19 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

19 kasım akrep burcu, 19 kasımda doğanların özellikleri, 19 kasımda doğan akrep burcu özelliği, 19 kasımda doğanlar, 19 kasım hangi burç, 19 kasımda doğanlar, 19 kasım akrep özellikleri, 19 kasım doğumluların özellikleri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

19 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 12 Kas, 00:45

19 Kasım Tarihinde Doğan Akreplerin Genel Özellikleri
Resim

19 Kasım - Reformcunun Günü

19 Kasım Hangi Burç ?

Burç: 26-28 Akrep Burcu
Döenm: Akrep - Yay Geçiş Dönemi

Hayat Veren Su

“Gerçek ancak sessizliğin içinde söylenebilir”

19 Kasım insanları devrimci duygulara sahiptirler ve değişim yanlısıdırlar. Sadece baş kaldırmakla yetinmezler, değiştirirler ve değiştirdiklerini yönetmek isterler. Radikalliğin ve tutuculuğun, anarşi ve yerleşmişliğin ilginç karışımıdırlar. 19 Kasım insanları gücün ele geçirilmesi ve uygulanmasıyla ilgilidirler; bu ailelerinde, sosyal çevrelerinde ve kariyerlerinde de böyledir.

Kendilerine güvenleri göklere kadar yükselir; bu bir güç olabilirken zayıflıkta olabilir. Bu günün insanları genelde özgür iradeye inanırlar, özellikle kendi iradelerinin gücüne. Ancak sınırlamalardan ve ikazlardan da ders almayı öğrenmeleri gerekmektedir. Kitaplarında, doğrudan ve onu yaymaktan daha yüksek bir değer yoktur. Bu dünyaya aittirler, ailelerine çok bağlıdırlar ve oldukça çağdaştırlar.

İyi Huyları: Çağdaş, İnandırıcı, Yapıcı, Reformcu
Kötü Huyları: Zihni Meşgul, Kendine Fazla Güvenen, İnatçı

Bugün Doğan Ünlüler:
Martin Luther (Alman reformist rahip, yazar, filozof, düşünür), Indira Gandhi (süikaste kurban giden Hindistan başbakanı), Judie Foster (Aktris), Meg Ryan (Aktris), Calvin Klein (Aktör), Larry King

Rakamlar ve Gezegenler
19 Kasım’da doğan insanlar (1+9=10, 1+0=) 1 rakamı ve güneş tarafından yönetilirler. Akrep - Yay geçiş döneminin ilk gününde doğmuş olduklarından Plüton ve Mars (Akrep)’in ve Jüpiter (Yay)’in da etkisi altındadırlar; bu onlara çok güçlü bir dinamizm verir. Bu dinamik onları yaratıcı yapabileceği gibi yıkıcı da yapabilir. 1 rakamı tarafından yönetilenler geri durmayı sevmezler ve hep 1 numara olmak isterler.

Tarot
Major Arcana’nın 19. kartı güneştir. Çok güçlü bir kart olarak güneş arcananın en iyi kartı olarak varsayılabilir. Kart bilgiyi, iyi kaderi ve yaşama gücünü simgeler. Kendilerine olan aşırı güvenleri büyük bir risktir, bu konuda dikkatli olmalıdırlar.

Sağlık
Kendilerine en güvendikleri zamanda ani bir kazanın kurbanı olmaya her zaman açıktırlar. Durumlarını daha realist bir biçimde değerlendirmek bu ani facialardan sakınmanın en emin yolu olacaktır. Etkin egzersiz bu aktif insanlar için çok önemlidir; koşu, ayrobik, tenis ve diğer birebir sporlar.

Tavsiye
Sessizliğin değerini öğrenin. İsyankarlığınızı dindirin. Düşüncesizliğinizi dizginleyin ve kendinizi yaşamın zorluklarına hazır tutun.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
xFlood (Pzr 12 Kas, 01:01)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Genel Özellikleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir