Uranüs 12. Evde Etkileri

uranüs 12. evde, uranüs birinci evde, uranüs 12. ev, uranüs birinci ev, uranüsüm 12. evde, uranüs 12. ev etkileri

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1554
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Uranüs 12. Evde Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 19 Kas, 16:03

Uranüs 12. Evde Etkileri ve Sonuçları Nelerdir
Resim

Duygusal Rahatlama Peşinde, İç Dünyasında Arayış

İçsel etkiler altında sezgileri oldukça güçlüdür. Sezgileri eğer baskı altına alınmazsa geleceğe dair ipuçları sunabilecek kadar kuvvetlidir. İç dünyası ile daha fazla meşguldür. Sürekli bir arayış içerisindedir. Bu arayış O'nu farklı duygusal akımların etkisi altına sokabilir. Bir süre sonra ortaya çıkan bu farklı duygusal akımlar kendi üzerinde baskı oluşturabilir. Bu durumdan kurtulmak içinde kendisini rahatlatacak yollar bulmaya çalışır.

İç dünyası ile fazla meşgul olduğu dönemlerde, dış dünyada insanları tanımakta zorlanabilir. Dost bildiği insanların aslında pekte iyi niyetli olmadıklarını acı bir şekilde yaşayarak öğrenebilir. Bu gibi durumlar O'nun iç dünyasında büyük karmaşalara ve sorgulara sebep olup duygusal yönden kendini rahatlatmak için yeni yöntemler aramasını gerekli kılar.

İç ve dış dünyasında yaşadığı karmaşalar eğer kendisini uygun rahatlatma yolları bulamamışsa O'nu huzursuz ve gergin yapabilir. Erken yaşlarda iç ve dış dünyası arasında köprüleri sağlamlaştıramaması ileriki yıllarda ani değişiklikler göstermesine sebebiyet verebilir. Problemlerle nasıl başa çıkabileceğini öğrenmesi gerekir.

Bilinçaltı yaşadığı gerilimlerden dolayı üzerinde baskı oluşturan unsurlara karşı aşırı tepkili olmasına sebep olabilir. Duygusal karmaşalar ruh sağlığını ruh sağlığı da bedensel sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Ancak tüm bu olumsuz gelişmeleri kendi iradesi ile kontrol altına almayı başarabilirse sadece kendi yaşamını değil çevresindeki insanları da, sahip olduğu özellikleri ve edindiği içsel tecrübelerle olumlu yönde etkileme ve organize etme becerisine sahip olabilir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön