Akrep Burcu Erkeği Hatasını Anlar mı?

akrep burcu erkeği hatasını anlar mı, akrep erkekleri hatalarını anlarlar mı, akrep erkeği hatasını anlar mı, akrep burcu erkeği kendi hatasını görebilir mi, kendi yanlışlarını görebilirler mi, yılan akrep, sürüngen akrep, gri akrep, gece akrebi, kartal akrep

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Hatasını Anlar mı?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 22 Eki, 15:22

Resim

Akrep Burcu Erkeği Hatasını Anlar mı?

Daha önceki yazılarda akrep burcunun 3 evresinden bahsedildiğini hatırlarsınız.

1- Yılan veya Sürüngen Akrep
2- Gri veya Gece Akrebi
3- Kartal Akrep

Bu sınıflandırma her insan için yaşamdaki gelişim ve olgunlaşma evreleri gibidir. Akrep burcu için yapılan bu sınıflandırma akrep insanlarının olgunlaşma sürecini tanımlamak için kullanılır.

Eğer sizin muhatap olduğunuz akrep burcu erkeği yılan veya sürüngen kategorisinde, henüz olgunlaşmamış evrede yer alıyorsa;

Yılan veya Sürüngen "Akrep Burcu Erkeği Hatasını Anlar mı"?

Henüz gelişiminin ilk evrelerinde olan akrep burcu erkeklerinden hatalarını anlamalarını beklemeyin. Hatalarını anlamadıkları gibi tüm suçu sizde bulacak ve herşeyden sizi sorumlu tutacaktır. Bu evde bulunan akrep erkekleri doğu ve iyi olan herşeyi kendilerine yanlış ve kötü olan herşeyi ise başkalarından bilerek iç yapılarını koruma yoluna giderler. Bilinçaltlarında hatayı kendilerinde gördüklerinde içsel olarak çökeceklerini düşünürler.

Bu evre yaşla ilgili değildir. Aile ve çevre bir insanın bu evrede kalmasında etkili olabilir. Veya birlikte olduğu insan hatalarında ısrar ettiğinde bir süre sonra kendi hatalarını da göremez hale gelebilir.

Kendilerine yöneltilen eleştirileri saldırı olarak niteleyip çok sert tepkiler gösterebilirler. Eğer bu gurupta yer alan bir akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz “Neye uğradığımı şaşırdım” ifadesini sık sık kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Gri veya Gece Akrebi Hatasını Anlar mı?

Yılan veya sürüngen akreplere göre daha olgundurlar. Hatanın kendilerinde de olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurabilecek olgunluğu gösterebilirler. Eğer normal bir gelişim evresi yaşanmışsa orta yaşlara yakın bir dönemdir. Henüz tüm yanlışları ve hataları yüklenebilecek olgunluğa erişmemiş olabilirler ancak içsel yapılarının korunması “ben” ile bağlantılarını tümüyle koparamamıştır.

Tepkileri yılan akreplere göre daha ılımlı olsa da kırıcı olabilir.

Kartal "Akrep Burcu Erkeği Hatasını Anlar mı"?

Hatasını anlar, hatasını dile getirenlere müteşekkir olur. Hata yapanı uyarır, düzeltmesinde yardımcı olur.
İyi bir aile eğitimi ve çevre ile, Orta yaş sınırı aşıldıktan ve yeterince hayat tecrübesi kazanılmışsa ilk evrelerde “Sen mutlu ol diye tüm hatalar bana ait olsun” diyebilecek aşırılıklar gösterebilir. Zamanla denge sağlanır ve iç yapısını korumak için hem birlikte yaşadığı insanların hem de kendisinin haklı-haksız olabileceğini anlar.

Olgunlukgerçekleri görebilme, gördüğünü söyleyebilme cesaretidir” sözünü yaşamına yansıttığında hem kendisi hem de birlikte olduğu insanlar yaşamda huzurun ve mutluluğun ne olduğunu yaşayarak deneyimleme imkânı bulurlar.Akrep Burcu Erkeği Hatasını Anlar mı? - 22 Ekim 2018

Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Pzt 22 Eki, 16:23)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir