Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

akrep burcu erkeği nasıl aşık olur, akrep erkeği nasıl aşık olur, akrep erkekleri nasıl olurlar

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 03 Mar, 01:00

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?
Resim

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur? - Akrep erkeği aşkta planlı davranmaz. Samimi ve içten kısa bir an yeterlidir. Bu anın nerede ve nasıl olduğunun hiçbir önemi yoktur. Aradıkları insanı eğer şartlandırılmamışlarsa ilk anda, hiçbir kritere tabi tutmadan ruhsal yönleriyle analiz edip, ruhlarıyla severler.

Akrep burcu insanlarının ve akrep etkisi altında olanların ruhsal yönleri çok güçlüdür. Baktıklarında kendilerine yönelen bakışları ve insanların ruh yapısını okuyabilirler. Bakışlardaki samimiyeti sezdiklerinde ısrarla size bakmaya devam ederler. Ta ki ruh dünyanızı çözünceye kadar.

Eğer size ısrarla bakan bir çift göz görmüşseniz bilin ki o gözler akrep etkisi taşıyan bir erkeğe aittir. Sizin de bakmanızı bekleyerek, gözleriniz aracılığı ile ruhunuzun derinliklerine inmek isterler. Gözler ruha giden bir yol gibidir. İletişim telepatik yolla kurulur ve aradıkları insanın siz olduğuna inanmışlarsa ne yapar eder sizinle iletişim kurarlar.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Son aşamaya gelmeden önce sizi mutlaka uzaktan izleyip analiz ederler. Emin olmak isterler. Tüm hareketlerinizi kendilerince yorumlarlar. Hareketlerinizi, konuşmalarınızı, kimlerle birlikte olduğunuzu, hayatınızı uzaktan gözlemleyerek tanımak isterler.

Emin olduklarında ise biraz ürkek biraz emin ama mutlaka sevgi dolu bir sunum yaparlar. Bu konuda becerikli oldukları tartışılabilir. Derin duygulara sahiptirler ama “ya hep ya hiç” prensipleri onları “ya en iyisi ya da hiçbirisi” seçimi ile başbaşa bıraktığında, en iyi ile en kötü arasını bulmakta zorlanacaklardır. Sonunda içlerindekini saf ve doğal haliyle aktarmaya çalışabilirler. (Manzara her zaman güzel olmayabilir, hatta sizi biraz ürkütebilir de). Gerçekten aşıklarsa ısrarcı olurlar siz kabul etmemiş olsanız da ısrarcı olmaya devam ederler. Çıkış noktaları bakışlarınız olduğu için sözlerinizi pek dikkate almazlar.

Yoğun duygulara sahip oldukları için henüz erken yaşta olanlar aşkı tüm hayatlarını altüst edercesine yaşarlar. İleriki yaşlarda ise geçmiş yılların birikimi ile tümüyle kendilerini aşka teslim etmeden hareket ederler.

Akrep etkisi seçicilik ve ruh analizine dayandığı için evlenmeleri zorlu bir süreç yaşanmasına sebep olabilir. Onlar için tek bir göz teması ve davranış analizi karar vermede ilk aşamadır.

Samimiyet ve içtenlik akrep için herşeyin anahtarıdır. Bu anahtarı bulduklarında, mücadele etmek ve kapıyı açmak için ellerinde bir tek aşkları vardır.

Yalnızdım kaldırımda yürürken.
İçimde hüzün, aklımda hiç kimse.
Seni gördüm, yürüyordun.
Gözlerinde bir tebessüm belirdi ansızın,
içime çektim bakışlarını, masum ve yalnızdılar.Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur? - www.akrep-burcu.com - Mart 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için (toplam 2):
Cristian (Çrş 02 May, 23:16) • Reloaded (Prş 14 Haz, 23:35)
Değerlendirme: 33.33%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


seçil onan
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Okunmamış mesaj gönderen seçil onan » Cmt 28 Nis, 15:32

şiir yaşadıklarımı anlatmış. ilk göz göze gelişimiz çok yoğun duyguların yaşanmasına neden olmuştu. farklı ve çok duygusal insanlar. aradan yıllar geçti o ilk anı dün gibi hatırlarım

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 4 misafir