Venüs Satürn Kare Açısı ve Etkileri

venüs satürn kare açısı nasıl etkileri, venüs satürn kare açısı ve etkileri, venüs satürn açısı 2018, venüs satürn kare açısı ve sonuçları, ağustos açıları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 964
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 113 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Venüs Satürn Kare Açısı ve Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 10 Ağu, 17:04

Resim

Venüs Satürn Kare Açısı ve Etkileri

Oğlak burcundaki Satürn ile Terazi burcundaki Venüs kare açı oluşturuyorlar. Bu açı bir bakıma kazanılmış sevgi demektir. İnsana “Sadece kendin olarak burada sevgi elde edemezsin! Bunun için fedakarlıklarda bulunup bu sevgiyi kazanmalısın!” duygusunu yaşatır. Bu durumda sevgi elde etmek için kişi başkalarını mutlu etmeye çabalar.

Genellikle yetersizlik duygusuyla kendini küçümseme eğilimi oluşur ve kişinin hayatına mutsuzluk hakim olur. Kendi değeri hakkında olumsuz düşüncelere ve duygulara sahip olduğu için somut dünyada değerli olduğunu hissettirecek şeylerin peşinden koşar. Sevgiyi ölçmek ve hissetmek için maddi şeylere ihtiyaç duyar bu para ya da hediye alıp vermeye takıntı şeklinde görülebilir.

Aynı şekilde statü ve saygınlık peşinde koşabilir. İçten içe yetersiz olduğunu düşündüğünden zamanla reddedilme korkusu geliştirip ilişkilerinde hayır cevabı duymamak için tamamen kendini izole bir hayata adayabilir.

Ancak diğer yandan Satürn Venüs karesi sevgi ve öz değer prensiplerini yapılandırmayı talep eder. Satürn dokunduğu gezegene dayanma gücü verir ve şartlar ne kadar kötü görünürse görünsün Venüs-Satürn kombinasyonu bizden zor şartlar altında dahi sevebilmeyi başarmamızı ister.


Astroloji Dergisi/ Banu Çaylak Kardaş
www.astrolojidergisi.com


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir