Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

akrep burcu erkeği nasıl bir aşıktır, akrep erkeği nasıl bir aşıktır, akrep erkeği aşık olduğunda nasıl olur

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 29 Mar, 00:01

Resim
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Akrep erkeğiyle birlikte olmak isteyen bir kadının araştırması gereken en önemli sorulardan biri akrep burcu erkeği nasıl bir aşıktır sorusudur. Akrep burcu erkeği gerçek uyumu yakaladığında partnerini her yönden tatmin edecek tutkuya, duygusal derinliğe ve güce sahiptir. Ayrıca, onun son derece derin ve gizemli yapısı, kadının O’na olan aşkını ve ilgisini her zaman taze tutacaktır. Onunla ilgili bilmediğiniz şeyler her zaman varolacaktır. Aradan yıllar geçse de hala yeni yönlerini keşfetmeye devam edeceksiniz. Akrep burcu erkekleri bu yönleriyle yıllandıkça daha değerli bir hale gelirler.

Her Zaman Gizemli Kalırlar
Bir akrep erkeğinin kimseye söylemediği sırları, kimselerle paylaşmadığı yanları her zaman vardır. Onunla birlikte olan kadına da bu bu gizemli ve sır dolu tutumunu kısmende olsa devam ettirecektir. Ancak nadiren de olsa birlikte olduğu insana kendi iç hazinesinden ufak ipuçları verir. Bu durumlarda karşısındaki kadın tam onu çözmeye başlıyorum diye sevinirken bir anda ketum haline geri döner ve karşısındakini şaşırtır. Size aşıksa büyük oranda sırlarına vakıf olmanıza izin verecek, gizemli dünyasını sizinle paylaşacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Kıskançtır
Akrep burcu erkeği nasıl bir aşıktır sorusunun diğer önemli bir cevabı da aşırı kıskanç olmasıdır. Bazı erkeklere uygulandığında olumlu sonuç veren kıskandırma taktiği akrep erkeklerine asla ve asla uygulanmaması gereken bir taktiktir. Akrep burcu erkeği kuşkudan ve şüpheden hiç hoşlanmaz. Bir akrep erkeği ile birlikte olmaya karar vermişseniz kendinizi tümüyle O’na bağlamış, başkalarını düşünme ihtimalini çöpe atmış olmalısınız. Güçlü sezgileri ile değişen ruh halinizden hemen herşeyi algılarlar. Akrep erkekleri aşıkken daha kıskanç bir yapıya bürünürler.

Sadakat İsterler
Ayrıca, akrep erkekleri beraber olduğu kişinin ona tam bir sadakatle bağlanmasını ister. Aşk hayatında kontrolü elinde tutmak istediğinden birlikte olduğu kadından ona her daim uymasını, kararlarını uygulamasını isteyecek kadar yaptırımlar uygulayabilir. Daha naif ve yumuşak huylu kadınları seçer ve kendisine saygı duyulduğunda beraber olduğu kadını zevkin ve tatmin olmanın zirvelerine çıkarır. Bunu hem fiziksel olarak hem de duygusal olarak yapma becerisi vardır.

Sınır Tanımaz
Eğer bir akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz ve gerçekten mutlu olmak istiyorsanız; sadık olun, güvenini kırmayın ve taleplerde bulunmayın. Kısacası O’nunla birlikteliğinizi bir savaş alanında mücadeleye dönüştürmeyin. Akrep burcu erkeği nasıl bir aşıktır? Kesinlikle sınır tanımayan bir aşıktır ve bunu her alanda göstermekten çekinmez. Bu durumda sizi ne kadar derin ve içten sevdiğini sizi mutlu etmek için elinden geleni nasıl yapacağını ve bu konuda sınır tanımayacağını göreceksiniz. Akreplerin yaşamı sınırlarla örülüdür. Sınırları içerisine giren ve kendisine ait olan herşeyden kendisini sorumlu hisseder. Kaldı ki siz O’nunla hem ruhen hem de bedenen birlikte olacaksınız. Bu durumda neler yapabileceğini siz düşünün.

Olduğu Gibi Kabullenin, Mutlu Olun
Aşk ve mutluluk gurur ve kibri bir kenara bırakmakla mümkün olur. Bu kural her iki taraf içinde, tüm burçlarda geçerlidir ancak birisi ile birlikte olmaya, evlenmeye karar vermişseniz her burcun kendine has özellikleri olduğunu da kabul etmelisiniz. Akrep erkekleri ile yaşam zordur ancak onları oldukları gibi kabul eder, peşinen “özelliklerini biliyor ve kabul ediyorum”, “buna göre yaşayabilecek bir yapım var” diyorsanız, bir konuda emin olabilirsiniz; asla sizi hayat içerisinde yalnız bırakıp üzmez. Mutlu olmanız için elinden geleni yapar. Ama mücadeleye girerseniz o her zaman daha fazlasını yapacaktır.


Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır? - www.akrep-burcu.com - Mart 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Cum 30 Mar, 01:51) • Cristian (Çrş 02 May, 23:17)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Sev beni
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Okunmamış mesaj gönderen Sev beni » Sal 25 Eyl, 01:59

Unutamazsınız, unutulmazlar insanın içine işlerler

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 7 misafir