Akreplerin Zayıf Yönleri

akrep erkeğinin zayıf yönleri, akrep burcunun zayıf yönleri, akrep kadınının zayıf yönleri, akrep erkeğinin zaafları

Akreplerin Zayıf Yönleri Nelerdir?
Kullanıcı avatarı
Musti_1

Okunmamış mesaj gönderen Musti_1 » Prş 31 Tem, 11:35

Bence akreplerin en zayıf yönleri: yalnızlık korkusu(ne kadar belli etmeselerde), bu yalnız kalma korkularına rağmen arkadaşlıkta,aşkta mükemmeliği araması,kötümserliği (çünkü böyle yaparak hep negatif enerjileri üzerlerine çekerler) , aşk konusunda mantıklı davranmamaları ,pire için yorgan yakmaları ve cinselliğe olan aşırı düşkünlük...

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Prş 31 Tem, 15:58

Ya hep ya hiç...ve bu benim en sevmediğim yönüm.
Yazarken bile herşeyi birden yazıyorum(ya hep)sonrada hiç yazmamak için(ya hiç)Genellikle böyle benim için bazı istisnalar hariç.Ama zaten doğduğum yıl kuzey aydüğümü akrep olduğu için akrep özellikleri daha belirginleşiyormuş yanlış anımsamıyorsam.

Kin,kıskançlık ve köktencilik.Zaten akreple ilgili bazı yazılar akrebin yenmesi gereken huyunun kıskançlık ve fanatizm olduğu vurgulanmış.
Akrep değil eş yada sevgilisi,arkadaşını arkadaşından bile kıskanıyor.Bu normal birşey değil bence.
Benim kendimi geliştiremediğim beni rahatsız eden yönüm'' ya hep ya hiç''Onuda adam etmeye çalışıyorum:)

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Prş 31 Tem, 18:32

ya hep ya hic yönümüz ve duygusal acidan
gereksiz seylere sirf alistigimiz belkide ihtiyacimiz oldugu
icin baglanmak.. cözülmesi kolay olmuyor..
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 01 Ağu, 00:19

Akrep için en ideal yaşam asla olmayacak olan; içinde yalnızca kendisinin olduğu bir yaşamdır. : ) Hayatın kendisi zaten Akrep için başlıbaşına bir acı, imtihan kaynağı.
Ya herkes gibi ol ya kendin ol yada ikisinden güzel bir alaşım elde edebileceğin yaşlılık yıllarını bekle : ) Yani emeklilik, yani herkesin seni hayat içinde bir rakip kabul etmeyeceği, senin de bunu farkedip içinden sinsi sinsi gülümseyeceğin toprağa daha yakın olduğun yılları...

Ama bir de şu yönden bakmak lazım Mücadelesiz bir hayat, kaymağı alınmış gofret gibidir. Yersin ama onu asıl lezzetli yapan kısmı yoktur. Zafer çığlıklarını duyuracağı kimse olmadığında etrafında Akrep gecenin içindeki yarasadan farksızdır. Tabi bir de kenenin kanadındaki kene olmak ta var işin ucunda : )

Zayıflık konusundan sapmışız azcık ama olsun. Derinlerde de olsa konuyla ilgilidir. Ne de olsa Akrebi zayıf yapan nedenlerin temeline inildiğinde her bir yolda bunlardan çıkıyor karşımıza.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

yagmur

Re: Akreplerin Zayıf Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen yagmur » Pzr 14 Eyl, 02:17

evet iyi niyet büyük bi zayıflık akrep için karşındakini kullanabileceği yegane şey belkide ama bu farkedilip durdurulursa çok büyük geri dönüşleri olacaktır

Kullanıcı avatarı
yezda

Okunmamış mesaj gönderen yezda » Pzr 14 Eyl, 15:50

benim düşünceme göre akreplerin en zayıf yönü korkularıyla karşı karşıya kalmaktır... mesela kıskançlık !!!

yengec_akrep

Okunmamış mesaj gönderen yengec_akrep » Prş 02 Nis, 18:47

lanet olası merhamett !!!!

bence akreplerin en zayıf yönü

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Sal 21 Tem, 15:14

Akreplerin en zayıf yönleri bence aşırı takıntılı olmaları.. Bu takıntılılık hali onları huzursuz ediyor veya ben huzursuzluğumu takıntılarıma
bağlıyorum. Bazı arkadaşlar duygusallığının en zayıf yönü olduğunu yazmışlar katılmıyorum. Hele ki merhametli olması diyenler var.
Ben akrepleri merhametsiz bilirim bu da ayrı bir konu..
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..

Kullanıcı avatarı
Nağme

Okunmamış mesaj gönderen Nağme » Pzt 18 Nis, 03:18

bana göre Akreplerin zayıf yönü içlerinde bir yanardağ taşımaları. gelişmiş bir Akrep içindeki yanardağın patlayıp hem kendisine hem başkalarına zarar vermesini bir şekilde engellemenin yolunu bulabilir çünkü bu yanardağı kontrol etmek istemektedir. fakat gelişmemiş Akrep bunu yapamaz veya yapmak istemez. o zamanda bu yanardağ bir sebeple patladığında hem kendine hem başkalarına acı çektirir. bir akrebin içindeki yanardağ aktif olduğu sürece de git gide kendisini yıpratacaktır ve bunun sonucunda ya psikolojik ya fiziksel rahatsızlıkların ortaya çıkması ihtimali vardır.

Burcu

Okunmamış mesaj gönderen Burcu » Prş 05 Tem, 02:16

Duygusal olduklarinda zirhlarinin delindigini hissederler

Santana

Okunmamış mesaj gönderen Santana » Prş 22 Kas, 20:50

Başkalarına uymaya çalıştığı an, akrep burcunun en zayıf anıdır.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 23 Kas, 12:58

Santana yazdı:
Prş 22 Kas, 20:50
Başkalarına uymaya çalıştığı an, akrep burcunun en zayıf anıdır.
Sosyal hayatta maalesef uyum sağlamak zorunda insan çoğu zaman..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Su perisi

Okunmamış mesaj gönderen Su perisi » Cmt 23 Şub, 13:33

Akrep burcu zayıf yönlerini sadece kendisi bilir. Başkasının bilmesine asla izin vermez. İç dünyasında karmakarışık düşünceler içersindedir , bu düşünceler ona bir müddet sonra zarar verir güçlü durmak pahasına kendisini yiyip bitirir. Zayıf yönleri aşırı hırslı olmalarıdır. Onlar in başarmamak diye bir şey yoktur. Kazanmak için kendisinden bile vazgeçer bir akrep.