YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 24 Haz, 09:42

Hakkımda kötü şeyler söyleyenlere ve düşünenlere şunu söyleyebilirim son kez..çünkü bir kez daha tekrarlamayacağım..gerek yok..onları aynen iade ediyorum her seferinde sahiplerine..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 29 Haz, 01:53

Oğlak dolunayı insanı zorlayan bir görünüm sanırım..çünkü bana yaramadı..ruhum daha çok sıkılıyor..ve başımda çok ciddi bir sorun var şu sıra..ve çözümsüz görünüyor..oğlak dolunayı bitsede kurtulsak diyeceğim ama gökyüzü tüm yaz zorlu görünümler içeriyormuş..birçok gezegen geri hareketliymiş mesela..bir astrolog yaz bitsede kurtulsak diyor ama ben yazın bitmesini istemiyorum..kışın kirli havasını hiç sevmem..yazın en sevdiğim tarafı havanın temiz olması ve güzel hava..sabah ve gece hava çok güzel oluyor..ama kışında sevdiğim tarafları var..yağmur ve kar yağışını çok severim mesela..havadan sudan bahsediyorum ama moralim çok bozuk..çünkü başımdaki bela öyle böyle birşey değil..çok ciddi ve içinden çıkılması belkide mümkün olmayacak bir sorun..bu sorun çözülmezse hayatım alt üst olur..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 30 Haz, 21:03

Yıldız haritamda satürn 10.evde..ve geri hareketli..ve sert açılı..yani haritamda güçlü ve sert etkili..bu yüzden oğlak dolunayı çok sert etki etti sanırım..haritamda büyük kötücül 2 gezegen pluto ve satürn sert etkili..ve görevlerini iyi yapıyorlar:(

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 30 Haz, 21:05

Şuan kısa bir yolculuktayım..kısa yolculukları çok yaparız..ve yolculuk severim..yaylar yolculuk sever çünkü..iyi geliyor bana..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 02 Tem, 01:36

Eşimin ailesi,akrabalarım ve bazen arkadaşlarımla sorun yaşıyorum..üstelikte davranışlarıma çok dikkat ettiğim halde..çünkü yengeçler ailevi sorun yaşar..insan en çok önem verdiği konuda sınav verirmiş..yengeç etkisi taşıyan biri olarak herşeye rağmen ailemi kaybetmek istemem..şu an az huzurum varsa ailemle ilgili..onların varlığıyla ilgili..arkadaşlarım az..ama ailem gibiler onlarda..ailem kabul ediyorum..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 02 Tem, 02:19

Az önce yazmayı unuttum..mesela çocuğum yok..ama eşimin yeğenleri çocuğum gibi..beni sevip ilgi gösteriyorlar..bazılarında bu ilgi çok fazla..ve bu fazla ilgi tam bana göre..sanki çocuğum gibiler..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 02 Tem, 03:51

Ben sırlarımı sadece yakın arkadaşlarımla paylaşırdım..etrafa anlatmazdım..nete geldim..bilmediğim tanımadığım insanlarla paylaşmaya başladım..içimi dökmeyi sevdim..bana iyi geliyor..ama diğer taraftan bu bana ters bir durum aslında..ayrıca birçok insan burada beni sevmeyebilir..ve muhtemelen bu sayı yüksek..ve ben tutup onlarla en derin duygularımı paylaşıyorum..gerçi son yıllarda bunu azalttım ama son zamanlarda yine çok yazmaya başladım..fena alıştım buna..umarım ciddi anlamda bir negatif sonuç doğurmaz bu tuhaf durum..evet tuhaf bir durum bu..aslında birçok insan hayatını anlatan yazılar yazar..ama onların benden farkı sevilmeleri..sevilmeyen insanlar bence susmalı..ben bazılarınca sevildiğimi farz edip yazıyorum sanırım..muhtemelen kendimi kandırıyorum..aslında bazen kendini kandırmak iyidir..ruha iyi gelir..hayat çok ciddiye almaya gelmez..benim kendimi kandıramadığım zaman çok..ve bu ruh hastalığına sevep oldu..yay burcu hayata ve insanlara çok inanır..gençliğimde daha normal ve güçlüydüm..çünkü olumlu bakıyordum hayata ve insanlara..kendimi kandırabiliyordum yani..çocukluk arkadaşım bana polyanna diyordu hatta..o boyutta yani..ama hayatın ve insanların gerçek yüzünü görmeye başladım yaş aldıkça..kendimi kandırmam gittikçe zorlaştı..ve hasta olunca oldum en sonunda..bu hayat bana göre değil..yaylara göre çok kötü hayat ve insanlar..umarım öte alem iyi birşeyler yaşayabilirim..tabi günah yükümden kurtulabilirsem..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 02 Tem, 06:48

Yıldız haritamdaki plutoya ve satürne taktım..ikiside haritamda güçlü ve sert etkili..1.evde pluto güçlüymüş..satürnde 10.evde güçlü..geçmişte gerçekten çok zor şeyler yaşadım..bu iki gezegen ve konumlanmaları bunun delili..böyle olunca gelecekten korkuyorum..çünkü sabrım ve gücüm bitti..Allah insana taşıyamayacağı yük vermezmiş..ama haritamdaki bu kötücül gezegenlere göre geleceğimde parlak görükmüyor..olası fekaketleri düşündükçe kalan aklımda uçup gidecek gibi oluyor..ki kötü ihtimaller yüksek şuanki koşullardan yola çıkınca..kimsesiz kalmam mümkün mesela..evsiz kalmam..işsiz kalmam,sefil olmam mümkün..sağlığım daha bu yaşta 90yaşında insan gibi kötü..ki sağlık çok önemlidir..az bir iş yapınca bitap düşüyorum..gençken çevik ve canlıydım..yaşlanınca bakacak kimsem yok mesela..tam sefalet yani yaşlılıkta kimsesizlik...sefaletin tanımı olma ihtimalim çok korkutucu..ve yüksek bir ihtimal sanki..bunlar olmazsa hayret edeceğim..çok şaşıracağım..diyeceğim ki Allah satürn ve plutonu iptal etti..ve kurtuldum..iptal edilir mi acaba:(

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cmt 07 Tem, 20:47

Eşimin küçük kız yiğenlerinden birisi geçen gün şunu dedi:”yenge seni herkesden daha çok seviyorum”..kimlerden çok seviyorsun dedim..herkesden,annemden babamdan bile çok dedi..ben çok sevilmekten çok mutlu olurum..heleki böylesinden:).annesi çok şaşırdı..ama sonra bunu tekrarlamadı..yani kimsenin yanında bir daha söylemedi..sanırım tuhaf birşey olduğunu anladı..hatta bir ara kimse yokken yanıma geldi..yenge dedi,seni herkesden çok seviyorum,ama bunu kimseye söyleme oldu mu dedi..sevgisiz bir çeşit çocuk değil..harika teyzesi ve dayısı var..ama neden bilmiyorum beni fazla seviyor..yay burcu bir kız..yaylar herkesle anlaşamaz..belki ondan..ama ben sevilmeye güvenmem..bu konuda iyi tecrübelerim yok..belki büyüyünce sevmez..umarım değişmez büyüyünce..sevilmek gibisi yok çünkü..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 10 Tem, 02:21

güzin yazdı:
Cmt 07 Tem, 20:47
Eşimin küçük kız yiğenlerinden birisi geçen gün şunu dedi:”yenge seni herkesden daha çok seviyorum”..kimlerden çok seviyorsun dedim..herkesden,annemden babamdan bile çok dedi..ben çok sevilmekten çok mutlu olurum..heleki böylesinden:).annesi çok şaşırdı..ama sonra bunu tekrarlamadı..yani kimsenin yanında bir daha söylemedi..sanırım tuhaf birşey olduğunu anladı..hatta bir ara kimse yokken yanıma geldi..yenge dedi,seni herkesden çok seviyorum,ama bunu kimseye söyleme oldu mu dedi..sevgisiz bir çeşit çocuk değil..harika teyzesi ve dayısı var..ama neden bilmiyorum beni fazla seviyor..yay burcu bir kız..yaylar herkesle anlaşamaz..belki ondan..ama ben sevilmeye güvenmem..bu konuda iyi tecrübelerim yok..belki büyüyünce sevmez..umarım değişmez büyüyünce..sevilmek gibisi yok çünkü..
Bu küçük kız çevresinden negatif enerji alıyor olabilir..hemde en yakınlarından..bu aile hakkında olumlu düşünmek için gerçekten büyük çaba gösteriyorum..ama her seferinde bu çabamın boşa olduğunu görüyorum.. kendi öz çocukları bile sevemiyor onları..ibretlik onlara..demekki negatif enerji almakta haklıyım..geçen gün büyük haksızlık yaptılar yine bana..ve bunu hak saydılar..ümitsiz vaka bunlar sanırım..boşuna uğraşıyorum herşeyi düzeltmek için..kalite ve insanlık doğuştandır..sonradan inşası zordur..bunu istemeleri lazım..ama kendilerinin farkında değiller ki..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 10 Tem, 16:15

Ben herşeye kafaya takan biriyim..ama birşeye kafamı takmayacağım dedi mi de takmam..mesela artık netteki insanları takmıyorum 😀

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 17 Tem, 19:39

Balla bademle değil, zehirle zıkkımla beslenip büyümüş ama yine de hayatta kalmış olanlar;

• BALIK.

• YENGEÇ.

• BAŞAK.

• YAY.

13.burç

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Çrş 18 Tem, 02:07

Eşimin ailesinin yalnış davranışları,çok zor geçen çocukluğum,netteki bazı insanların canımı yakması gibi olayların hastalığıma katkısı büyük.kötüleri affedeyim diyorum ama sağlığımı bozdular.neler çektiğimi yazdım sağlığımın bozulmasıyla ilgili..tüm enerjim bitti en basitinden..sürekli uyuyorum..çok korkunç bu..vücudumda enerji hiç yok gibi..bunu tarif edemem..öte alemde kötülerle karşılaşmamak için affedip sonsuza dek kurtulmak istiyorum evet..ama canımı çok fazla yaktılar..diğer taraftan yapılan her kötülük bizi bir adım öne geçirir..her seferinde bir adım önde olursunuz..işte bu çok iyi..Allah yanınızdadır..hiçbirşeyin önemi kalmaz böyle olunca..iyi olduğunuzu iliklerinizde hissedersiniz yapılan her kötülükte..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 27 Tem, 00:46

İnsanlarla ilişkilerimde hep alttan alan taraf ben oluyorum..ve bu beni hasta eden nedenlerden bence..alttan alıyorum çünkü böyle yapmazsam çıkan gerginlikler daha da yıpratıcı oluyor..geçen haklı olduğum bir durumda sabrım taştı..tepki gösterdim..ve haksız çıktım..insanlardan gittikçe nefret etmeye başladım..neden bu kadar kalpsizler..yada benim etrafım öyle..kalpsiz ve bencil malesef..imkanım olsa herkesi terkeder giderim..bu derece bıkkın ve yorgunum..

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 30 Tem, 01:43

Burçlar hangi konuda rakipsizdir?

KOÇ:Öncülük etme
BOĞA:Parayı değerlendirme
İKİZLER:Etkili konuşma

YENGEÇ:Empati kurma
ASLAN:Liderlik etme