Akrep Erkeği Neden Terkeder?

akrep erkeği neden terkeder, akrep erkeği neden gider, akrep erkeği neden bırakıp gider, akrep burcu erkeği neden terkeder, akrep erkeğini yeterince tanıyor musunuz, sizi gerçekten seviyorsa terkeder mi?

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Neden Terkeder?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 25 Eki, 15:50

Resim

Akrep Erkeği Neden Terkeder?

Akrep erkeği neden terkeder? Beklentiler sonuçsuz kaldığında, verilen sözler yalan olduğunda, doğruların yerini yalanlar aldığında, güven kalmadığında ve mutluluk yerini gam ve kedere terkettiğinde; yaşam enerjisi akrep erkeğini terketmeden O birlikte olduğu insanı terkeder.

Seven İnsan Sevdiğini Terketmez

Seven insan sevdiği insanı terkedip gitmez. Akrep burcu sabit burçlar arasındadır. Hayatını etkileyecek önemli seçimlerini bir kez yapar. “Değişiklik olsun” diye birlikte olduğu insanları terketmez. Birlikteliğin devamı için gerekli olan temel dayanaklar ortadan kalmış olmalı veya birlikte olmak için gereken kurallar çiğnenmiş olmalıdır.

Sorun her iki tarafta da olabilir, bu noktada yapıcı bir tavır takınmak ve objektif davranabilmek çok önemlidir. Suçlayıcı yaklaşımlar sorunun kökenini bulmakta işe yaramayacaktır. Akrep erkeği kuralcıdır mutlaka bir yerlerde hata yapılmıştır. Size basit gelen bazı konuları akrep insanları fazla büyütebilirler. O’da yeterince esnek davranmamış olabilir.

Akrep Erkeği ve Hayata Kuralcı Bakış

Akrep erkeği bir insanla birlikte olduğunda bu birliktelikle birlikte zihninde uyulması gereken kuralları da şekillendirir. Bu kurallar birlikteliğin devam edebilmesi için olması gerekenlerdir. Hayatını ve birlikte olduğu insanlarla birlikte kendisini sürekli analiz eden akrep erkeği en küçük değişiklikleri anında sezer.

Akrep burcu erkeği neden terkeder? Bunları gözden geçirdiniz mi?

Yeterince sadık mısın?
Başkaları var mı?
Yapmam dediklerini yapıyor musun?
İlk tanıştığında akrep erkeğinin ilgisini çeken özelliklerinde değişiklik oldu mu?
Sen, O ilk Sen misin?
Vadettiklerinle verdiklerin birbiri ile ötüşüyor mu?
Ailende dahil, arkadaşların ve başkalarına akrep erkeğinden daha fazla değer verdiğin oldu mu?
Sosyal medya hesapların ve telefon rehberinde bilmediği insanlar var mı?

Bunlar ve daha fazlası listeye dahil edilebilir. Senin için hiçbir öneme sahip olmayan bir konu O’nun dünyasında 7 şiddetinde bir depreme sebep olabilecek etkilere neden olabilir.

Akrep Burcu Erkeğini Ne Kadar Tanıyorsun?

Birlikte olmadan, evlenmeden önce akrep burcu erkeğinin özelliklerini araştırdın mı? Hangi özelliklerinin senin özelliklerinle ters düştüğünü ve hangi konularda daha dikkatli olman gerektiğini öğrendin mi? Eğer bunu yapmamışsan ve uyumlu olmadığınız bir burçta yer alıyorsanız “Sevgi limandan ayrıldığında geriye fıtratlar kalır”. Doğuştan gelen özellikleriniz birbirinizle uyumlu değil üstüne bir de O’na göre sürekli birliktelik kurallarını ihlal ediyorsan “terkedip gitmek” O’nun dünyasında “yeniden dönüşümün başlangıcı” olarak görülmüş olabilir.

Birliktelikler insanları geliştirdiği ve mutlu ettiği sürece değerlidir. Ya sabredip ruhsal yönünüzü güçlendirirsiniz veya gidersiniz. Akrep erkeği neden terkeder? Belki de siz O’na ihtiyacı olan kabuk değişimi evresini yaşatamamışsınızdır.

Kimsenin kimseyi terketmediği, terkedilmeyeceğiniz güzel ve uyumlu birliktelikler dilerim.


İhtiyacınız varsa,

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Geri Kazanabilirim?
Akrep Erkeği Neden Terkeder? - 25 Ekim 2018

Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 26 Eki, 01:59)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir