Akrep Burcu Kadını Aldatır mı?

akrep kadını aldatır mı, akrep burcu kadını neden aldatır, akrep burcu kadını aldatılırsa ne yapar, akrep burcu kadını severse aldatır mı, akrep burcu kadını sevdiğini aldatır mı

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Aldatır mı?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 19 Tem, 15:44

Resim

Akrep Burcu Kadını Aldatır mı?

Akrep burcu kadını altadır mı? Eğer aldatmayı sadece burç özellikleri ile sınırlayacak olursak akrep burcu kadını severek evlenmişse, sevdiği bir insanla birlikte ise aldatmak O’nun için birlikte olduğu insandan ziyade kendi karakteristik özellikleri ile çelişeceği için çok düşük bir olasılıktır. Akrep burcu insanları genel olarak sadakatleri ile bilinirler. Ancak bu sadakat muhatabının kara kaşı kara gözünden ziyade kendi iç dünyası ile ilgilidir.

Akrep burcu insanları her konuda uç noktalarda yer aldıkları için bu tür konularda ilginç bir yaklaşımları vardır. İç dünyalarında yoğun duygulara sahiptirler ancak hayata bakış açıları mantık üzerine kuruludur. Bir konuda adım atarken hem duygularına hem de mantığına uygun hareket etmesi gerekir. Aldatmak akrep burcu kadını için hem duygusal hem de mantıksal olarak çelişkilerle doludur.

Seven Akrep Burcu Kadını Aldatır mı? Mantık!

Akrep burcu kadını severse aldatır mı? Birlikteyim çünkü seviyorum, ben O’nunla bir bütünüm. O artık benim bir parçam gibi. Sevmesem birlikte olmazdım. Sevdiğim bir insanla birlikte iken başka birisinin olması benim kendime yalan söylediğimin bir göstergesidir. Ben yalancı değilim. Sevmediğimi ve anlaşamadığımı görürsem aldatmam bırakır giderim.”

Evet duygusal bir yaklaşım gibi görülse de sebep – sonuç ilişkisi mantıki temellere dayalıdır. Akrep burcu insanları bu tür konuları her şeyden önce kendilerine verdikleri değeri göz önünde bulundurarak değerlendirirler.

Resim

Sevgimi Yitirmiş Olabilirim Ama Onurumu Asla

Her insanın duygusal zaafları bulunur, birlikte olduğu insanla sorunlar yaşayabilir, daha çok sevebileceği birisi ile karşılaşabilir, artık devam ettirmek istemeyebilir. Bu gibi durumlarda bazı insanlar birlikte olduğu insanı üzmemek veya birden fazla insanla birlikte olmak için ayrılığı değil ikili ilişkileri tercih edebilirler. Akrep burcu kadını bu gibi durumlarda net bir tavır takınır. “Sevgimi yitirmiş olabilirim ama onurumu asla” sözü iç dünyasını yansıtan bir söz gibidir. Artık başka birisi olacaksa diğerini aldatmaz açık ve net bir şekilde bitirir ve yoluna devam eder.

Resim

İntikam almak için Akrep Kadını Aldatır mı?

Akrep burcu kadını aldatılırsa ne yapar? Akrep burcu kadını bir konuda kendisi ile çelişkiye düşebilir. Kendisine yapılan yanlışları affetme konusunda çok iyi olduğu söylenemez. Karşılığı çoğu zaman çok şiddetli olsa da kendisinin aldatıldığını öğrenen bir akrep kadını yaşadığı acının benzerini faiziyle birlikte muhatabına yaşatmadan gitmek istemeyebilir.

Karşılığının nasıl olacağı farklılık gösterse de “ben sadıksam sende olmalısın, değilsen bedelini ödersin” mantığıyla yaklaşır. Yani temel hayat prensiplerinden olan “kısasa kısas – verdiğin acı kadar acıyı çektirmeden içim rahat etmez” devreye girer. Her akrep kadını yapılan yanlışa yanlışla karşılık vermez ancak tamamı için geçerli olan bir şey vardır. Mutlaka şiddeti dinmeyen öfke ile karşılık verip bedelini ödetir.

Resim

İntikam dışında sadakati ile tanınan akrep bucu kadını cinsel enerjisi en üst seviyelerde olan kadınlar kategorisinde yer alsa da sahip olduğu özellikler cinsel nedenlerden dolayı aldatmasına engel olabilecek boyutlardadır. Ancak 7. Evinde ikizler burcu ve 12. Evinde terazi burcu olan bir akrep burcu kadını için temkinli olmakta fayda olabilir. Kritik noktalarda insan her zaman insandır.


Akrep Burcu Kadını Aldatır mı? - www.akrep-burcu.com - Temmuz 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Sal 24 Tem, 00:25)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir