Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

akrep erkeği sevdiğini söylermi, akrep burcu erkeği sevdiğini söylermi, akrep erkeği sevdiğini belli edermi, severse

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 19 Oca, 01:33

Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi?
Resim

Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi? Bu soruyu sorma ihtiyacı hissetmişseniz büyük ihtimalle siz akrep burcu değilsiniz ve bir akrep burcu erkeği ile veya akrep burcu etkisi altında olan birisi ile birliktesiniz demektir. Birlikteliğiniz başlamadan önce bir araştırma yapmamışsanız bu soruyu birlikte olduğunuz tüm zamanlar boyu sormaya devam edeceğinizi garanti edebilirim.

Bu sorunun cevabını tam olarak bulmak için öncelikle akrep burcu özellikleri hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmanız gerekir. Akrep burcu insanları yaşamı diğer burçlara göre biraz farklı yaşarlar. Onlar için yaşam iki türlüdür. İçsel yaşam ve herkesin içinde bulunduğu dışsal yaşam. Yaşamlarının büyük kısmını iç dünyalarında geçirdikleri için algıları, duyguları ve bunların sonuçlarının dışa yansıması çok farklıdır.

Akrep Erkeği için Değerli Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Çok az sayıda insanın iç dünyalarına bir pencere açmalarına izin verirler. Özel bir günde pencerelerini aralarlar ve sizin orada neler olduğunu görmenize izin verirler. Bu şu demektir "İşte benim kimsenin görmediği, göremediği, görmesine izin vermediğim içerideki dünyam. Ben bu dünyayı yalnız senin için araladım. Bu benim için çok özeldir. Tıpkı senin benim için çok özel olduğun gibi." Artık o pencereyi tekrar açma ihtiyacı duymaz. Çünkü O'nun dünyasında gerçekler yalnız bir kez ifade edilir, bir kez yaşanır ve yaşatılır. Tekrar olan herşey değerini kaybeder.

Sevgisini göstermek için Akrep erkeği sevdiğini söyler mi? Akrepler herşeyi sürekli tekrar etmezler. Bir kez, sadece bir defa, bir an. Çünkü tekrar edilen değerini yitirir. Özel olma durumunu kaybeder. Sürekli tekrarlanan ve artık anlamını yitiren sözlere akrep dünyasında yer yoktur. O bir kez söyler ama o sözün anlamını bir ömür kaybetmez. (Tabi gerçekten sevmişse)

Akrep burcu insanları ruhsal boyutta yaşayan ve frekansları ruhsal dünya ile irtibatta olacak düzeyde olduğu için sözlerden çok telepatik iletişime ve davranışlara önem verirler. Çocuk yaştan itibaren gördükleri her insanı tüm ayrıntıları ile analiz ederler ve çok erken yaşta davranışların sözlerden daha önemli olduğunu keşfederler. Küçük bir dokunuş, sizi kollarının arasına alması, saçlarınızı okşaması O'nun için kelimelerin ifade edemeyeceği kadar değerlidir.

Akrep Erkeği Sevdiğini Nasıl Söyler?

Eğer sürekli sevildiğinizi duymak isteyen biri iseniz yanlış kişi ile birlikte olduğunuzu bilmenizi isterim. Sizce genel özelliklerini ele aldığınızda akrep erkeği sevdiğini söyler mi? Akrep erkeği tüm duygularını telepatik iletişim aracı olan gözleri ile iletir. Gözlerine baktığınızda tüm öfkesini, hasretini ve size olan sevgisini görebilirsiniz. Gerçekten sizi sevip sevmediğini öğrenmek istiyorsanız O'nun gözlerinin içine bakın orada aradığınızı bulacaksınız. Size karşı bakışları derin, sevecen ve sıcak ise bırakın senfonik harfleri bir kenara, O'nun gözlerinden kalbinize akıp giden sevgi dolu enerjiye odaklanın, kalbinizin ısındığını ve titrediğini hissedeceksiniz.


Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi? - www.akrep-burcu.com - Ocak 2018


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


xFlood
Mesajlar: 68
Yaş: 37
Kayıt: Pzr 23 Nis, 01:22
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Okunmamış mesaj gönderen xFlood » Sal 23 Oca, 01:22

Çok abartılmış sanki.

Akrep erkeği en çok kendini sever. En çok kendini önemser. Öyle karşısında üzülen, beklentileri olan yada ne bileyim seven biri var diye düşünemez. Egosu izin vermez. O yüzden sevdiğini göstermek yada söylemek gibi bir derdi yok. Çok affedersiniz ama akrep erkeği "gözüme bak anla işte" diyen, kendinden başka kimsenin duygu ve düşüncesini kestiremeyen egosu tavan yapmış bir odundan daha duygulu bir şey değil. Öyle açmışmışta pencere falan hikaye. Akrep erkeği açtığı pencerenin kibirini taşıyan ve ona açılan hiç bir pencereyi önemsemeyen biri. Kendi açınca çok önemli, karşısındaki açınca basit bir pencere onun gözünde. Biliyorum. 14 yıllık tecrübe. Kibiri en büyük sorun. O yüzden ikili ilişkileri bölük pörçük. Akrep erkeği kaç yaşında olursa olsun, egosunu aşma olgunluğunda değilse, maalesef ne iyi bir eş ne iyi bir dost nede iyi bir insan. 

Evet çok yoğun duyguları var ama başkalarının duyguları anlama kapasitesi yok. Empeti sıfır. Vijdan kıt kanağat. Buna rağmen çok sevilen ve değer gören bir akrep benim 14 yıllık tecrübem. Hayatımda kimse bu kadar üzmemiş, kırmamıştır beni. Ama ona sorsan o daha çok üzülmüş daha çok kırılmıştır. Ben kimimki onun müthiş egosunun yanında. Akrep erkeğinin vefası eksik hatta yok belkide.

Akrep erkeği sevdiğini söy le ye mez. Çünki kendini daha çok sever. Duymak isteyen kim olursa olsun, akrep erkeğinden daha önemli değil. Tavız vermez egosundan. Duygu ve içsellikle alakası yok. Egosu ile var. Duygusal ve içsel insanlar karşısındakinede öyle yaklaşırlar. Benim tanıdığım akrep erkeği ancak kendini anlayabiliyor. Karşısındakini kırmış üzmüş onun için bir önem taşımıyor.

Akrep erkeği sevdiğini söy le ye mez. Söylerse kendine ihanet etmiş olur.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 23 Oca, 20:31

İç dünyasında yaşayan insanlar ego'nun kollarında uyurlar. Bu doğal bir sonuçtur. Her burcun imtihanı var. Doğuştan gelen özellikleri kaçı ne kadar değiştirmeye çalışıyor ona bakılır. Aşılan her direnç noktası insana pozitif değerler olarak geri döner. Kimi çok gevezedir, kimi dedikoducudur, kimi yalancıdır, kimi kimseye hayır diyemez, kimi paraya düşkündür... Bakılması gereken nokta kişi kendisini hangi yönde değiştirmeye ve geliştirmeye çalışıyor! Eksi yönlerini kabullenmişse o kayıptır. Kabullenmeyip ısrar edenler gelişim aşamasındadır. Direnci kıranlar kartaldır. Eksi değerler ne kadar yoğunsa süreç o kadar uzun olur. Çevresel faktörleri de buna ekleyin, zorlaştırır veya kolaylaştırır.

Eleştiren taraflar eksi yönde süreci işletir, iyileştirici olanlar pozitif etki eder.

Akrep erkeği de dahil kimse mükemmel değildir. Özellikle akrepler hem kadınları hem de erkekleri iç dünyalarında ikinci yaşamı olanlar ayrı bir sıkıntıdır. Hem dış dünya ile hem de iç dünya ile uğraşmaları gerekir. Bu süreçte dış dünyadakileri "Destekçiler" ve "Köstekçiler" olarak ikiye ayırabiliriz.

Adınıza üzüldüm ama konuyu ele alırken farklı açılardan bakmanızı öneririm. Beklenti insanın elinde eriyen bir buz parçası gibidir. Hem üşütür hem de tükenir gider.

Sevdiğini söylemesi mi önemli, sevmesi mi?
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

gülnaz
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Okunmamış mesaj gönderen gülnaz » Prş 16 May, 16:21

Aramızda henüz bir şey yok. ondan hoşlandığımı söylesem olumlu karşılık verir mi? hoşlanmıyorsa tepki verebilir mi

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 16 May, 22:14

Bunu söylemeden bilemezsiniz. Ama tavsiyem ondan hoşlandığınızı sözle değil davranışlarınızla göstermeniz, hissettirin gerisini ona bırakın.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 5 misafir