7. Ev Oğlak

7. ev oğlakta, 7. ev oğlak burcunda, 7. ev oğlak, 7. evde oğlak, oğlak 7. evde, etkileri, 7. ev sevgi ortaklık evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2095
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

7. Ev Oğlak

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 22 Ağu, 00:50

7. Evde Oğlak Burcu Etkileri - 7. Ev Sevgi, Evlilik ve Ortaklık Evi ve Oğlak Burcu
Resim

Sevgi, Evlilik, Denge ve Ortaklıkla ilgili 7. Evde Oğlak Burcu Etkisi - 7. Evde Oğlak Burcu Etkileri

Fikirlerinize çok değer verirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için uzun vadeli planlar yaparsınız. Hiçbir detayı gözden kaçırmayan kuvvetli bir hafızaya sahipsiniz. Evliliğinizi para ya da statü kazanmak amacıyla yapmış olasılığınız yüksektir. Genelde alçak gönüllüsünüz. Azminiz ve inatçı yapınızla bilinirsiniz. Duygularınızı koaly kolay dışa vurmayan bir yapınız var. Başkaları sizi otorite olarak kabul eder.

Eşinize sadık, ailenize düşkün ve dürüst bir insansınız. Konu evliliğe geldiğinde çok tutucu bir tavır sergileyebilirsiniz. Sizin kabuğunuzu kıracak, sizinle bütün yaşamını paylaşacak kişi, kuvvetli bir karaktere sahip olmalı. Karşınızdaki şahsa tam anlamıyla güven duymanız için uzun bir zaman geçmesi gerekiyor. Siz, eşinize her hususta güven vermek istersiniz. Bu nedenle zor anlarınızda sizi destekleyecek biri ile evlenebilirsiniz.

Evliliği ciddi bir ortaklık olarak görüyorsunuz ve bu ortaklığı gerçekleştireceğiniz bireyin size layık, toplum yönünden takdir edilen, beğenilen, sevilen, sayılan ve temiz birisi olmasını istersiniz. Bu nedenle iyi ve köklü bir aileden gelmiş bir eş seçmek istersiniz. Böylece toplum karşısında onunla gurur duyabilirsiniz.

Eş olarak maddi imkanlarınızı genişletebilmenizde size destek olacak çalışkan birini tercih edersiniz. Böyle biri ancak güvenilir, sağlam bir karaktere sahip ve çalışkan biri olabilir.

Evleneceğiniz insanın olgun bir yapıya sahip olması sizin için son derece önemlidir. Güven vermeyen ve korkak biri ile evlenmeyi düşünmezsiniz. Birlikte olduğunuz insanın sizi de cesaretlendirmesini gerektiğinde size destek olmasını arzularsınız. Oğlak dişi bir burç olduğu için aradığı despot yada kral değil, dengeli bir karakterdir. Bu karakterde kadınsı bir ince zeka yatmalıdır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön