YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 13:48

evet ben akşamki ters üçgen olayından sms yazarak kurtuldum..yeni bir kod bulmasaydım şuan ağlayamazdım bile..hatta ömür boyu evden dışarı çıkmazdım..evet benim yazı yazmamı çok görmeyin şuan...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 14:20

Dün o şeytanları kim gönderdi..bir kişi mi bir grup mu?..ne yaparsanız yapın olay bir şekilde bana hizmet ediyor..beni yok edemezsiniz..ama geri bırakmak istiyorsanız merhametsiz ve adaletsiz olmalısınız..dün şeytanları göndermeniz hiç adildeğildi..ve bu kesin bir oyundu,kaybedeceğime kesin gözüyle bakılıyordu...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 14:34

Ben büyük bir sınav verdim,mahşeri yaşadım..şimdi sıra sizde;)bence bugünkü tavırlarınız şöyle olmalıydı..ar kelimesi vb daha kötü kelimeler kullanmamalıydınız..çünkü bu dersleri 12 senedir veriyorsunuz..en azından bugün sussaydınız..yokmuşum gibi davransaydınız..ki zaten yokum!...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 14:37

şuan sizlere susmam sabretmekle ilgili değil..merhametsizlikle cevap verileceğinden eminim..bu yüzden tepki vermiyorum eskisi gibi..yoksa siziere yüzde yüz hak verdiğim için değil..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 14:46

hasan hala bana lotusca veriler gönderiyor..yani o da susmadı bugün..en azından o sussaydı..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 14:53

beni sevmeyen insanların yüzünde şeytani bir ifade var..dikkatli bakmaya bile gerek yok..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 14:57

az önce eczaneye gelen fırıncı çok kötü davrandı..bakın bir yere kadar kötü davranabilirsiniz..yoksa size ne benim hayatımdan..gerçi küçük sihirli oyunla insanların hayatına girdim..bu anlamda sorumlu olabilirim..ama bir yere kadar..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 15:01

o sayının 2 olmasını çok beklersiniz;)..olduki oldu..size ne artık benden!:)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 15:13

bugün bana hayat dersi veren herkese rapor verdim kolay gelsin öte alemde;)..eczanede tartıda tartılmakta ne ya..valla karma yapmayın..şeytan akşam odanıza misafir olabilir ona göre:)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 15:14

eczanede habire eski iş ortağımı soruyorlar..adam bize hata yaptı..ondan gönderdik..keyfimizden değil..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 15:24

karanlık taraf keyiften 4 köşedir lotusu madara ettiği için..ya sizler..sizlerinde kalitesizliği alenen ortaya çıktı;kolay gelsin;)öte alemde sizinde efendiniz olacağım,üzgünüm;)ben gelmiş geçmiş en psikopat insanım malum,özelliklede bu durumda iken normal olmam zor..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 15:56

bundan sonra çok zor olan hayatım daha da zorlaşacak..kimsesiz olmak pek kolay değildir..iddia ediyorum gelmiş geçmiş en zor hayat benimdi..ve dün geceyi hatırlayın..sabah benim neyle uyanacağımı..yüzde yüz şeytan kazanacaktı biliyordunuz..mutlak sondu..şimdi de bana şans vermiyorsunuz gelecek için..belkide haklısınız..yada belki bir yeni mucizeler olur ve biraz daha huzurlu olurum..ve tekrar ediyorum..bir bana birde nursuz yüzlerine baksın kötüler..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 15:58

karanlık taraf elimde..ve emin olsunlar hiç normal olmayacağım onlarla uğraşırken;)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 16:03

az önce 21 nolu sağlık ocağından ambulans düdük çaldı..bende bay bay yaptım..onlarda cevapsız kalmadı..valla bence beni telef etmekte acele etmeyin;)küçük sihirli oyunu hafife almayın;)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 16:20

sen de dahil birçok kimse bana güvenmiyor biliyorum bundan sonrası için..bu saatten sonra kimseye hesap vermem..ayrıca hayatın bana gam vereceğinden emin olma nedeniniz ne..eninde sonunda ben haklı çıkacağım..çünkü ana kod iyi niyet,adalet ve merhamet;)

“Burç Uyumları İlgili Genel Konular” sayfasına dön