Venüs Yengeç Burcunda Etkileri

venüs yengeç burcunda 2018, venüs yengeç burcunda ise, venüsün yengeç burcuna etkisi, venüs yengeçte etkileri, venüs yengeç burcunda neleri nasıl etkiler, venüs yengeçte neler etkilenir

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Venüs Yengeç Burcunda Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 19 May, 01:16

Resim

Venüs Yengeç Burcunda Etkileri

Çekim gücümüzü, iştahımızı, zevk aldığımız, sevdiğimiz şeyleri ve kendimizle, dünyayla nasıl ilişki kurduğumuzu gösteren Venüs Yengeç’e giriş yaptı. Yengeç’teki Venüs’ün ilişki kurma biçimi anaç, duygusal, besleyici, koruyucu ve kollayıcıdır. Ailesinin veya etrafında ailesi gibi gördüğü insanların ihtiyaçlarına, duygularına karşı duyarlı, ilgili ve şefkatlidir ve onların duygusal anlamda güvenlik duygusu kazanmalarına da yardımcı olur.Bu konumda Venüs güvende hissetmeyi, ilgilenilmeyi, şefkat görmeyi ve ait olmayı sever.

Duygusal anlamda etrafına verdiği güveni, şefkati, besleyiciliği ve kollayıcılığı kendisi de talep edebilir. Ailesine, evine, vatanına ve geçmişine değer verir ve yaşamının bir kısmında bu konularla ilgilenebilir. Venüs’ün burada, öncelikle kendi duygusal ihtiyaçlarını karşılayıp, kendisini besleyip büyütmesi yani kendisini sevmesi gereklidir. Kendi ihtiyaçlarını karşılayıp kendisini büyüttükten, kendi içsel güvenlik duygusunu oluşturduktan sonra başkalarıyla da ilgilenmeye başlayabilir. Özdeğer duygusu kendisinin ne kadar koruyucu, kollayıcı ve şefkatli olduğuna bağlı olabilir. Zevkler ve iştah, kişinin bilinçdışında kalmış geçmiş koşullanmalarıyla ve çocukluğunda doyurulmamış ihtiyaçlarıyla şekillenmiş olabilir.

Gölge yönleriyle aşırı duyarlılık, aşırı duygusallık, dalgalanan ruh halleri, alınganlık, duygusal sömürüyle suçluluk hissettirme, kaprislilik, bağımlılık, başkalarının duygularından kolay etkilenme ve işler ters gittiğinde kabuğuna çekilme söz konusudur. Karşılaştığı her hangi bir tehdit karşısında kendisini güvende hissettiği ailevi bir yapıya, eski alışkanlıklarına veya kendisini rahatlatan insanların arasına çekilerek durmadan ilgilenilmeyi ve bakılmayı talep eden bir çocuk gibi kalabilir.

Bakılmayı talep etmeyip de, kendisinin “süper anne” gibi davrandığı durumda ise, ailesi gibi gördüğü ve ihtiyaçlarını karşılayarak kendisine bağımlı kıldığı insanların büyümelerine, kendi sorumluluklarını alıp gitmelerine izin vermeyebilir. Bu konumda kişinin değer duygusu da dalgalanan ruh hallerine göre değişebilir ve parayla olan ilişkisi de duygusal nedenlerle şekillenir.


"Venüs Yengeç Burcunda Etkileri"
Astroloji Dergisi/Gözde Kara

Kaynaklar:

*Astroloji Dersleri, Barış İlhan
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Cmt 19 May, 18:10)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir