Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

akrep burcu kadınını nasıl etkileyebilirim, akrep burcu kadını nasıl etkilenir, akrep kadınını nasıl etkileyebilirim, akrep burcu kadınını etkilemek için ne yapabilirim, akrep burcu kadını nelerden etkilenir, akrep kadını ne tür erkeklerden etkilenir

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 20 Tem, 12:17

Resim

Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları, akrep burcu kadını nasıl etkilenir? Akrep burcu kadınını nasıl etkileyebilirim? Bir akrep kadınına aşık olmuş ve O’nu etkilemek istiyorsanız yapacağınız ilk iş akrep burcunun genel özelliklerini öğrenmek olmalı. Eğer akrep burcunun bir kadına ne tür özellikler kazandırdığını bilmiyorsanız büyük bir hüsrana uğrayabilirsiniz.

Akrep burcu insanları genel olarak çoğu konuda olduğu gibi burçlar konusunda da radikaldirler ve büyük kısmı burcunun özelliklerini bilerek kendilerini tanımaya, bu yönde hareket etmeye çalışırlar. Özelliklerini benimseyip bu özelliklerden haz duyan ve gururla dile getiren çok nadir burç vardır.

Bir akrep kadınını etkilemek istiyorsanız şu konulara mutlaka dikkat etmelisiniz.

Resim

Akrep Burcu Kadını İçin Güven Önemlidir

Akrep kadınları muhatap olacakları insanların herşeyden önce ne kadar güvenilir olup olmadıklarına bakarlar. Ne kadar samimi ve ne kadar güvenilirsiniz? Eğer güven konusunda tatmin olmazlarsa söylediklerinizi ve duygularınızı ciddiye almayacaklardır. Bazı akrep özelliği taşıyan insanların koyu bir yalnızlığa bürünmelerinin ve evlenememelerinin en büyük nedenlerinden bir de budur. Güven konusundaki hassasiyetleri onları yalnızlığa mahkum eder.

İnsanların dış görünüşleri de önemlidir ancak akrep burcu insanları için öncelik insanların ruhsal yönleri ve iç dünyalarıdır. Akrep kadınının sezgileri diğer tüm kadınlar gibi güçlüdür onları farklı kılan ise sezgilerini analitik özellikleri ile birleştirip algıladıklarını çok boyutlu bir değerlendirmeye tabi tutmalarıdır. Her an bir yerlerden gelebilecek tehlikelere karşı hazır bulunmaları, ileride yaşayabilecekleri sıkıntıların önüne geçmek istemeleri onları muhatap oldukları insanlar karşısında aşırı hassas bir hale getirmiştir.

Eğer güven verme konusunda sorunlarınız varsa kendinizi tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Resim

Samimi ve İçten Olun

Gerçekten seviyorsanız kendiniz olun, akrep kadınının görmek istediği biri olmaya çalışırsanız bir süre sonra sizi kontrolü altına alarak sıradan hayatın bir parçası haline getirecek ve “bu kadar kolay olmamalı” diyen akrep burcu kadını tarafından küçümsenmeye başlanacaksınız.
Sizde beğenmediği yönler olabilir bunları saklamanız sadece size zarar verir. Unutulmamalı ki akrep burcu kadınları kolay olanı değil zor olanı severler. Belki başkalarının beğenmediği zor yanlarınız O’nun hoşuna gidecektir. Hoşlanmasa da ileri de olacak daha acı bir ayrılığı tatmaktansa başta olmaması daha iyidir.

Akrep burcu insanlarını etkileyen en önemli nokta samimiyettir. Gerçekten hissetmediğiniz hiçbir şeyi söylemeyin. Derinlerde hissettiklerinizi de mutlaka dile getirin. Samimi olan tüm duygular akrep kadınını mest edecektir.

Resim

Sıradışı ve Gizemli Olun

Akrep burcu kadını karizmatik, sıradışı ve gizemli olan herşeye derinden bağlanabilir. Hiçbir akrep kadını tanıştığı ilk anda her yönünü öğrendiği bir insandan etkilenmez. Henüz bilmediği, keşfetmediği yönleriniz her zaman olmalıdır. Tanıdıkça şaşırabileceği bir insan olmalısınız. Bu konuda akrep kadınının bakış açısı şu şekildedir “Hayatta keşfetmediğim hiçbir şey kalmamalı” Evet hayatı her yönüyle tanımayı ve keşfetmeyi seven bir insan için kısa sürede tüm yönleri keşfedilen bir insanın fazla bir değeri yoktur çünkü her yönüyle tanıdığı, keşfettiği ve öğrendiği bir şeyi geride bırakıp kendisine keşfedebileceği yeni adalar aramaya başlayacaktır.

Eğer bir akrep kadınını etkilemek istiyorsanız geceleri, yalnızlığı, siyah ve kırmızıyı, fısıldamayı ve uçlarda yaşamayı da sevmeyi öğrenmelisiniz. Aksi taktirde her konuda kendisini sizden daha üstün görüp “bunu da yapabilir misin, kendini biraz zorlamalısın, bu kadar basit olma” gibi sözlere muhatap olabilirsiniz.

Etkileyin, ortadan kaybolun. Sürekli görülen herşey değer kaybına uğrar.

Resim

Yalan Söylemeyin, Sözünüzde Durun

Bir kez de olsa yalan söylediğinize ve sözünüzde durmadığınıza şahit olursa sizi güvenilmeyecekler listesine ekler ve oradan çıkmanız çok zor olur. Akrep burcu kadını için belki katlanılması en zor olan konulardan biri kendisine veya başkasına yalan söyleyen bir insanla muhatap olmak zorunda kalmaktır. Bilir ki başkasına yalan söyleyen kendisine de yalan söyler. Hayatını sürekli bir insanın yalanlarını ortaya çıkarmak ve zihnini bu konularla meşgul etmek O’nun için katlanılması zor bir işkence gibidir.

Hediyeniz Hangi Mağazadan?

Tüm kadınlar kendileri için pahalı hediyeler alınmasını severler ve bunu kendilerine verilen bir değer olarak kabul ederler ancak akrep burcu kadını için asıl önemli olan hediyenin maddi değerinden ziyade öncelikle “Gönül mağazasından” paketlenmiş olmasıdır. Aldığınız hediye akrep kadını tarafından fiyatıyla değil ruhsal yoğunluğu ile kıyas edilecektir.

Hissetmediğini söyleme
Söylediğini tekrar etme
İçinden gelmeyeni yapma
Sen samimiyetin kadar değer taşırsın.


Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları - www.akrep-burcu.com - Temmuz 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Sal 24 Tem, 00:24)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Tech
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Okunmamış mesaj gönderen Tech » Pzt 24 Ara, 19:21

Çok güzel, Çok çekici, Çok etkileyici amaaaaa Çok inatçı! Ne git ne gel.. Peşimde ol sürün. Sürüm sürün. Etkilemek zor

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir