9. Ev Aslan

9. ev aslanda, 9. ev aslan burcunda, 9. ev aslan, 9. evde aslan, aslan 9. evde, etkileri, 9. ev eğitim ve din evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

9. Ev Aslan

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 24 Ağu, 00:41

9. Evde Aslan Burcu Etkileri - 9. Ev Eğitim, Din ve Yolculuk Evi ve Aslan Burcu
Resim

Eğitim, Din ve Seyahatle ilgili 9. Evde Aslan Burcu Etkisi - 9. Evde Aslan Burcu Etkileri

Hayatı felsefi açıdan ele alır kendinizi eğiterek sürekli geliştirme çabası içerisine girersiniz. Çok yoğun ve farklı bir sorgulama yeteneğiniz vardır. Sorduğunuz sorularla etrafınızdaki insanları sıkabilirsiniz. Bu sizin bir konuyu farklı açılardan ele alıp kavramanız için kullandığınız bir yöntem gibidir.

Zihninizdeki sorulara cevap bulabilmek için size cevap yetiştirecek insanların çok sabırlı olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle soru bombardımanınız küçükken anne ve babanız için oldukça yorucu bir hal almış olabilir.

Eğitim, politika, iletişim ve dini konularda kendinizi daha rahat ifade edersiniz. Eğitiminizi bulunduğunuz yerden farklı yerlerde almayı istersiniz, böylece farklı kültürleri, yaşantıları ve insanları daha yakından tanıyarak ufkunuzu genişleterek, felsefi birikiminize katkıda bulunmuş olursunuz. Yapılacak seyahatlerde organizasyon yapmayı sever ve iyi bilirsiniz.

Karşılaştığınız olaylara abartılı da olsa dürüst ve içten tepkiler verirsiniz. İlişkilerinizde rol belirleyici olan sizsiniz. Ancak aşırı belirleyicilik ilişkileri tek taraflı yönlendirme noktasına geldiğinde sıkıcı olabilir.

Sizinle birlikte olanlar kendilerini satranç tahtasında satranç oynuyormuş hissine kapılabilirler. Birlikte olduğunuz insanın kusursuz olmasını istersiniz.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"