Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları, akrep burcu erkeğini nasıl etkileyebilirim, etkilemek için neler yapabilirim, nasıl etkileyebilirim, nasıl etkilenir, etkilemek için neler yapılır, nasıl davranmak gerekir, akrep erkeğini etkilemek, akrep erkeğini etkilemenin yolları

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 28 Eyl, 19:16

Resim

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Akrep burcu erkeğini etkilemek için dikkat etmeniz gereken noktalar ve yapılması gerekenler

Akrep erkeğini etkilemenin yolları nelerdir? Öncelikle bir konuda kesin ve net olun! Gerçekten seviyor musunuz? Bu konuda hiçbir şüpheye her bırakmayacak kadar derin bir sevginiz var mı? Akrep erkeğini etkilemek için sevginizin saf ve temiz olduğuna emin misiniz? Neden mi bu soruları sordum! Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları bu sorulara vereceğiniz cevaplarla doğrudan ilgilidir.

Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları iki ana başlık altında ele alınabilir. İlk başlığımız doğal ve gerçek sevgi ile ilgili. Eğer bu kategoride yer alıyorsanız aşağıdaki maddeleri dikkatli bir şekilde inceleyin.

Gerçekten Seviyorum Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Etkileyebilirim?

Eğer aşağıdaki madellere vereceğiniz cevaplar olumlu ise herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. O sevginizi hissedecek ve cevabını bakışları ve davranışları ile size yansıtacaktır.

Akrep burcu erkeğine karşı duyduğunuz sevgi gerçek mi?
Sevginizde herhangi bir şüphe var mı?
Akrep burcu erkeğini etkilemek istemenizin nedeni sadece O’ndan etkilenmiş olmanız mı?
O’na karşı olan duygularınızda samimi siniz?
Duygu ve düşünceleriniz kontrol edemeyeceğiniz şekilde yoğun mu?

Eğer bu sorulara tereddüttsüz cevap verebilmişseniz şunları asla yapmayın

Ona karşı oyun oynamayın
Kendinizi beğendirmek için kadınsı tuzaklar kurmayın
Asla O’nu kıskandırmaya çalışmayın
Israrcı olmayın
Ona yakın olmak için laubalileşmeyin

Akrep Burcu Erkeği Güçlü Sezgilere Sahiptir Sizi Anlayacaktır

Akrep burcu erkekleri ve kadınları için ilişkilerde önem verdikleri en önemli önceliklerden biri “Samimiyet ve Dürüstlük” tür. Eğer bunları bir kenara bırakarak kısa yoldan sonuca ulaşmak içi olmadık yollara başvurursanız belki kısa süreliğine etkileyebilirsiniz ama uzun süreli bir birliktelik asla mümkün olmayabilir.

Seviyor ve sevginizde samimi iseniz hiç merak etmeyin O siz hiçbir şey söylemeseniz de sizdeki samimiyeti ve sevgiyi anlayacaktır. Duyguları havada hareket eden yoğun sinyallar olarak hayal edin. Akrep burcu erkeği o sinyalleri alabilecek güçte alıcılarla donatılmıştır. Bulunduğu ortamdaki ani ruhsal değişimleri anında algılar ve hemen kaynağını bulmaya çalışır.

Size Cevabını Nasıl Anlayabilirsiniz?

Kendisine yönelen duyguları algıladığında ilk işi kaynağını bulmak olur. Bunu da bulunduğu ortamdaki insanların o anki davranışları, yüz ifadeleri ve mimiklerini daha önceki durumları ile kıyaslayarak yapar. Kaynağı bulduğunda duygusal mesajlara karşı cevabı “olumlu” olursa tebessüm eder. Size karşı tutum ve davranışları olumlu yönde değişir. Eğer karşılığı “olumsuz” olursa “ne alaka” der gibi çok kötü bir şekilde mimikleri ve bakışları ile çok can sıkıcı bir şekilde bakar. Ki bu noktada ısrar etmeyin. Sadece bekleyin. Bir süre bu durumu değerlendirecektir. Eğer hiçbir değişim olmazsa duygularınızda ısrarcı olmayın. Büyük ihtimalle ya başka birini seviyordur veya duygusal bir birlikteliği o an için düşünmüyordur.

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları “Sevmediğiniz Halde

Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları sizin duygularınıza göre değişir. Eğer aşık olmadığınız halde sadece O’ndan etkilendiğiniz için yakından tanımak ve O’nu etkilemek istiyorsanız akrep burcu erkeği bunu anlayacak ve şu şekilde yorumlayacaktır “benden etkilenmiş, yeni bir insan tanımak güzel olabilir” Yani duygularınız ne ise o şekilde karşılık verecektir. Bu durumda şunları yapmanız yeterli

Ona karşı abartıya kaçmadan tebessümle karşılık verin.
Gözlerinizin içi gülsün. Çünkü akrep burcu erkeğinin iç dünyasını aydınlatmak için ışığa ve enerjiye ihtiyacı vardır. Bunu sizde bulması gerekir.
Neşeli, güleryüzlü ve çekici olun.
Olumlu ve pozitif davranın.
Sıradışı ve marjinal konularla ilgilenin. Bunları O’nunla da paylaşın.
Fazla gevezelik yapmayın.
Onunla özel konuları başkalarının yanında değil birebir kaldığınızda konuşun.
Aşırı sosyal bir görüntü vermeyin. O’nun sizin için özel olduğunu ve başkalarından farklı bir yeri olduğunu gösterin.

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemek için Bunları Asla Yapmayın

Sürekli kasvetli bir yüzle karşısına çıkmayın. Dert dinlemeyi sever ama bu sürekli olursa kendi dertlerine bir yenisini eklemek istemez.
Başka erkeklerle muhatap dahi olmayın.
O’nu kıskandırmak için ucuz oyunlara girişmeyin. (Kendinizden soğutmak istiyorsanız o başka)
Aklınıza gelen herşeyi anlatmayın. Hiçbir akrep burcu erkeği hayatında olup biten herşeyi anlatan bir bayanla birlikte olmak istemez.
Herkesin yaptığını yapmayın, herkes gibi olmayın. Diğerlerinden bariz farklarınız olsun.

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları aslında sizin potansiyelinizle ilgili bir konu ama akrep burcu erkeklerinin su gurubu burçları ile tam uyumlu, hava gurubu burcu ile çekici, ateş gurubu burçları ile hevesli ve toprak gurubu burçları ile dost olduklarını unutmayın.


Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları www.akrep-burcu.com 28 Eylül 2018
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir