6. Ev Boğa

6. ev boğada, 6. ev boğa burcunda, 6. ev boğa, 6. evde boğa, boğa 6. evde, özellikleri, etkileri, 6. ev sağlık evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

6. Ev Boğa

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 20 Ağu, 17:20

6. Evde Boğa Burcu Etkileri - 6. Ev Sağlık Evi ve Boğa Burcu
Resim

Fiziksel ve Ruhsal Sağlıkla ilgili 6. Evde Boğa Burcu Etkisi - 6. Evde Boğa Burcu Etkileri

Ağır ve soğukkanlısınız. İşteki başarınız çalışma hayatındaki ilişkilerinizle ve dostlarınızla fazlasıyla doğru orantılıdır. Çalışmalarınız takdir edilmelidir. Estetik olarak zevkli, fiziksel olarak rahat ortamlarda ve bireysel işlerde daha iyi çalışırsınız. Halkla ilişkilerde, fiziksel sağlık ya da güzellik sektöründe çalışmanız mümkün.

Aşkta birine bağlanmanız kolay olmaz, sevdiğiniz insanlardan yara alırsanız küsersiniz. Sabırla derin derin düşünür ve gözlemlersiniz, ayrıntılara varıncaya kadar irdeler ve analiz edersiniz. Sabır tükendiğinde kendinizi oradan koparır hayatın akışına bırakırsınız. Alışkanlıklarınızdan kolay kolay kurtulamazsınız, kurtulmayı başardığınızda ise kendinizi yoğun ve abartılmış hislerin içinde bulursunuz. Yine de yeni alışkanlıklar edinmeniz uzun sürmez. Çalışma yaşamında ve günlük hayatta çok kolay ve üretken bir davranış biçiminiz vardır.

Uygulanabilirliğinden emin olduğunuz yollarla hareket etmeyi tercih edersiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla ortak ve somut hedeflere sahip olmayı istersiniz. Çalışma yaşamındaki inatçılığınız ve kararlılığınız bazı zamanlar sorun yaşamanıza da sebep olabilir.

Sağlık Sorunları

Boğaz, boyun ve ense bölgeniz hassastır. Troid bezi, yutak, ses telleri, bademcikler ve kulaklarla bağlantılı sağlık problemleri sık görülür. Kilo almaya meyillisiniz. Kilo ile ilgili, diyabetik rahatsızlıklar, tansiyon, astım, soğuk algınlığı, anjin, hassasiyeti yüksek organlarla ilgili iltihaplanmalar olabilir. Aşırı yemek vucudun hastalıklara karşı savunma sistemini bozabilir.

Akrep burcundan gelen karşıt tesir ile cinsel organlar, salgı bezleri, boşaltım sistemi de yüksek hassasiyete sahip olabilir. Erkeklerde prostat, kadınlarda yumurtalık ve rahim hastalıkları görülebilir.

Boğalar genel olarak güçlü bir bünyeye sahiptirler. Kendilerini her zaman genç hissederler. Yaşlanmayı kabul etmezler. Açık havayı, gezmeyi ve yürümeyi sevdikleri için sağlıkları çoğunlukla iyi olur.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
budray (Pzr 20 Ağu, 18:30)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir