Akrep Erkeği Nasıl Yola Gelir?

akrep erkeği nasıl yola gelir, akrep burcu erkeği nasıl yola gelir, akrep erkeği nasıl yola getirilir, akrep burcu erkeği yola gelir mi, akrep erkeği yola gelir mi, akrep erkeğini yola getirmek için, akrep erkekleri nasıl yola gelir, akrep burcu erkeğini yola getirmek, akrep erkeğini dize getirmek

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Nasıl Yola Gelir?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 19 May, 18:17

Resim

Akrep Erkeği Nasıl Yola Gelir?

Akrep burcu erkeğini yola getirmek

Akrep erkeğini dize getirmek, hayata bakış açısının karmaşıklığı ve soyut yapısı nedeniyle zor olabilir. Yaşamı kendisi için bir dönüşüm ve ruhsal gelişim mekanı olarak gören bir insan için çoğu sıkıntı "deneyim" olarak kabul edilebilir. Tattığı acıların büyük kısmını "gelişim için fırsat" olarak değerlendiren bir insan nasıl yola getirilebilir? Her insanın bir zayıf noktası vardır. Gerçekten haketmişse "acıyı yaşatan, yaşattığını yaşamalı" prensibini yaşamının dayanağı yapan akrep insanları için de varsa yaşanması gerekenler bunun adının yola getirmek veya dize getirmek olmasının hiç bir önemi yoktur. Lütfen devam edin.

Akrep erkekleri başına buyruk davranışlarıyla ön plana çıktıkları için akrep erkeği nasıl yola gelir sorusunun cevapları akrep burcu erkeğinin zaaflarında aranmalıdır. Akrep erkeklerini yola getirmenin ilk etkili yolu, kendinize aşık etmektir. (Ancak bunu ne yapmaya çalıştığınızı sezmeden yapabilmelisiniz.) Yalnız sadece aşık etmek onları yola getirmeye yetmeyecektir. Akrep erkekleri kendi istediklerini yapma konusunda oldukça ısrarcıdırlar, yapmak istedikleri bir şey varsa, "yapmamalarını gerektirecek şeyin ondan daha şiddetli ve güçlü olması gerekir". Aksi taktirde sonucu değiştiremezsiniz.

Kadınlarla iletişimleri mıknatıs etkisi gibi ve çekici oldukları için bütün kadınların onlara aynı şekilde davranacaklarını düşünürler. Bu bakımdan akrep erkeği nasıl yola gelir sorusunun verilecek ilk cevabı onlara karşı fazla umursayıcı olmayarak üstlerine fazla düşmemektir.

Duygulardaki Yoğunluk Akrep Erkeğini Çözecektir

Eğer akrep burcu erkeğini yola getirmek istiyorsanız bunu yavaş yavaş yapmalısınız. Yani eğer bir adım ileri gidiyorsanız iki adım da geri gelin ki o iki adımı da onlar atsın. Aksi takdirde sizin farklı biri olduğunuzu düşünmez ve sizin için yola gelmezler. O yüzden çok fazla üstlerine düşmekten kaçınmak gerekir fakat bu sırada da ilginizi göstermekten tamamen kaçınmamalısınız yoksa yola getirmek için attığınız adımlar ters tepki uyandırabilir.

Resim

Kendine güvenip dik durmak ta akrep erkeği nasıl yola gelir sorusunun cevapları arasındadır. Akrep erkekleri aşık oldukları kadınların peşindeyken ve onlarla beraberken yola gelir ve değişirler. Onları kendisine aşık edecek kadınlar ise kesinlikle özgüveni yüksek ve istenildiğinin farkında olan kadınlardır.

Kendinize Güveniniz Tam Olsun

"Akrep burcu erkeğini yola getirmek" için kalbini fethetmelisiniz. Bunun için de kendinize güveniniz tam olmalıdır.

Kendine güveni olmayan kadınlar akrep erkeklerinin fazla ilgisini çekmezler. Yanlarında tutsalar dahi bu aşık oldukları anlamına gelmez. Bu yüzden akrep erkeklerini yola getirirken özgüveninizi göstermekten ve kendi isteklerini belirtmekten kaçınmayın, dürüst olun. Tereddütlerinizi sezdiği anda güvensizliğinizi yakalar ve “bir şey yapamaz, korkuyor” der.

Resim

Macera sever bir kadın olmakta onları yola getirmekte faydalı olabilir. Dediğimiz gibi sadece kaçarak değil bazen bir adım atarak yola getirmelisiniz. Ayrıca atılan bu adımların akrep erkeklerini etkileyici nitelikte olmasını da sağlamalısınız. Akrep erkekleri macerayı ve tutkuyu sevdikleri için beraber heyecan dolu bir keşfe çıkmak onların size aşık olup yola gelmesini sağlamaktadır. Örneğin birlikte yapabileceğiniz heyecan dolu bir aktiviteyi planlayarak onların akıllarını başlarından alabilirsiniz. Yalnız unutmayın ki bu aktivitelerden sonra da onların sizi düşünmeleri için onlara zaman tanımalısınız, biraz geri çekilin.


Akrep Erkeği Nasıl Yola Gelir? - www.akrep-burcu.com - Mayıs 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Reloaded (Sal 12 Haz, 00:47) • Akrep (Sal 02 Eki, 01:23)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir