gerektiğine inanmışsa ve sadece birlikte olduğu insan için bir süre devam etmişse yaşanan tekrarlarda ısrar etmenin amacını göremez. Zarar gördüğü bir ilişki ise kalbindeki izleri de kalbindeki mezara gömerek gider.

Bu noktaya gelen bir ilişkide asıl sorgulanması gereken akrep burcu erkeğinin neden gittiği ve geri dönüp dönmeyeceği değil, ilişkinin bu noktaya gelmesinde karşı tarafın neden ısrar ettiğidir. Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi? Empati yapın ve buraya kadar okuduklarınızdan sonra kendiniz cevap verin. Eğer bu zamana kadar akrep burcu erkeğinin özelliklerini öğrenmemişseniz artık biliyorsunuz. Siz olsanız geri döner miydiniz?

Tanıdığım bir akrep arkadaşım sevdiği ve değer verdiği bir insanın hakaretlerine yıllarca tahammül etti. Çünkü bu durumun sadece kontrolünü kaybettiğinde ve sinirlendiğinde olduğunu biliyordu. Normalde bunları yapmıyordu. Ancak bir noktadan sonra kendisine olan değerini yitirmeye başladığına inandığında çekip gitti. Gitmek doğru veya yanlış değerlendirmesi yapmıyorum. Bazı insanların anlaması için farlı yöntemler gerekebilir.

Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi?

Akrep burcu erkeği, Ayrıldığı eski sevgilisine geri döner mi?

Radikal değişimler” olduğunu görürse kalbindeki mezarı açması zor değildir. Geçen zamanda kendisini toparlamışsa, nedenler geri dönmemesini gerektirmeyecek boyutta değilse bir kasım ayında, yaprakların kahverengi tonlara büründüğü mevsimde nostalji yaşamayı isteyebilir.
Buradaki kilit nokta “bu ayrılık O’nu değiştirmeye yetti mi, ayrılık görevini yerine getirdi mi?” dir.

Eğer ayrılıp gidişinin işe yaradığını ve tıpkı akrep burcu gibi O’nu değişime ve dönüşüme uğrattığını görürse bu dönüşümün kendi eseri olduğuna inanırsa geri dönmekten keyif te alabilir.

Akrep burcu erkeği ve akrep insanlarının öğretisi "yaşayarak öğrendir" hatalarda ısrar edildiğini gördüğünde bırakır gider ama gidişinin ayrıldığı insanı dönüşüme uğrattığını görürse ve siz doğru adımları atarsanız "Pluto = değişim" dönüşüm etkisi O'nu cezbedecektir.

Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi? Sizi gerçekten sevmişse umut her zaman var demektir.
Eğer nefret etmişse, Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi? Sorusu gereksiz bir sorudur.


İlgili konular:

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim?: akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegini ... 20873.html

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Unutur mu?: akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-s ... 18041.html

Akrep Burcu Erkeği Affeder mi?: akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-a ... 20846.html

Akrep Erkeği Nasıl Affeder?: akrep-burcu-erkegi/akrep-erkegi-nasil-a ... 20771.html
Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi? - 6 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Sal 06 Kas, 22:59)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 06 Kas, 23:00

Çok azı "değişim=dönüşüm" olarak algılayacağı için bunun adı çoğunlukla "yüzüstü bıraktı gitti" olur.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir