Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı, akrep erkeğine nasıl davranmalı, akrep burcu erkeğine nasıl davranmak gerekir, akrep burcu erkeğine karşı nasıl davranmalıyız, akrep erkeğine nasıl davranılmalı, akrep burcu erkeğine karşı nasıl davranmamız gerekir

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 03 Kas, 15:00

Resim

Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

Öncelikle birlikte olduğunuz akrep erkeğini ayrıntılı bir şekilde tanımaya çalışın. Bir insanın güneş burcunun akrep olması O’nun tüm özelliklerinin akrep burcu özellikleri olacağı anlamına gelmez. Ağırlıklı konumlar, yükselen, ay burcu ve diğer konumlar nasıl bir akrep burcu erkeği olacağını ortaya koyar.

Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı? Orta yolu bulmanın zor olduğu bir erkektir. Sevdiğinizi söylerseniz şımarır, söylemezseniz uzaklaşır. İlgi gösterseniz “devamı yok mu” der, ilgi göstermeseniz “sevmiyorsun” der. Elini tutarsın “bu ne samimiyet”, tutmasanız “çok soğuksun” der. Nasıl memnun edeceğinizi ve nasıl davranmanız gerektiğini bilemediğiniz bir tiptir.

Akrep burcu erkeği neden bu şekilde davranır?

İnsanlara eleştirel gözle, eksiklerini ve kusurlarını araştırmak için baktığınızda eksiği olmayan hiç kimseyi bulamazsınız. Her insanın yapısı ve özellikleri farklıdır. Akrep burcu erkeği de ikili ilişkilerde zaman zaman tahammül edilmesi zor bir insan haline gelebilir.

Bunun temel nedeni dünyayı kendi iç dünyasında oluşturduğu dünya ile eş değer hale getirme çabasıdır. İç dünyasında yalnız yaşar, dış dünyaya çıktığında ise tüm çabası dış dünyayı iç dünyasına uydurmak üzerinedir. Kendisi mıknatısın çekim kuvveti gibi asla ortada duramadığı için diğer kutba ya tümüyle birleşir veya uzaklaşır. Benzer kutuplar bir araya getirme çabası iç dengelerini bozduğu için tavırları ve hareketleri yanlış anlaşılmaya çok müsait bir hale gelir.

Farklı yazılarda da belirttiğim gibi akrep insanlarının kiminle olduğunun pek bir önemi yoktur. O her zaman kendisi ile birliktedir. Diğerleri zaman zaman oyuna giren figüranlar gibidirler. Değerleri dışa yansıttıkları duygularının ne kadar samimi oldukları ile doğru orantılıdır. Bu açıdan baktığımızda nasıl davranmalı, nasıl hareket etmeli?

Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı? Nasıl Davranmamalı?

Akrep erkeğine karşı nasıl davranmak gerekir? Kısaca, “Ne kadar az müdahale o kadar çok huzur.

O’nu kendi haline bırakın. Müdahaleler iç dengesini bozar.
Aşırı beklentilere girmeyin, siz ne isterseniz isteyin sonuçta O iç dünyasına göre hareket eder.
Hiçbir hareketinizde aşırıya kaçmayın. Israrcı olmayın.
Hiçbir sözünüzü tekrar etmeyin. Israr etmek, istediğinizin tam tersini yapmasına neden olur.
Anahtar kelime “sadece bir kez” dir. Ne söyleyecekseniz, ne isteyecekseniz “sadece bir kez” olsun. Yapılan her tekrar gerilimi artırır.
Algıları telepatiktir. Sözler, davranışlar çok fazla bir şey ifade etmez. O sizin iç dünyanızdaki samimiyete ve gerçeklere bakar. İçinizde nefret varsa sevgi sözcüklerinizi değil içinizdekini dikkate alır. (Tam akrep etkisi varsa. Boğa etkisi dokunsallık ta katar)
Yapacağınız en büyük hatalardan biri tehditvari adımlar atmak olacaktır. Sakin duruşuna aldanmayın karşınızda bir anda çok farklı bir insan bulabilirsiniz.

Bu konulara dikkat edin

Nasıl başlarsanız o şekilde devam edin

İlişkinin ilk yıllarında O’nu etkilemek için nasıl davranmışsanız devamında da aynı şekilde olmanızı bekler. Eksiklik görmek size karşı güvenini sarsacaktır. Abartıya kaçmayın, olduğunuz gibi görünün. Abarttığınız herşey ileride size geri dönecektir.

