Uranüs 6. Evde Etkileri

uranüs 6. evde, uranüs birinci evde, uranüs 6. ev, uranüs birinci ev, uranüsüm 6. evde, uranüs 6. ev etkileri

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 946
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 106 kez
Teşekkür edildi: 130 kez
İletişim:

Uranüs 6. Evde Etkileri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 09 Kas, 00:10

Uranüs 6. Evde Etkileri ve Sonuçları Nelerdir
Resim

Titiz, Prensip Sahibi ve Hükmedici

Bilime meraklıdır. Bu merakından dolayı çalışma hayatı da bilimle ilgili bir alan olabilir. Çalıştığı alan bilimle ilgili olmasa dahi bilime ve bilimsel gelişmelere olan ilgisi tüm hayatını, hobilerini ve yaşam alanını etkileyebilir. Çalışma metotları kendine has ve sıradışıdır. Kendine has stili vardır. Çalışma yerinde hükmedici bir rol üstlenmek ister. Başkalarından emir almak ona göre değildir. Prensipleri vardır ve bu prensiplerin dışına çıkmasını isteyen herkesi çizdiği sınırların dışında tutmaya çalışır.

Aşırı titiz olabilir. Hayatının her alanında titiz tavırlarını görmek mümkündür. Bu titizlik zaman zaman Onda mükemmeliyetçiliğe sebep olabilir. Durağanlık hiç O'na göre değildir. Sürekli yenilik arar. Bu arayış kendi gelişimi ve enerjisini yenilemesi için gereklidir.

Yeniliklere kapalı olan insanları asla sevemez. Hareketli ve sürekli değişiklik arzusu zaman zaman kazaları da beraberinde getirebilir. Eğer kendisini kontrol altında tutmayı başaramazsa hastalıklarla boğuşmak zorunda kalabilir.

Önceki Uranüs konumlarında olduğu gibi kişisel özgürlüğüne düşkündür ve bu konuda taviz vermez. Enerjisini verimli bir şekilde kullanabilmesi için özgür olabileceği bir yaşantı oluşturmalıdır. İş hayatındaki başarı ve mutluluk kendi işini yaptığında gelebilir. Sürekli değişiklik arayışı, kendisine has çalışma tarzı, prensipleri ve hükmedici tavırları O'nun çok sayıda iş değiştirmesine neden olabilir. Sürprizlerle dolu bir yaşantısı olabilir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 12 misafir