Boğa Burcu Çocuğu ve Eğitimi (21 Nisan – 21 Mayıs)

boğa çocuğu, boğa burcu çocuğu, boğa çocuğu özellikleri, boğa bebekleri boğa çocukları nasıl eğitilir boğa çocuk eğitimi

Boğa Burcu Çocuğu ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1621
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Boğa Burcu Çocuğu ve Eğitimi (21 Nisan – 21 Mayıs)

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 20 Eyl, 23:44

Boğa Burcu Çocuğu ve Eğitimi (21 Nisan – 21 Mayıs)
Resim

Boğa Çocuğu Nasıl Eğitilir, Nasıl Yetiştirilir. Boğa Burcu Çocuğuna Nasıl Yaklaşılmalı, Nasıl Davranmalı (21 Nisan – 21 Mayıs)

En çok sevdiği söz: “BENİM!”
İyi olduğu konular: Sabırlı, dayanıklı, azimli, merhametli
Zor alanlar: İnatçı, sahiplenici


Boğa burcu çocuğunu, istemediği bir şeyi yapmaya zorlamak hatadır. Size neyi yapmak isteyip istemediğini anlatıncaya kadar da inatla direnecektir. İstemediğini yemeyecek, istemediğini giymeyecek, istediği ile oynayacak, istediği zaman uyuyacaktır. Bu söz dinlemeyen inatçılığı kırmak için en iyi silahınız, sevgiyle ona sarılmak ve onu bol bol öpmek olmalıdır. Boğa burcu çocuğu, sevgi gösterilerinden çok hoşlanır. Kendini güvende hissetmesi için bunlara ihtiyacı vardır.

Çok küçük yaştan itibaren gözlemlenebilen bu inatçılığına ve sahiplenici özelliğine karşı, ona paylaşmanın güzelliğini sabırla ve nazikçe anlatmak size düşüyor. Karşınızda azimli, dediğinden dönmeyen, sahip olduklarını koruyan, aynı zamanda hatalarından ders çıkarmayı çok çabuk öğrenen bir çocuk var. Bunu iyi değerlendirmelisiniz.

Boğa çocuklarının genelde güzel sesleri veya iyi kulakları olur. Sanata yatkındırlar. Onlara renkli boyalar, müzik aletleri ve özgün - üretken yönlerini destekleyici oyuncaklar almak faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Çocuklarının Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Boğa burcu çocuğu Venüs etkisinden dolayı sevimli, cana yakın, güzel ve etkileyici bir ses tonuna sahip bir çocuktur. Sağlam bir vücut yapısına sahiptir. İnatçı ve güçlüdür. Sanatsal bir kişiliğe sahiptir. Yemeyi ve zevk almayı sever. Tensel bir yapısı vardır. Herkesle kolay iletişim kurar. Bir hedefi olmazsa tembellik yapabilir. Onun hassasiyetlerini anlamanız gerekir. Doğum haritasını inceleyerek onun yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışın.

* Diğer çocuklarla kıyaslamayın
* Onun sizden farklı özelliklere sahip olduğunu unutmayın
* Kendisini geliştirmesini sağlayacak hedef sunun
* Onu yeteneklerine uygun mesleklere yöneltin

Bu konuda aşağıdaki makaleleri mutlaka inceleyin ve yeteneklerine uygun şekilde yaşamdaki yerini almasını, kendisine düşen rolleri en iyi şekilde üstlenmesini sağlayın. Unutmayın çocuklar bizlere verilen emanetlerdir. Onları yaşama hazırlamak anne ve babaların görevleridir.

Burçlara Göre Meslekler

Doğum Haritasında Ruhsal Yeteneklerin Belirlenmesi
Aslı Temel'in Makalesi Temel Alınarak Hazırlanmıştır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Boğa Burcu Çocuğu” sayfasına dön