Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir?

akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir, akrep erkeği ilişkiyi neden bitirir, ilişkiler neden biter, ilişkilerin bitme nedenleri, uyumlu olmayan ilişkilerin sonuçları, aile ve çevrenin ilişkilere etkileri

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 02 Kas, 12:42

Resim

Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir?

Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir? Samimi olan hiç kimse sevdiği bir insanla olan ilişkisini, bitirmek istemez. Birlikte mutlu olduğunuz bir insandan ayrılmak ister misiniz? Seven insanlar birbirlerini görmediklerinde mutsuz olur ve bir araya gelecekleri anı iple çekerler. Öncelikle bir ilişki neden uzun süre devam etmez, çiftler bir süre sonra neden ilişkiyi bitirmek isterler ona bakalım.

İlişkiler neden biter?

İlişkilerin bitmesi aslında ilişkinin hangi nedenlerle başladığı ile ilgilidir.

Herkesin bir sevgilisi vardır siz yalnızsınızdır. Nasıl olursa olsun bir sevgiliniz olsun istersiniz. Ama gerçekte birlikte olduğunuz insanın size uygun olup olmadığına bakmamışsınızdır. Sizin için öncelik yanınızdaki boşluğu dolduracak birinin olmasıdır.

Arkadaşlarınızın sevgilisi vardır ve siz yalnızsınızdır. Bunu kompleks haline getirmişseniz ne pahasına olursa olsun bir sevgili ararsınız. Bu düşüncede öncelik, gerçekten seveceğiniz biri olmaz. Geçici bir süre “benimde bir sevgilim var” demek için birisi ile birlikte olursunuz.

Sevgililer günü gibi tuhaf bir güne yalnız girmek istemezsiniz.

Dış görünüşün aldatıcılığına kapılırsınız. Giyim, kuşam ve hareketler size çekici gelir. Birlikte olacağınız insanın fiyakasını çevrenizdeki insanlara karşı kullanmak istersiniz. Sevdiğinizi ve sevildiğinizi düşünür, düşündürürsünüz.

Maddi anlamda rahat bir yaşam istersiniz. “Sevgi de neymiş, önemli olan maddi sıkıntı yaşamamak” düşüncesiyle hareket edersiniz.

Akrep burcu erkeği ve gerçekler

Eğer bu düşüncelerle bir akrep burcu erkeği ile birlikte olmuşsanız eninde sonunda gerçek düşüncelerinizi anlayacaktır. Akrep burcu insanlarının telepatik sezgileriniz çok güçlü olduğundan daha önce bahsetmiştik. Siz kendinizi dışarıya nasıl yansıtırsanız yansıtın, akrep erkeği düşüncelerinizi algılayıp size karşı zihninde bir soru işareti ile hareket eder. İlk anda bu soru işaretinin anlamını çözemeyebilir ama sürekli sizin hareket ve tavırlarınızı analiz etmeye başlar.

İçindeki şüpheleri gidermeden sizinle asla ciddi anlamda birlikte olmaz. Kalbinin kapılarını size ardına kadar açmaz. Sonu evlilikle sonlansa da her zaman zihnindeki soru işareti ile sizin tutumlarınızı kıyaslar. Bulduğu tüm açıkların peşinden gider. Size karşı delil olarak kullanacağı herşeyi biriktirir ve sonunda beklenen son gelir.

Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir?

Kendisini kandırdığınızı anladığında kalbinde sizi mahkum eder. İlişki bitmese de artık ondan eski ilgi ve sevgiyi bulamazsınız.

Akrep burcu erkeği ilişkiyi bitirmek için ilk tanıştığınız andan itibaren geleceğe yönelik söylediğiniz tüm sözlerinizi, konuşmalarınızı ve davranışlarınızı biriktirdiği hafızasından çıkarıp önünüze koyar. Bu sizde şok etkisi yapabilir. O kadar çok ayrıntı ile karşınıza çıkar ki ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Çoğu insan için basit gelebilecek nedenlerin hepsini bir araya getirdiğinde aşk ve sevgi adına kendisini kandırdığınızı söyler ve ilişkiyi bitirir.

Bir ilişkinin devam etmesi birlikteliğin mutluluk getirmesi ile mümkün olabilir. Mutluluk saygı ve sevgi ile perçinlenir. Eğer bunlarda bir eksiklik varsa ve eksikliğin nedeni uyumsuz oluşunuzsa bunu açıkça dile getirir ve her ikinizin de ileride acı çekmemesi için ilişkiyi bitirir.

İlişkileri değerli kılan,

Samimiyet
Dürüstlük
Sevgi
Saygı

gibi değerlerdir. Bu değerleri ortaya çıkaransa çiftlerin doğuştan getirdikleri özelliklerle sonradan edindikleri değerlerdir. Bunlarda eksiklik varsa ilişki ciddi boyutlara taşınmadan ve evlilikle sonuçlanmadan sonlandırılmasında yarar vardır. Çünkü evlilik sonrası çevrenin ve ailelerin yanlış yönlendirmesi ile ilişki ya zorla devam ettirilecek, her iki tarafta mutsuz olacak veya çocukların olması ile onlarda soruna ortak edilecektir.

Bitmeyen ilişkilerin sorunlu geleceği

Sorunlu bir ailede yetişen çocuklarsa gerçek kabiliyetlerini ortaya koyamadan saygı ve sevginin eksik olduğu bir yuvada yetişecektir. Çocuklar görerek öğrenirler. Gördüklerini hayatın gerçekleri olarak algılarlar. Algıladıklarını ise kendi hayatlarına yansıtırlar.

Herşey birbiri ile bağlantılıdır. Sorunlu ilişkinin devam etmesi sorunlu bir evliliği, sorunlu evlilikler sorunlu bireylerin yetişmesini getirir.

Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir? Gelecekte bu zincirleme reaksiyonun yaşanmasını istemediği için bitirir. Karakter sorunu varsa daha basit nedenlerden dolayı da bitirebilir. Konu sadece akrep burcu erkeği değildir. İlişki evliliğe dönüşmeden sorunlu bir ilişki olacağı anlaşılmışsa bitirilmesinde yarar vardır. Kiminle birlikte olduğunuza değil uyumlu bir birlikteliğine, geleceğinize, mutluluğunuza ve sağlıklı bir aileye odaklanın.


Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir? - 2 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 02 Kas, 18:45)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği ilişkiyi neden bitirir?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 02 Kas, 18:50

Başlangıçlar sonları aratmadan, sonlar başlangıçlara dönüşebilmeli.

İki kişinin tecrübesi güzeldir. İki kişinin sıkıntısını üçüncü bir kişi çekecekse o bir kişinin sorumlusu iki kişi olur.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Cmt 03 Kas, 14:23)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 4 misafir