Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir?

akrep erkeği evliliğe nasıl ikna olur, akrep burcu erkeğini evliliğe ikna etmek, akrep erkeği evliliğe razı etmek

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 27 Nis, 19:49

Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir?
Resim

Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir? Özellikle akrep erkekleri ile birlikte evlilik hayali kuran kadınlar için cevabı bulunması gereken en önemli sorulardan biri akrep burcu erkeği evliliğe nasıl razı edilir sorusudur. Eğer bir akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz sürekli ayrılıp barışma sürecini mutlaka yaşamışsınızdır. Gerçekten evlenmek istiyorlar mı? Evlenecekler mi? Evliliği düşünüyorlar mı? Akrep erkeği evlenmeye yanaşır mı? Bu ve benzeri sorular bir ayrılıp bir barış süreci ile sürekli tekrarlanıp durur.

Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir?

Bu konuda akrep erkeklerinin kadınlardan ne istediklerinden bahsederek onları evliliğe ikna etmenin yollarını anlatabiliriz. Öncelikle şunu unutmayın sizi seviyorsa! ama gerçekten seviyorsa ne kadar kavga ederseniz edin, ne kadar ayrılıp barışma süreci yaşarsanız yaşayın, eninde sonunda mutlaka size geri dönecektir. Önemli olan sizin ona "evlilik için ne kadar ideal bir insan olduğunuzu" gösterebilmenizdir. Akrep erkekleri zor ikna olurlar, ince eleyip sık dokurlar ama bir kez karar verirlerse verdikleri kararlardan kolay kolay dönmezler. Yani yapmanız gereken ilk etapta onları "sizinle evlendiklerinde mutlu ve istedikleri gibi bir yaşam" sürebileceklerine inandırmanızdır.

Akrep erkekleri macerayı ve sınırlarını sonuna kadar zorlamayı seven bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden daha çok maceraperest, her an herşeyi yapabilecek kapasitede ve keşfetmeyi seven, sınırlarını zorlayabilen kadınlardan etkilenirler.

Evliliğe Giden Yolda Maceracı ve Sınırları Zorlayan Bir Ruha Bürünün

Yani akrep erkeğini kazanmanın ve evliliğe ikna etmenin başında onlarla beraber yeni maceralara atılmak ve keşfetmek yatmaktadır. Fakat bunları yaparken aynı zamanda evlilik amacında olunduğu ileride de evliliğin bu şekilde macera ve mutluluk dolu bir şekilde sürmesinin istendiği belirtilmelidir. Ayrıca örnek vermek gerekirse macera duygusunun tetiklenmesi için daha önce denenmemiş sürprizlerle karşısına çıkabilirsiniz. Mesela bir hafta sonu onu yeni çıkan bir gerilim filmi için sinemaya veya bandijamping atlayışına davet edebilirsiniz.

Resim

Güven ve Sadakat Olmadan Akrep Burcu Erkeğini Evliliğe İkna Etmeniz Zordur

Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir listesinde güven ve sadakat her zaman başrolde olacaktır. Evlenmeyi düşündüğünüz insan bir akrep burcu erkeği ise size baktığında güven ve sadakat konusunda asla tereddüt yaşamamalıdır. Eğer O’na “işte benim aradığım güven ve sadakatin ta kendisi” dedirtebilirseniz gerisi duygusal yönden anlaşmanıza ve uyumunuza kalmış demektir.

Güven ortamının oluşması ve ilişki içerisinde saygının var olması da akrep erkeklerinin dikkat ettiği konular arasında yer alır. Bu bakımdan özellikle onların güvenlerini sarsacak ya da şüphe uyandıracak hareketlerden kaçınarak güven duyduğunuzu ve güvenilebilir biri olduğunuzu aşılamanız ve öyle de olmanız gerekmektedir. Gerçek ve güven dolu bir ilişki de akrep erkekleri zaman içerisinde evlilik fikrine uzak durmaktan vaz geçeceklerdir. Ayrıca akrep erkeğini etkilemek isteyen ve evlenmek isteyen bir kadının da en az akrep erkeği kadar çekici ve özgüvenli olması da gerekir. Kendisinin ayakları üzerinde durabileceğini göstermek ve bu şekilde hareket etmek akrep erkeklerinin ilgisini çeker ve evlilik yolunda onlara daha ikna edici bir izlenim uyandırır.

Akrep Burcu Erkeği için Evlilikte Cinsellik Asla Atlanmaması Gereken Bir Konu

Cinsellik” tıpkı “güven ve sadakat” gibi akrep burcu erkeği için olmazsa olmazlardandır. Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir? Cinsel yeterlilik vadedemiyorsanız hiçbir zaman ikna edilemez. Akrep burcu erkekleri cinselliğe ve cinsel yaşama tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla önem verirler. Özellikle aşık olduklarında bir anda ateşli bir erkeğe dönüşebilirler. Aynı zamanda macerayı sevdiklerinden yatak odasında da yeni şeyler denemeyi ya da sınırların biraz olsun kalkmasını isterler. Bu yüzden akrep burcu erkeklerini evliliğe ikna etmeye çalışırken onlara evliliğin aslında cinsel hayatı öldürmeyeceğini ve hatta farklı boyutlarda geliştireceğini de göstermek gerekir. Bu onları evliliğe biraz daha yakınlaştıracaktır.

 Not
Bu yazıda bahsettiklerim konunun sadece bir bölümü, evliliğe ikna çalışmaları bir süreç gerektirir. Ve gerçekten seviyor, birlikte mutlu olacağınıza inanıyorsanız bu çabayı kendinize ve sevdiğiniz insana değer görün. Bu konu iddiaya dönüştürülmeyecek kadar önemli bir konu.

Evlilik yolunda art niyet barındırmamalıdır. "Asıl önemli olan benim mutluluğum" şeklindeki bir düşünce uzun vadede herkese zarar verecektir. Dünyada kandırılamayacak insan yoktur. Akrep insanları herşeyi sezerler ancak sizin art niyetlerinizi sezdikleri halde hallerinden memnunsalar harekete geçmeyi erteleyebilirler. Yani siz sadece kendinize bir hedef belirleyip sadece o hedefin peşinde koşuyorsanız, belki bu hedefi başarırsınız ama evlilik gibi birden fazla insanı ilgilendiren bir konuda egoistlik yapmak sonu öncelikle sizin için, sonra tüm çevreniz için daha kötü neticelenebilir.

Yazdığım yazılarla akrep burcu insanlarını göklere çıkarma gibi bir çabam yok, kendimde akrep burcu olduğum ve yakın çevremdeki arkadaşlarımla bu konuda ciddi araştırmalar yaptığım için gerektiğinde uyarı olarak notlar düşme gereği duyuyorum. Kısa süreli haz için uzun vadeli pişmanlıkları göze almayın. Akrep etkisi altındaki insanların bazı konularda verecekleri tepkiler çok daha büyük boyutlu olur.

Hiç kimse umursamaz, umursayan bir akrep olur; kötü bir ana denk gelip, tüm kalbinizi onarılmayacak şekilde kırabilir.
 Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir? - www.akrep-burcu.com - Nisan 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Cmt 28 Nis, 04:56) • Reloaded (Prş 14 Haz, 23:36)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Centa
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir?

Okunmamış mesaj gönderen Centa » Cum 27 Nis, 23:44

Bizde durum tersine o beni ikna etmeye çalışıyor. Onlarca defa ayrılıp tekrar barıştığım bir insanla evlilik mutluluk getirebilir mi? Korkum, evlilikten sonrada bunların yaşanmaya devam etmesi. Kördüğüm hikayesi.. Ne onla nede onsuz :dus

seçil onan
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir?

Okunmamış mesaj gönderen seçil onan » Cmt 28 Nis, 15:41

konuyu ben kısaca özetleyim "siz onu ikna edemezsiniz, mutlu olacağına o kanaat getirip sizi ikna eder" :opucuk

Kullanıcı avatarı
güzin
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 4571
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği evliliğe nasıl ikna edilir?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 29 Nis, 05:20

Akrepleri hem evlilik konusunda hem de diğer konularda kendi haline bırakmak gerekli bencede.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 10 misafir