Akrep Erkeğinin Zaafları Nelerdir?

akrep erkeğinin zaafları, akrep burcu erkeğinin zaafları nelerdir, akreplerin zaafları, akrep erkeklerinin zaafları, akrep erkeği zaafları, akrep erkeğinin zayıf yönleri, akrep burcu erkeğinin zayıf noktaları

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeğinin Zaafları Nelerdir?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 20 Mar, 16:45

Akrep Erkeğinin Zaafları Nelerdir?
Resim

Astroloji çok uzun yıllardır insanların yakından takip ettiği bir alandır. Bazı insanlar iş hayatı için, bazı insanlar sağlık için, bazı insanlar ise aşk hayatları için astroloji dünyasının derinliklerine dalarlar. Aşk hayatı söz konusu olduğunda karşı cinsin zaaflarını bilmek en önemli noktalardan birisi olmaktadır. Bu nedenle de karşılarında Akrep burcu bir erkek olduğunu öğrenen kadınların ilk merak ettikleri soru: 'Akrep erkeğinin zaafları nelerdir?' olmaktadır.

Akrep Erkeğine Sadık Olun

Sadakat her insan için önemli olsa da, Akrep burcu erkekleri için ayrıca önem taşımaktadır. Karşısındaki kadının ilişki içerisinde ondan başkasına bakmayacağını bilen Akrep erkeği için o kadın daha ilişki başlamadan etkileyici bir kadın olabilmiş demektir. Elbette sadakate bu kadar önem veren bir burcun erkeğinin oldukça da kıskanç olduğunu da unutmamak gerekir.

Orjinalite: Hem de Her An

Akrep burcu erkekleri klişelere saplanıp kalmış, sıradan kadınlardan pek hoşlanmazlar. Onlar için başkasına benzemeden orjinal kalınması, zaaf derecesinde önemlidir. Bu nedenle de bir Akrep erkeğini etkilemek isterseniz gerek alacağınız hediyelerde, gerekse yapacağınız sürprizlerde mutlaka orjinal ve herkesten farklı olmalısınız. Akrepler kendilerinde olanın başkalarında olmasına; herkes gibi olunmasına, orjinalliğin bozulmasına tahammül edemezler. Başkalarına benzemeyen orjinal yanlarınız hem onu mutlu edecek, hem de ona sizin ne kadar zeki bir kadın olduğunuzu göstermek için iyi bir araç olacaktır.

Şehveti Unutmayın

Zaafları arasında cinselliği ön sıralara koyabileceğimiz Akrep erkekleri, cinselliğe bakış açılarını karşılarındaki kadında da görmek isterler. Bir diğer deyişle onları etkilemenin yolu pek çok kadının bildiği gibi önce mutfaktan değil, önce yatak odasından geçmektedir. Akrep burcu erkekleri karşılarında her daim bakımlı, şehvetli ve kendileri kadar istekli kadınları görmek isterler. Tabi yukarıda bahsettiğimiz orjinalliği yatak odasında da kullanmayı unutmamalısınız. Şehvet ve Cinsellik Akrep Erkekleri için en büyük zaafiyet diyebiliriz. Bu konuda iddialı değilseniz akrep erkeklerini listenizden çıkarsanız iyi olur.

İtaat Etmek Size Kazandırır

Her ne kadar günümüzde eşitlik konusu fazlaca gündeme geliyor olsa da, Akrep erkeğinin zaaflarından bir tanesi de kendisine itaat eden kadındır. Sözünü dinleyen bir kadına hiç bir Akrep erkeği karşı koyamaz. Elbette söz dinlemekten kastımız tüm kararları ona bırakmak değil. Söz hakkını ona bırakacağı yerleri iyi seçebilen, sıra kendisine geldiğinde ise tüm orjinalliği ile sürprizler hazırlamak için kolları sıvayan bir kadın olmanız Akrep erkeğinin size daha fazla kayıtsız kalmamasını sağlayacaktır.

Yalnızlık Hakkını Kullanmasına İzin Verin

Akrep erkekleri sizinle çok mutlu olabilir, sizi çok sevebilir ama durup kendini toparlaması ve yenilemesi için zaman zaman bir süre yalnız kalması gerekir. Kalabalık ve sosyal ilişkiler süreklilik arzettiğinde akrep erkekleri deşarj olma ihtiacı hissederler. Bir süre yalnız kalıp tüm detayları gözden geçirmeye ihtiyaçları vardır. Onların yalnız kalma haklarına saygılı olun. Geri döndüklerinde daha enerjik ve sevgi dolu olduklarını göreceksiniz. Bir akrep erkeğini çıldırtmak istiyorsanız sadece bu haklarını çiğnemeniz yeterlidir. İster evli olun ister sevgili; bu haklarına sürekli tecavüz etmeniz büyük ve karanlık bir savaşın içerisine çekilmenizle sonuçlanacaktır.

Akrep Erkeğinin Zaafları Nelerdir? - www.akrep-burcu.com - Mart 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Sal 20 Mar, 17:21) • Yönetici (Çrş 21 Mar, 02:21)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir