Merkür İkizler Burcunda Nasıl Etkiler

merkür ikizler burcunda etkileri, merkür ikizler burcunda, merkür ikizlerde, merkürüm ikizlerde, merkür ikizlerde nasıl

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1116
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Merkür İkizler Burcunda Nasıl Etkiler

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 02 Ara, 22:05

Merkür İkizler Burcunda Nasıl Etkiler
Resim

Kelimelerin üstadı, dil cambazı. Kelimelerle Satranç Oynatan Etki Alanı.

Bu etki alanına sahip olanlar eğer geliştirmek için uygun bir aile ortamı, çevre ve eğitim imkanı bulmuşlarsa kelimeleri büyük bir ustalıkla kullanırlar. Düşüncelerini ve düşüneceklerini kelimelerle mükemmel bir şekilde ifade edebilirler. Onlar için düşünce, belli bir ritmde sese dönüştürülebilir senfonik bir eser gibidir. Kelimeleri adeta satranç tahtasındaki taşlar gibi kullanırlar. Bir kaç hamle ötesinde hangi kelimenin nerede işe yarayabileceğini hesap ederek cümle kurgulayabilirler. Bu doğuştan gelen bir beceri olduğu için büyük olasılıkla bunun nasıl olduğunu kendileri de tarif edemeyeceklerdir.

Bu etki alanındaki insanlarla söz düellosuna girdiğinizde, sonunda kendinizi, savunduğunuz düşünlerin ne kadar da saçma bir kurgudan ibaret olduğunu söylerken bulabilirsiniz. Kullandığınız her bir kelimenin bir süre sonra cümleler arasına ustalıkla eklenerek size tekrar iade edildiğini görür normal bir mantık çerçevesinde işin üstesinden gelemezsiniz.

İfade tarzları esprili ve aynı zamanda alaycı olabilir. Bilime ve edebi konulara büyük ilgi duyarlar. Beden dillerini büyük bir ustalıkla kullanırlar. Öyle ki onlar konuşurken bir an onların bedenlerindeki ritmleri izleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bedenlerinin her bir parçası düşüncelerin sese dönüşümü ile birlikte adeta ahenkle dans ederler.

Zeka ve el becerilerini ilgili alanlarda kullanabilenler ortaya muhteşem sanat eserleri çıkarabilirler. Hemen her konuda bilgi sahibi olabilmek amacıyla herşeyi araştırıp öğrenmeye çalışabilirler. Gezmeyi, yeni yerler ve yeni insanlar tanımayı çok severler.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Yönetici (Pzr 03 Ara, 09:17)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir