Aslan Burcu Çocuğu ve Eğitimi (24 Temmuz -23 Ağustos)

aslan çocuğu, aslan burcu çocuğu, aslan çocuğu özellikleri, aslan bebekleri, aslan çocukları nasıl eğitilmeli, aslan çoc

Aslan Burcu Çocuğu ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2300
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Aslan Burcu Çocuğu ve Eğitimi (24 Temmuz -23 Ağustos)

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 21 Eyl, 13:45

Aslan Burcu Çocuğu ve Eğitimi (24 Temmuz -23 Ağustos)
Resim

Aslan Çocuğu Nasıl Eğitilir, Nasıl Yetiştirilir. Aslan Burcu Çocuğuna Nasıl Yaklaşılmalı, Nasıl Davranmalı. (24 Temmuz -23 Ağustos)

En çok sevdiği söz: “BÖYLE OLACAK”
İyi olduğu konular: Cömert, nazik, sadık, neşeli, açık görüşlü
Zor alanlar: Kibirli, gururlu, dediğim dedik

Aslan burcu çocuğu, doğduğu ilk günden itibaren evin reisliğini ele alır. Onların adeta dünyaya kendilerini göstermek için doğduklarını bile düşünebilirsiniz.

Canlı, hareketli, pozitif, mutlu ve cömert Aslan çocuğunun eğer istediği olmazsa, kükremesini uzaktan duyabilirsiniz.

Onlar doğuştan aktördür, sahnede ön planda olmak, drama, abartma onların işidir. Etraflarına hareket, neşe ve heyecan katmak da doğal görevleridir.

Zamanla etraflarında krallıklarını ilan ederler, arkadaşları da bu liderliklerini genelde kabul eder. Anne ve babalar bu doğal liderliği bir yandan desteklerken, bir yandan da onlara her zaman istediklerinin ve dediklerinin olamayacağını açıklamaları gerekir.

Ama ne olursa olsun, onları başkalarının önünde cezalandırıp duygularını incitmeyin. Çünkü kaç yaşında olursa olsun egosunu zedeleyip, gururunu kırabilirsiniz.

Bu küçük Aslancık, yanında devamlı birileri olsun ister ve ayrıca etrafındakilerin ilgisini de bekler. Odasını veya dağıttıklarını toplatabileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. O, basit bulduğu bu işleri yapmayacak kadar onurludur.

Emir verir gibi davranan, bazen sabrımızın sınırlarını hayli zorlayabilen bu çocuk, bir o kadar da sevimlidir. Kraliyet ailesinin bir üyesinin sizin evde olması hiç de fena sayılmaz değil mi?

Aslan Burcu Çocuklarının Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Aslan burcu çocuğu sevimli, güler yüzlü, cömert ve enerjik bir çocuktur. İnsanları eğlendirmekten ve güldürmekten keyif alır. Yaşamdaki en büyük tutkusu herkesin kendisine hayran olmasıdır. İçindeki bu dürtüden dolayı her konuda 1 numara olmak isteyecek ve gözünü her zaman yukarılara dikecektir, kendisini herkesin görebileceği kadar yukarılara.

Yapısı gereği çok sayıda arkadaşı olacaktır. Arkadaş seçiminde seçici olması gerektiğini, cömertliğini yanlış anlayabilecek insanların olabileceğini ve arkadaşlarını kendi yeteneklerini destekleyen insanlardan seçmesi gerektiğini öğretmelisiniz. Onun hassasiyetlerini anlamanız gerekir. Doğum haritasını inceleyerek onun yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışın.

* Diğer çocuklarla kıyaslamayın
* Onun sizden farklı özelliklere sahip olduğunu unutmayın
* Yeteneklerini keşfetmesi ve geliştirmesi çok önemlidir bu konuda destek olun
* Onu yeteneklerine uygun mesleklere yöneltin

Bu konuda aşağıdaki makaleleri mutlaka inceleyin ve yeteneklerine uygun şekilde yaşamdaki yerini almasını, kendisine düşen rolleri en iyi şekilde üstlenmesini sağlayın. Unutmayın çocuklar bizlere verilen emanetlerdir. Onları yaşama hazırlamak anne ve babaların görevleridir.

Burçlara Göre Meslek Seçimi

Doğum Haritasında Ruhsal Yeteneklerin Belirlenmesi
Aslı Temel'in Makalesi Temel Alınarak Hazırlanmıştır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aslan Burcu Çocuğu” sayfasına dön