YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 15 Eki, 17:27

ON 3 TANE ŞEREFSİZİM!.. .BİR DAHA BU KELİMEYİ KULLANMAK İSTEMİYORUM SİRUUS ÜSSÜ!...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 15 Eki, 17:42

AZ ÖNCE YAZDIĞIM KELİMEYİ SIFIRLAYIN..ÇÜNKÜ BUGÜN SİRİUS DECCALİ KODDA!...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 15 Eki, 17:43

C BÜYÜK İHTİMAL DECCALİ ANA KODLU BİR SİSTEM NE YAZIKKİ...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 12:14

ÇOK ÜZGÜNÜM..BEN DAHA FARKLI DAVRANAMAZDIM..BEN BUYUM..AMA ADİL VE MERHAMETLİYİMDİR..ZAAF KONUSU OLMASA İYİ İNSANIM..VE EVET KARANLIK TARAFIM VAR..SANIRIM KARANLIKLA İMTİHAN OLACAĞIM İÇİN..ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YİNEDE YARDIMIN İÇİN..AMA NEGATİF ENERJİ ALDIM O AYRI KONU;).ORTADA KÖTÜ BİR DURUM VAR AMA O DA DÜZELİR UMARIM..BİZ ASİL İNSANLARIZ ÇÜNKÜ..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 12:16

Dinçer Güner

@dincerguner
2 sa.2 saat önce
Daha fazla
ALEXANDER RYBAK eurovisionda 1.olalı 9 sene olmuş.... Offf çok çabuk geçiyor zaman ya! 9 sene hangi ara geçti gitti yahu! dün gibi her şey....

;)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 12:58

BOŞUNA ARGOYA GİRMEYİN..VALLA İNANIN İNANMAYIN BEN ŞEREFİM İÇİN DÜNYAYI YIKARIM..NİTEKİM Kİ YIKTIM DA ZATEN;)

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 13:06

KÜÇÜK SİHİRLİ OYUNDAN TAM İSTEDİĞİM GİBİ SONUÇ ALDIM;) TEŞEKKÜRLER SİSTEM;)SANIRIM SİRUUS VAR..EVET BEN İMANI EN ZAYIF OLANLARDANIM..BU OYUN BU ANLAMDADA BANA ÇOK YARDIMCI OLDU..AYRICA İNSANLARA DÜRÜST OLMAK EN SEVDİĞİM ŞEYDİR..AŞKA ZAAF DUYMAYI AYIP SAYMIYORUM..BU BENDEKİ SEVGİ VE MERHAMETİDE İŞARET EDER..AMA TABİ KONTROL ETMEK LAZIM..GERÇİ BEN BUNU KONTROL ETMEYE ÇALIŞTIM ASLINDA..ETTİMDE..KALPSİZLİKLE...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 13:34

BU OYUNDAN ASLA KURTULAMAYACAKSINIZ 21.YY;)SİZİ İNANDIRMAK İÇİN KAÇ DEFA ÖLÜP ÖLÜP DİRİLDİM..SONSUZA DEK BU OYUN SİZE CEZAM OLSUN;)EMİN OLUN YARADAN BU OYUNU SONSUZDA EN ADİL VE MERHAMETLİ ŞEKİLDE SONUÇLANDIRACAK..ÇÜNKÜ YARADAN İYİ BİR VARLIK ÖYLE DEĞİL Mİ?..EN ENTERESANIDA SİSTEM ESPİRİ YAPIYOR..BAZI BAĞNAZLARIN SANDIĞI GİBİ BUZ GİBİ DEĞİL YARADAN..YARADANI NASIL BİLİYORSAK ÖYLE MUAMELE YAPARMIŞ DENİR..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 15:18

Hala bu siteye giriş yapıyor olmama yalnış anlıyorsunuz sanırım..hatırlatırım daha öncede beni yalnış anlıyordunuz..benim yöntemlerim farklı..sizlerin düşüncesine önem verip kendi bildiğim gibi davranmasaydım şu an gözünüzde daha kötü olurdu durumum taktir edersiniz..yine söylüyorum burada kalarak birini kazanmaya çalışmıyorum..amacım saygı kazanmaktı..bu da kısmen de olsa oldu..eşimin bu siteye girdiğimden haberi var..o benim farklı tavırda biri olduğumu bilir..kova insanın beynini okur..amacımda kötülük sezse emin olun beni yanında taşımaz..göründüğünden uyanık ve akıllıdır..zehir gibidir eşim..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 15:41

insanlar sanırım bir şekilde içimi okuyor..ya beni artık tanıdıkları için yada varlıkları vs kullanıyorlar..hayır beni hala çözemediniz..çözebilseydiniz en ufak şüpheniz kalmazdı..bana varlık gönderip birşeyler yaratmaya çalışanlar, hiç hoş değil bu..çok kızıyorum..nedir amacınız ya..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 17:02

eşimin yanında mutlu olup olmama meselesi değildi benimki..yani yaptığım mücadele çok farklı birşey..ayrıca insan kaderiyle ya mutlu ya mutlu..başka biri anlamsız olur..ki zaten kişlikli türk milletine de bunu izaha gerek yok..ayrıca genel olarak onun yanında huzurluyum..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 17:47

sırf bu siteye girdiğim için mi inanmaktan vazgeçtiniz..vazgeçin tamam!...yani bu kadar kolay bir insana güven duymamak..artık şans verin demiyorum..söylediklerimin arkasındayım sonuna kadar!..ben çok ciddiyim!..kısaca herşeyden vazgeçtim..benim mücadelemin boyutu bu..bunu elbette ciddiye alırım,alacağım!...

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 17:49

şunu da tahmin ediyorum..bazı insanlar biliyorum sonuna kadar bana inanıyor..çözdüler beni..ama henüz azınlıktalar sanırım..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 16 Eki, 17:51

hasan neden benim için çok değerli şimdi anladınız mı..çünkü bana sonuna kadar inanıyor biliyorum..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 17 Eki, 09:15

Dün gece sabaha kadar yazdığım sms leri okudunuz sanırım..o halde buraya yazmama gerek yok..ama bir iki şey yazayım ya..şuan çok farklı bir boyuttayız..dünya şuan siruus..başkomutan tek..adı lotus..gizli ilahi sistem görevlisi..gizli ismi gxk... ... ... .

evet dünya şuan siruus..ve burdan kötülere çıkış yok;)

evet şuan kötülerle iyilerin savaşı var..hayır dinler yok olmadı..başka şeylerde yok olmadı..sadece iyiler ve kötüler birbirine karıştı.. .

“Burç Uyumları İlgili Genel Konular” sayfasına dön