Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler?

akrep erkeği sevdiğinden ne bekler, akrep burcu erkeği sevdiğinden neler bekler, akrep burcu erkeği seviyorsa ne bekler

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 24 Nis, 08:18

Resim
Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler?

Tutkulu bir aşık olan akrep burcu erkeği sevdiğinden ne bekler? Akrep erkeği sevdiğinden içtenlik, tutku, samimiyet, uyum ve dürüstlük bekler. Akrep burcu erkeği karşısındaki kadının ona ilgi duymasından ve dürüstçe yaklaşımlarından çok hoşlanır. Ancak bu yönelimde samimiyetsizlik hissettiği an karşısındaki kadından bir anda soğuyabilir. Akrep burcu insanlarının sezgileri çok güçlü olduğu için ruhsal ve duygusal değişimleri anında sezerler. Tepkileri de bu yönde ani ve şiddetli olabilir. Öyle ki kadın, hiç beklemediği bir anda ilişkide, araya örülen duvarlar karşısında şaşkına dönebilir.

Bu noktadan itibaren de yapabilecek çok fazla bir şey yoktur. Bu sebeple, kadın ne olursa olsun akrep erkeğine karşı yapmacık davranmamalı, asla ve asla yalan söylememelidir. Buradan yola çıkacak olursak, akrep burcu erkeği sevdiğinden ne bekler? Tabi ki içi ve dışıyla güven ve doğruluk bekler. Akrep erkeği karşısındakine çok zor güvenir, ama güvenip bağlandıktan sonra ise ondan daha sadık bir erkek bulmak zordur.

Tutku, Sadakat ve Güven

Tutku denince akla ilk gelen burç olan akrep erkeğinde orta yol yoktur. Yapısı gereği hiçbir şeyin ortasını bulamaz. Akrep burcu insanları için her konuda “ya hep ya hiçtir”. Bu sebeple, sevdiği ve bağlandığı kişiye asla ihanet etmez. Önemli olan karşısındaki insanın kendisine güven verebilmesidir. Ya güvenir tümüyle bağlı kalır, ya da güven duymaz çeker gider.

Bunların haricinde, akrep burcu erkeği sevdiğinden ne bekler? Birlikte olduğu kadının kendisine karşı şeffaf olmasını bekler. Akrep burcu kıskanmaktan ve şüphe içerisinde kalmaktan hiç hoşlanmaz. Onu en çok rahatsız edecek olan duygu sevdiği kadın hakkında şüphelerinin olmasıdır. Birlikte olduğu kişi onun bu şüphelerini gidermiyor, aksine artırıyorsa mutlaka bunun bedelini ödetecektir. Asıl büyük tehlike şüphelerinin gerçek olduğunu görmesiyle başlar.

Eğer bir konuda şüpheye düşmüşse bu şüphelerinden kurtulmadan rahat edemez. Araştırır ve herşeyi ortaya çıkarır. Bu durum aslında en çok kendisine zarar verir ama o kadar ihtiraslı, tutkulu ve inatçı bir yapıya sahiptir ki odaklandığı bir konuda ne olup bittiği onun hiç umurunda bile olmayacaktır. Öfkesi bir kez aklının ve mantığının önüne geçmişse anlık kararlar alıp uzun veya kısa vadeli planlarla öfkesini dindirmek için elinden geleni yapacaktır.

Sonuç olarak akrep burcu erkeği sevdiğinden ne bekler? Sıcak, samimi, dürüst ve gerçek bir sevgi bekler. Gün batarken başını omzuna koyan sevgilinin kalbinde yalnız kendisinin olduğunu, gün doğarken gözlerini açtığında yalnız kendi gözleriyle ışığı karşıladığını bilmek ister. Hayallerinde başka birisine asla yer vermediğinden emin olup, kollarına sımsıkı sardığında sevdiği insanın kalbi ile bir bütün olmak ister.

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler? - www.akrep-burcu.com - Nisan 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Cmt 28 Nis, 04:56) • Reloaded (Prş 14 Haz, 23:35)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir