12. Ev Akrep

12. ev akrepte, 12. ev akrep burcunda, 12. evde akrep, akrep 12. ev akrep özellikleri, 12. ev hayaller ve iç alem evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

12. Ev Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 30 Ağu, 22:41

12. Evde Akrep Burcu Etkisi - 12. Ev Hayaller ve İç Alem Evi ve Akrep Burcu
Resim

Hayaller ve İç Alem ile ilgili 12. Evde Akrep Burcu Etkisi - 12. Evde Akrep Burcu Etkileri

Rüyalara, gizemli, mistik ve ruhsal konulara ilgi duyarsınız. Çocuklarla sezgisel temaslar kurmakta zorlanmazsınız. Kapalı bir kutu gibisiniz. Kimseye kolay kolay güvenemiyorsunuz. Güvendiğinizde de çok iyi bir arkadaş ve sadık bir sevgili olursunuz. İş ile alakalı ya da hastalıkla alakalı ciddi problemlerde eşinize yardım etme sorumluluğunu fazlasıyla taşırsınız.

Gizli olaylara ve aşklar yaşama eğilimliminiz var. Toplumun dışlanmışlarıyla kendinizi özdeşleştirme 12. Eve ait bir özelliktir. Akrep’in bu evde olduğu durumlarda hal daha da netleşir. Zor durumlarda ayakta kalmak ve güçsüzler için kuvvetli bir müttefik olmak size has bir özelliktir. Gücünüzü daha zor zamanlar için saklayabilirsiniz. Gücünüzü açıkça göstermek zordur. Kendinizi güç sahibi birisi olarak görmek rahatsızlık duymanıza sebep olabilir.

Bütün kartlar elinizde olsa dahi kendinizi kaybedecek biri gibi hissedebilirsiniz. Buradaki bir diğer konu ise okült, bioenerji ve metafiziğe duyulan ilgi ve derin bir mistisizm olabilir. Gerçeklerle alakalı geleneksel fikirlere sahip olmaktan ziyade dünyalararasında rehberlik yapan birisi gibi olabilrisiniz.

Derinlerde çok kuvvetli ve duygusal bir yapınız vardır. Esasında çok basit incinebilir olmanıza rağmen, oluşturduğunuz neşeli, aldırış etmez ve geniş kişiliğin arka kısmına saklanarak bu yanınızı örtmeye gayret edersiniz. İçsel gücünüzden ve acımasızlığınızdan olduğu kadar, cinsel deneyimleri tümüyle ıslah etmekten korku duyabilirsiniz.

Gizli zayıflıklarınız ise, kendinizi tüm negatif yönlerle acımasızca yargılamanız, bir işi başarmak adına kendinize zulmedercesine zorlamanız ve yoğun ilkel enerjinizi pozitif bir biçimde kanalize etmek yerine bastırmanızdan kaynaklanan ani patlamalarınız olabilir. Bu etki alanında olan kişiler gizli kapaklı olan her işe meyillidir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
budray (Prş 31 Ağu, 20:34)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 12 misafir