Samimiyetinizi koruyun

İçinizden O’nu sevdiğinizi söylemek geçiyorsa söyleyin. Etkilemek için bunu yapmanıza gerek yok. Sevip sevmediğinizi hal ve hareketlerinizden anlayacaktır. Asıl değer verdiği sizin sözleriniz değil duygularınızın davranışlara nasıl yansıdığıdır. Sözlerinizle davranışlarınızı sürekli karşılaştıracağını unutmayın.

Müdahaleci olmak O’nu kışkırtabilir

Akrep burcu erkeği bazı sabit burçlar ve ateş gurubu burçlarında olduğu gibi hayatlarına ve yaptıklarına müdahale edilmesine tahammül edemezler. İlk birkaç adımda belki nezaketen sakin kalıp bir şey demeyebilirler ama ısrar ederseniz öfkeli tepkisi karşısında şok yaşayabilirsiniz.
Sadece kendi hayatına değil başkalarının hayatlarına da müdahale edilmesini sevmezler. Bu konuda empati yaptıklarını söyleyebiliriz. İç dengelere büyük önem verdikleri için kendi yanlarında başkalarına müdahale edilmesi kendi sınırları içerisinde kendisine yapılan bir müdahale gibi algılanabilir.

Kısaca Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

* Akrep burcu erkeğini, odasına çekilmiş oyuncakları ile oynayan küçük bir çocuk gibi düşünün.

Kendi kurallarını kendisinin koyduğu oyununa dahil olursanız mutlu olur,
Oyununu bozarsanız hırçınlaşır,
Yanına oturup izlerseniz rahatsız olur..

En iyi olanı ise o sahneyi hiç bozmamaktır. Bırakın oyununu oynasın. Kendi istediklerini yapsın. Oyun bittiğinde acıkmışsa, acıktım der. Susamışsa, susadım der. Sarılmak isterse, sarılır. Dışarı çıkmak isterse, dışarı çıkar.

Akrep burcu erkeğine karşı nasıl davranmalı, O’na karşı nasıl hareket etmeliyiz gibi tereddütler yaşarsanız “odasında oyun oynayan çocuk” portresini aklınıza getirmeye çalışın. O’nu orada rahat bıraktığınız sürece sorun olmayacağına emin olabilirsiniz.Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı? - 3 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cmt 03 Kas, 16:07)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
güzin
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 4507
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 05 Kas, 13:32

ben akrep burcu erkeğine hem uygunum hem değilim:)yine ikilem evet:)ama en çok uygun değilim:)ısrarcı ve tekrarcıyımdır..hemde fazlasıyla..çok emir veririm mesela..ama diğer taraftan insanları rahatsız etmeyi sevmem..saygı sevdiğimden bir insanı kendi haline bırakmayı tercih edebilirim..çünkü kendimde serbest bırakılmayı isterim..akrep etkisindeyim ne de olsa..bence akrep kadınlarına da uygun yukarıdaki tespitler..
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti güzin mesajı için:
Chepi (Pzt 05 Kas, 15:40)
Değerlendirme: 16.67%

irem nazlı
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

Okunmamış mesaj gönderen irem nazlı » Sal 25 Ara, 10:14

:b akrep erkeğini bu kadar güzel anlatan bir yazı okumamıştım. seversin daha yok mu? sevmezsin unuttun mu? öpersin yavaş, öpmezsin çok spğuksun :) ama çok tatlılılar, şeytanın tüyünden var içlerinde. gözlerindeki bakışları yeter insanın içini ısıtmak için

nazlıcan
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

Okunmamış mesaj gönderen nazlıcan » Çrş 26 Ara, 02:54

sevmediğini söylemedi ama sanki çok sıcak bakmıyor, ısrar edip konuşmalı mıyım?

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeğine nasıl davranmalı?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 26 Ara, 11:41

Gerçekten seviyorsanız gidip konuşun ama olumsuz tepki verme ihtimali yüksekse bekleyin. Bir kez olumsuz cevap verirse takıntı haline getirebilir. Diğer mesajınızda sizi kıskandığından bahsetmişsiniz, kıskanıyorsa size karşı ilgisi vardır. Sadece bu tavrına bakarak ta gidip konuşabilirsiniz. Size karşı yaklaşımlarının iyi olduğu bir günü seçmeye çalışın.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir