Akrep Burcu Kadını Ne Tür Erkeklerden Hoşlanır?

akrep kadını ne tür erkeklerden hoşlanır, akrep burcu kadını hangi erkeklerden hoşlanır, akrep kadını nasıl erkeklerden hoşlanır, akrep burcu kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır, hangi erkekler tarafından tavlanabilir, nasıl tavlanır, ne yapmanız gerekir

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 207
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Ne Tür Erkeklerden Hoşlanır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 07 Nis, 16:31

Resim

Akrep Burcu Kadını Ne Tür Erkeklerden Hoşlanır?

Akrep burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır? Akrep kadını Sizin için doğru bir seçim mi? Doğru bir karar verdiğinize emin misiniz? O asla sizin bildiğiniz sıradan ve düz bir çizgide ilerleyen kadınlardan olmayacaktır. Özeldir, dünya onlar için sıradan bir yaşama konu olamayacak kadar özel bir yerdir. Yaşamı bir akrep kadını ile paylaşmaya karar vermişseniz hayatta tek başına karar alınamayacağının, tutkunun, cinsel yaşamın, özel olmanın, ayrıcalığın ve gizemin ne demek olduğunu da biliyor olmanız gerekir.

İlk aşamayı geçmişseniz akrep burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır, bu düşünce ile hareket ettiğinizde işiniz zor ama akrep burcu kadınını tavlamak için ne yapmanız gerekir, nasıl tavlanır, nasıl tavlayabilirsiniz ayrıntılarıyla bir gözatalım. Eğer bu özellikler sizde bulunuyorsa ideal bir yaşama hoş geldin töreni düzenleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Sadık Erkeklerden Hoşlanır

Akrep burcu kadını için sadakat önemlidir. Aynı şekilde sadakate önem veren erkeklerden hoşlanırlar. Karşı taraftan buldukları sadakat kadarını da karşı tarafa sunarlar. Akrep kadınları eşlerini sahiplenirler. Gerçekten sevmişlerse birisi ile birlikte iken başkaları ile ilgilenmezler. Ancak aynı sadakati karşı taraftan da göremezlerse büyük sorunlar yaşanabilir. Tepkileri basit bir uyarıdan ibaret olmaz. Büyük bir öfke ile karşılık verebilirler.

Akrep Kadını için Karakter Önemli Bir Unsurdur

"Ben akrep kadınını tavlarım" diyen erkekler için özellikle belirtmek istiyorum.

Akrep kadını için birlikte olacağı insanın karakteri çok önemlidir. Sıradan, basit ve uyumsuz bir karaktere sahip insanla birlikte olmayı asla istemeyecektir. Akrep burcu kadını kendisi ile uyumlu, sadık, güvenilir, dürüst ve sağlam bir karaktere sahip erkeklerden hoşlanır. Birlikte olacağı insan herkesin birlikte olabileceği karakterde biri olmamalıdır. Sıradışı çizgilere sahip, her an kendisini şaşırtmaya hazır, herkesin imrendiği ama sadece kendisine ait olabilecek özel biri olmalıdır.

Akrep Burcu Kadını Kendisi Gibi Gizemli Erkeklerden Hoşlanır

Akrep burcu insanlarının genel özelliği gizemi çok sevmeleridir. Akrep kadınları da gizem dolu, her an yeni bir özelliğini keşfettikleri erkeklerden çok hoşlanırlar. Tüm özelliklerini kısa sürede öğrendikleri erkekler onlar için sıradan ve üzerinde çok fazla durmaya gerek olmayan insanlardır. Akrep kadınları zoru severler. Kolay onlar için basit kelimesi ile özdeştir. Üzerindeki örtüyü kaldırdığında şaşırabilecekleri bir insanla birlikte olmaları gerekir. Tüm özelliklerini yüzlerine baktıklarında çözemeyecekleri, gizemli insanlar akrep kadınlarının hayır demekte zorlanacakları tiplerdir.

Resim

Akrep Burcu Kadını Güven Veren Erkeklerden Hoşlanır

Akrep burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır? Tabiki diğer tüm kadınlar gibi hatta fazlasıyla kendilerine güven veren erkeklerden hoşlanır. Akrep kadını için güven duymayacağı bir erkek hayatlarında olmaması gereken bir erkektir. Tüm akrep burcu insanları için güven konusu çok önemlidir. Arkalarını döndüklerinde şüphe duymayacakları bir insanla hayatlarını geçirmek isterler. Akrep kadını için görmek, duymak ve bilmekten öte güven konusunda şüphe, karar vermesi için tek başına yeterlidir. Bir erkeğin yüzüne baktığında mimikleri ve konuşması onda şüphe uyandırıyorsa o an kararını verir ve "güvenilmez damgası vurur". Bunun tam tersi kendisine güven veren erkeklerden çok hoşlanır. Güven duyduğu bir erkeğin yanında kendisini huzurlu ve emin hisseder.

Akrep Burcu Kadını Cinsel Yeterliliğe Sahip Erkeklerden Hoşlanır

Tüm akrep burcu özelliğine sahip insanların ortak noktası cinsel yaşamı, yaşamlarının bir parçası olarak görmeleridir. Akrep erkeği gibi akrep burcu kadını da cinsel yaşama büyük önem verir. Birlikte olacakları erkeğin de kendisi gibi bu konuda yeterli enerjiye ve doyuma sahip olmasını bekler. Bu konudaki eksiklik onlar için yaşamın eksik sürmesi ile eşdeğerdir. Diğer burçlar bunu anormal bir durum olarak karşılayabilirler ama her burcun kendine has özellikleri var. Akrep burcu insanları içinde cinsellik, yaşamın olmazsa olmazı gibidir.

Yaşamına ve Kararlarına Değer Veren Erkeklerden Hoşlanır

Akrep burcu kadını kendisine hükmetmeye çalışan insanı anında düşmanı ilan edecek kadar öz varlığına değer veren bir insandır. Eğer bir akrep kadını ile birlikte iseniz, Bu hayatta yapacağınız en büyük hatalardan biri O’na hükmetmeye çalışmak ve kararlarını eleştirmek olabilir. O gizemli, tatlı ve gözalıcı güzelliğin bir anda nasıl bir canavara dönüşebildiğine siz de hayret edebilirsiniz. Büyük ihtimalle bu hareket yaptığınız veya yapmaya çalıştığınız ilk ve son iktidar mücadelesi olacaktır. Gizli veya açık hiçbir akrep insanı bir başkasının kendisi üzerinde karar verici bir yetkiye sahip olmasını istemez. Belki sevdiği için sabreder ama süreklilik ihtimalini görürse buna asla izin vermez. Birlikteliğinizde huzur istiyorsanız mutlaka O’na ve kararlarına değer vermeyi, konuşarak, birlikte karar almayı öğrenmelisiniz.

Kendisine Konfor ve Ayrıcalık Sağlayan Erkeklerden Hoşlanırlar

Akrep burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır? Tüm kadınlar konfor ister. Kendilerine konforlu bir yaşam sunamayan bir erkeğin burcu ne olursa olsun uzun vadede hiçbir kadın karşısında şansı fazla değildir. Akrep kadınları günlük yaşamları sonunda kendilerine sunulacak konforlu, rahat ve herkesin istediği zaman rahatsız edemeyeceği bir ortamda yaşamayı severler. Ev yaşamı onlar için hayatın tüm gürültü ve koşuşturmasından uzakta, sadece sevdikleri ile birlikte olabilecekleri, güvenle başlarını sokabilecekleri konforlu ve güvenli bir ortam olmalıdır. Yaşam ortamları, onlar için hayatın sona erdiği en son noktadır. Artık o noktada gereksiz olan her şey yok olmalıdır. Ayrıcalık sadece kendilerine sunulan zevkler olarak tanımlanmalıdır. Konforun asıl adı eşyadan ziyade bu tanım içerisine giren bir yaşamdır. Eğer bir akrep bayanını seviyorsanız ona bu tarz bir ortam hazırlayabilmelisiniz.

Akrep Kadını Tutkulu Erkeklerden Hoşlanır

Akrep kadını kendisine, bir ömür boyu tutkuyla bağlanabilecek erkeklerden hoşlanır. Akrep kadınının birlikte olacağı erkeğin bitmeyen bir tutkuya sahip olması gerekir. Tıpkı akrep erkekleri gibi kadınları da içinde tutkunun olmayacağı bir ilişkiyi istemeyeceklerdir. Tutkuyla bağlanabilecekleri erkeğin de benzer yoğunluğa sahip olmalarını beklerler. Onlar için bir birlikteliğin kalitesi ve önemi tutkunun yoğunluğu işe eş değerdedir. Tutkuyla sevilemeyecek bir akrep burcu kadını düşünülmemesi gereken bir kadındır.

Tüm bunlara ek olarak, hareketleri ve tavırlarıyla samimi, sempatik, mutlu etmesini; acıyı, kederi ve sevinci birlikte yaşamasını bilen, yalnız kalmak istediğinde bunu hoş karşılayabilecek erkekler de akrep kadınının hoşlandığı tipler arasında yer alır.

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır? akrep-burcu-kadini/akrep-burcu-kadini-n ... 20921.html


Akrep Burcu Kadını Ne Tür Erkeklerden Hoşlanır? - Nisan 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cmt 07 Nis, 18:48)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


dezire
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Ne Tür Erkeklerden Hoşlanır?

Okunmamış mesaj gönderen dezire » Pzr 21 Eki, 11:39

Ne tür erkeklerden hoşlanırım? lütfen ama lütfen içten ve samimi olun. Bana kendini anlatırken içindeki farklı insanı görmek midemi bulandırıyor.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Tbot ve 3 misafir