Akrep erkeği en iyi hangi burçla anlaşır?

akrep erkekleri hangi burçla anlaşır, akrep erkeği en iyi hangi burçla anlaşır, akrep erkeği hangi burçlarla daha iyi anlaşır, akrep burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır, akrep erkeği hangi burçla evlenmeli

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep erkeği en iyi hangi burçla anlaşır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 01 Haz, 19:08

Resim

Akrep Erkeği En İyi Hangi Burçla Anlaşır?

İhtiras ve gizemin burcu akrep erkeği en iyi hangi burçla anlaşır sorusuna genel anlamda toprak grubuyla anlaştığı cevabı verilebilir. Özellikle oğlak burçlarıyla bir takım ortak özellikleri sebebiyle mükemmel bir uyum yakalayabilirler. Hem oğlak hem de akrep burçları son derece dikkatli ve soğuk görünürler. Bu sayede, ilk görüşten itibaren birbirlerine çekici gelecekleri olasıdır. Başak burcu ise akrep erkeğini çalışkanlığı ve zekası sayesinde etkileyip aklını başından alabilir. Fakat son derece kontrollü ve şüpheci akrep burcu ketumluğu sayesinde bu hislerini saklayarak önce o kadın hakkında bilgi sahibi olup onu çözmek ister. Ayrıca, başaktaki mükemmellik arayışı akrep erkeğinin gizemli yanıyla birleştiğinde son derece muazzam bir ilişki meydana gelebilir.

Akrep burcu erkeği su gurubunda yer alır. Doğal anlaşma alanı da su gurubu içerisinde bulunan bayanlarla ilgilidir. Sıralama yapacak olursak akrep burcu erkeği en iyi hangi burçla anlaşır?

* Yengeç burcu kadını
* Balık burcu kadını
* Oğlak burcu kadını
ve eğer uyum noktaları varsa
* Akrep burcu kadını

diyebiliriz. Akrep burcu erkeği ile akrep burcu kadını uyum noktalarında uygun konumları varsa sıradışı bir ruh eşi olabilirler.

Resim

Akrep Erkeği Hangi Burçla Evlenmeli?

Bir kere sevip bağlandıysa ömür boyu sadık kalabilen akrep erkeği bu anlamda ideal bir eş adayıdır. Ancak akrep erkeğinin bir kadına güvenip bağlanması oldukça zordur. Karşısındaki kadının birçok güven testinden geçmiş olması gerekir. Bu nedenle, akrep erkeği hangi burçla evlenmeli dendiğinde en güzel cevap balık veya yengeç burcu olacaktır. Son derece naif, romantik, evine bağlı aynı zamanda tutkulu bir kadın olan yengeç ve balık burcu kadınları akrep erkeği'nin bir evlilikte istediği her şeyi karşılayabilecek özelliklere sahiptirler. Bu ise onların sadakat ve dürüstlük üzerine kurulu, aynı zamanda tutkudan bir şey kaybetmemiş, mükemmel bir evlilik hayatı yaşayacaklarının göstergesidir.

Akrep erkeğinin en iyi anlaştığı burçları öğrenmek için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.


akrep-burcu-uyumu/

Yeni düzenlenmiş hali ile blog sayfamızda https://akreportal.net/akrep-burcu-uyumu/amp
Akrep erkeği en iyi hangi burçla anlaşır? - Haziran 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Pzr 03 Haz, 01:15) • Reloaded (Sal 12 Haz, 00:45)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir