Venüs 10. Evde Etkileri ve Sonuçları

venüs 10. evde, etkileri ve sonuçları, venüsüm 10. evde, venüs onuncu evde nasıl etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1072
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Venüs 10. Evde Etkileri ve Sonuçları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 20 Haz, 19:17

Venüs 10. Evde Etkileri ve Sonuçları
Resim

Zirveye çıkmayı sever.

Politika, toplum ve otoriteyi sever.. İlgi duyduğu iş venüsten tarzda olabilir.. venüsün ilgi alanları güzellik, dans, müzik, moda, kadınlar olunca venüsü terazide olan birisi en çok bu alanlara ilgi duyar ve yetenekleri bu alandadır.. Müzisyenlerle arkadaş olur, dansçılarla, modacılarla, toplumun ilgi ve beğenisini kazanmış kişilere aşık olur... 10 ev ise 4. evin karanlıkta olan kısmının aydınlıkta, görünür olan kısmıdır..

Toplum içindeki konumumuz ve mesleğimizdir, kişinin meşgul olduğu alanlardır, başarı ve şöhreti simgeler. Bu insan hoş ve tatlı mizacı ve uyumlu tabiatı nedeniyle kariyerinde ve insanların çoğunda popüler imaj bırakacaktır. İnsanların onun için hep güzel şeyleri görmek istemeleri, enerjisini kötüye kullanması durumunda miskinlik ve tembellik tablosu ile karşılaşmalarına neden olabilir. Bu kişilikte diğer insanlara sevgi ve dostça bir yaklaşım ve genel bir iyimserlik göze çarpar.

Bu yerleşim topluma hitabet ve şarkıcılık alanlarında oldukça faydalıdır. Sesi ile insanları etkileyebilir ve onlara ilham verebilir. Bu yerleşim genel olarak olumlu parasal varlık ve refaha işaret sayılır. Venüs 10. evde popülerlik ve çekicilik simgesidir. Bu insanın anne imgesi sevgili, çekici fakat aynı zamanda rakip bir anne şeklindedir. İnsanlarla temas kurmakta, bunları sürdürmekte ve geliştirmekte yeteneklidir. Cana yakın, popüler, güvenilir ve sadıktır. Mesleği çerçevesinde dünyaya mutluluk ve güzellik getirmek ister. Sanatsal hırsları ve yaşamı daha güzel kılacak ticari işlere yatkınlığı vardır. İyi bir temsilcilik yeteneğine sahiptir.

Hayırseverlik duygusu yüksektir. Sert etkilerde ortaya problemli alanlar çıkacaktır. Entrikacı bir tip ile karşılaşabiliriz. Çekiciliğini, diğer insanları kişisel amaçlarına doğru yöneltmek için kullanır. Egoist, hesapçı, kendi istekleri için ısrarlı ve güç peşindedir. Statü ve gücü fazla önemser.Bulunduğu ortamda, iş çevresinde sevilen, sayılan nazik biri, sanatsal bir dalda çalışma, meslek dalı ne olursa olsun güzellik, denge ve uyum, kendini yormadan çalışma teknikleri geliştirme, şöhret ve ün yapma. Sert etkiler varsa iflas etme, yeniden denge kurma.Çekici. İnsanlarla temas kurmakta, bunları sürdürmekte ve geliştirmekte yeteneklidir.

Cana yakın, popüler, güvenilir ve sadıktır. Mesleği çerçevesinde dünyaya mutluluk ve güzellik getirmek ister. Sanatsal hırsları ve yaşamı daha güzel kılacak ticari işlere yatkınlığı vardır. İyi bir temsilcilik yeteneğine sahiptir. Hayırseverlik duygusu yüksektir. Çekiciliğini diğer insanların kişisel amaçlarına doğru yöneltmek için kullanabilir. Kendi istekleri için ısrarlı ve güç peşindedir. Statü ve gücü çok önemser. Sen uyumu arayan bir kişisin, yaşamda bütün şeylerin estetik değerini gözlemek gibi bir özelliğin var. Sanatsal faaliyetlerde görev alabilecek yeteneğe sahipsin ve sevimli ve güzel olan herkese sahip olmak isteyebilirsin.

Yaşamda başarıyı yakalamak için için yeterli potansiyelin var. Senin başarının büyük kısmı, yaptığın işe ilgi duyman ve sert de olsa kuralları uygulamanın sonucudur; zekan sayesinde bir gurubu yönetebilecek kapasiteye fazlasıyla sahipsin. Yaşamının bazı döneminde iyi bir şöhret ve mali başarı vardır Toplumda olmaktan zevk alırsınız. İyi bir reklâmcı veya hazırlık konuşmacısı olmaya adaysınız. Babanızdan ya da evlilik yoluyla gelen bir geliriniz olabilir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Reloaded (Sal 26 Haz, 23:15)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Learnnnn
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Venüs 10. Evde Etkileri ve Sonuçları

Okunmamış mesaj gönderen Learnnnn » Sal 26 Haz, 17:56

Venüs' ü 10. Evde olup başak burcunda olanlara ne önerirsiniz? Meslek olarak

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1072
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Venüs 10. Evde Etkileri ve Sonuçları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 26 Haz, 23:06

Şu iki konuyu dikkatli bir şekilde incelersen aradığını bulabilirsin

horoskop/dogum-haritasi-araciligiyla-me ... 10415.html
burclar-hakkinda-genel-bilgiler/burclar ... t4951.html Başak burcuna bak. Burada okuduğun venüs etkisi ile gideceğin sayfadaki başak etkisini ekle
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 14 misafir